Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Naplóba hogyan tudok nem csak egy hanem több képet feltölteni, amik akkorák hogy normálisan látszódjanak? fórum

Naplóba hogyan tudok nem csak egy hanem több képet feltölteni, amik akkorák hogy normálisan látszódjanak? (tudásbázis kérdés)


10. 051809cc90 (válaszként erre: 9. - Globus)
2012. júl. 6. 20:30
Én sem tudok az adatlapomra semmit kitenni....már régóta.
2012. júl. 6. 14:52
Én az adatlapra sem tudok semmilyen kiterjesztésűt, annyit kérdezősködtem, hogy már nem is érdekel :)
2012. júl. 6. 14:40

Trinitas által javasolt oldalon érdemes kódot csinálnod a képedről, mert ott a méretét beállíthatod.

Ha a képet középre akarod tenni, akkor a kód elé a center kódot írod < > jelek közé,

ha balra akarod helyezni, akkor a kód vbégére zárójel elé beszúrod az align=left kódot,

ha jobbra akarod helyezni, akkor az alig=right kódot szúrod be.

Ez utóbbit csak akkor kell használnod, ha már éltél a Hoxa adta lehetőséggel és már helyeztél egy képet jobbra. A másodikat csak ezzel a kóddal tudod.

2012. júl. 6. 14:16
6. Miraut (válaszként erre: 4. - Miraut)
2012. júl. 6. 14:05
Így egy naplóbejegyzésbe bármennyit betehetsz:)
2012. júl. 6. 14:04
4. Miraut (válaszként erre: 2. - Ildus.ka)
2012. júl. 6. 14:04
Felteszed egy kódoló oldalra,és a kódot teszed a naplódba.
2012. júl. 6. 14:02

Szerintem csak külön tudod ,hogy nagy legyen ,ha írsz akkor piciként látható.

A kovetkező beírás helyett:



- ezt és választasz és akkor teljes méreetet kapsz.

2. ildus.ka (válaszként erre: 1. - Ildus.ka)
2012. júl. 6. 13:57
Mármint úgy kérdezem, hogy mikor írok egy bejegyzést, akkor csak egy képet engedélyez feltölteni, és bármekkora a kép, mindig egy méretben teszi fel. Ami nagyon picike, és szeretnék nagyobb képeket feltölteni. Köszönöm
2012. júl. 6. 13:56
Naplóba hogyan tudok nem csak egy hanem több képet feltölteni, amik akkorák hogy normálisan látszódjanak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook