Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egyre jobban pattanásos a combom, fenekem, mit tehetnék ellene? fórum

Egyre jobban pattanásos a combom, fenekem, mit tehetnék ellene? (tudásbázis kérdés)


16. Drop
2012. júl. 8. 17:02
Hintőpor, körömvirágkrém és szappanos szárítás. Ezzel kezelem, de jönnek ki az újabbak.
2012. júl. 8. 15:32
melegben nem rendkívüli. a gyógyszertárban a babapopsi-pirosság ellen kikevert kenőcs a legolcsóbb, és leghatásosabb.
14. Drop
2012. júl. 8. 14:31
Köszönöm a hozzászólásokat! :)
2012. júl. 7. 23:58
A hormonális változás lehet az oka, méregtelenít a szervezeted. Segítsd elő, sok zöldség, gyümölcs.
12. 645b490433 (válaszként erre: 11. - Drop)
2012. júl. 7. 16:51
Soducrem az nagyon hatásos.
11. Drop
2012. júl. 6. 14:50
De ha ennyi mindent használok az se jó ám :)
10. Drop
2012. júl. 6. 14:49
Kozmetikusom a hintőport és a körömvirágkrémet mondta rá, ő is a meleg rovására írja ezeket. Szóval napközben hintőpor és szeszelés, fürdéskor szappan és utána körömvirágkrém. Anyukám még a kamillát is mondta rá.
9. Drop (válaszként erre: 4. - Snowgirl)
2012. júl. 6. 11:57
Cukrot, vissza fogom, mert diétázom. Szóval az most nem hiszem, h bezavar. Aknesolra gondoltam én is. Vagy valamilyen szeszre. Ha fürdők akkor tovább rajta hagyom a baba szappant, az is hamarabb leszárítja.
8. Drop
2012. júl. 6. 11:56
olyan 100 darab van a két combomon, ott is inkább az oldalán és a fenekemen. Sportolok és sokat izzadok, gondolom az is közrejátszik, nem!? A meleg,fogamzásgátló abbahagyása és izzadás (méregtelenítés) ez így együtt hat ki ennyire?
2012. júl. 6. 11:53
Nekem a fekete szappan hozta helyre.
6. Drop (válaszként erre: 3. - Trapiti)
2012. júl. 6. 11:52
Köszi. Vászon nadrágban járok, itthon meg nyári ruha. Igyekszem szellőztetni. Köszi a tanácsot. Asszem patika lesz ebből. Ott majd mondanak valami okosat.
2012. júl. 6. 11:50
meleg, egyértelmű
2012. júl. 6. 11:49
Régebb én is küzdöttem ilyen problémákkal, nálam a túl sok cukor hozta ki meg mensi előtt. Én aknesollal szoktam vagy antibakteriális hatású arcradírral kezelni. Aknesolt csak akkor ha már kijött, arcradírt csak megelőzésképp
3. trapiti (válaszként erre: 2. - Drop)
2012. júl. 6. 11:40

Mindkettő lehetséges, bár ilyen melegben hormonális hatások nélkül is előfordulhat. Ha teheted, vékony nadrág, szoknya, pamut alsónemű.

Vegyél a patikában Betadin folyékony szappant (ha nem kapható akkor sima amtibakteriális folyékony szappant és 100ml-es Betadin oldatot és öntsd bele). Naponta kétszer ezzel fürödj le, krémet ilyenkor nem jó használni ( a férjemnek is gyakori problémája, Ő még Barbon arcszeszt is használ ezek ellen, esküszik rá, bár az illata nem éppen nőies... A folyékony szappanban egyébként el fog tűnni a Betadin barna színe, de ugyanúgy hatásos marad. Ha véletlenül megfogja a barna oldat a törölközőt vagy mást, akkor sem kell megijedni, mindenből kijön.

2. Drop
2012. júl. 6. 11:30
Egyre jobban pattanásos a combom, fenekem. Lehet, hogy a melegtől is kijönnek? Vagy ez most a fogamzásgátló abba hagyásától van? Tudok valamit ajánlani?
1. Drop
2012. júl. 6. 11:29
Egyre jobban pattanásos a combom, fenekem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook