Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Faltetkó milyen festékkel? fórum

Faltetkó milyen festékkel? (tudásbázis kérdés)


11. Liimo (válaszként erre: 10. - Móriczka)
2012. júl. 7. 16:16
De jó nektek, hogy jól tudtok rajzolni.
10. Móriczka (válaszként erre: 9. - Szisi)
2012. júl. 7. 16:13

Waaaoooww nagyon szuper lehet :-)) nekem is annyira tetszik úgy bele szerelmesedtem :-))


Jahh jah úgy gondoltam én is hogy ceruzával fel rajzolom és át húzom ,nekem a virágminták tetszenek nagyon :-)

Csak azt szeretném ha nem mattulna el ,de megpróbálom a fényes akrillal :-)nekem csak fekete kell:-D

2012. júl. 7. 15:45

Én nem is vágtam ki sablont, hanem ceruzával szabad kézzel felrajzotam a mintát a falra (radírozható), majd egyszerűen csak "kifestettem", miután kikevertem a színt.

Nekem a konyhában volt bordó színű kávéscsésze és evőeszközök, bordó volt a járólap is, úgyhogy remekül összeillettek.

8. Móriczka (válaszként erre: 6. - Liimo)
2012. júl. 7. 13:10
A keresőbe írd be hogy non-figuratív falminták,faltetkók ,van azért jó néhány :-)
7. Móriczka (válaszként erre: 5. - Szisi)
2012. júl. 7. 13:05
Úgy gondolom megpróbálom a fényes akril festéket :-)
2012. júl. 7. 12:28
Nem zudod, hogy mintát hol lehet neten találni? Van műanyag lapom, de nem találok sehol non-figuratív mintát, amit rárajzolhatnék.
2012. júl. 7. 12:07
Én síma, egyszerű mezei temperával készítettem. Volt is itthon, szépen ki lehet keverni a megfelelő színt (mondjuk te úgy is feketét szeretnél...), így ezt láttam a legmegfelelőbbnek. Ha nem lett vona itthon temperám, lehet hogy én is akrilfestéket vettem volna.
4. Móriczka (válaszként erre: 3. - Csigubigu)
2012. júl. 7. 10:35
Köszönöm a tippet :-)
3. csigubigu (válaszként erre: 2. - Móriczka)
2012. júl. 7. 10:25
Szia! kreatív boltokban kapható kis tégelyekben akril festék. Lehet matt és fényes is, nem is túl drága és az a legjobb.
2012. júl. 7. 10:22

Tudom a faltetkó az egy előre elkészített fólia szerű anyag amit fel kell ragasztani .

de én arra gondoltam hogy előre fel rajzolok egy non figuratív mintát és azt áthúzom feketével ,csak azt nem tudom milyen festéket szoktak erre használni hogy száradás után pl még fénye is legyen ?

2012. júl. 7. 10:19
Faltetkó milyen festékkel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook