Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy oldjam meg a sorszámozást az Excelben? fórum

Hogy oldjam meg a sorszámozást az Excelben? (tudásbázis kérdés)

2012. júl. 8. 09:29
a sorszámozást én mindig a végére hagyom, pont azért, mert addig kigondolom, hogy-is akarom elkészíteni a táblázatomat, ha minden tuti és csini / és persze érthető/ akkor jöhet a sorszámozás, így nem vágja "hanyat" magát a sorszámozás./tapasztalat/ :)
2012. júl. 7. 23:03
Szerintem ha beírod a számokat, mondjuk 1-5.-ig, utána lemásolod végig amíg kell neked utána átalakítod szöveggé, úgy jó kell, hogy legyen.
5. M.Edina (válaszként erre: 4. - 8da56b30fc)
2012. júl. 7. 22:31
Az a baj, hogy akkor elcsúszik az egész. Ha pl az A oszlopot kinevezem sorszámoszlopnak, és a B-ben kezdek dolgozni, akkor ha pl B1-B2-B3 cellát összevonom, akkor annak nem 1. sorszámot ad, hanem 1.,2.,3.-at.
2012. júl. 7. 16:14
sztem egy oszlop beszúrással és az lesz a sorszámoszlopod
2012. júl. 7. 10:00
ja, és a Súgóban nem találtam semmit erről
2012. júl. 7. 09:59
Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy hogyan lehet sorszámozni egy oszlopot akkor, ha az oszlopban több cellát összevontam, de más a sormagasság, mert van, hogy 2, 3, vagy 5 cella is összevonásra került az oszlopban.. és ilyenkor nem működik az, hogy beírod, A1-be 1, majd alá A2-be 2, kijelölöd, és a sarkát lehúzod, szóval csak egyesével begépelgetni tudnám a sorszámokak.. ezt meg lehet oldani úgy, hogy ne egyesével kelljen? (van 520 sorom)
2012. júl. 7. 09:54
Segítséget szeretnék kérni Excel használattal kapcsolatban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook