Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha huzatot kapott a nyakam, akkor az fájhat nagyon? fórum

Ha huzatot kapott a nyakam, akkor az fájhat nagyon? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 8. 08:24

Na,így két nappal a fájdalom megjelenése után nagyon sokat enyhült...még szerencsés is lehetek,h ennyi idő alatt sokkal jobb..és nem kentem semmivel,kivéve első nap egyszer és egy gyógyszert vettem be,de semmit nem ért.

Kívánok mindenkinek enyhülős nyakfájást,aki épp ebben szenved :)

2012. júl. 6. 22:46
Az iszonyatos fájadlommal járhat jó pár napig...Vietnámi balzsamot ajánlok rá az drága és gyakran hatástalan gyógyszertári fájdalomcsillapító hatású kenceficék helyett.
13. globus
2012. júl. 6. 15:24
De még mennyire, sőt átmenetileg mozgásban korlátoz is.
2012. júl. 6. 15:22
Ezt a kérdést én is feltehettem volna! 3 hete fáj a nyakam, ebből 1 hete jöttem rá, hogy valószínűleg a huzattól. Flectorral bekentem többször, valamelyest enyhült, de el nem múlt. A huzatot természetesen kerülöm. De mégis mennyi idő alatt múlik el teljesen? Tabletta formájában milyen gyulladáscsökkentőt érdemes szedni rá?
2012. júl. 6. 13:49

Én konkrétan semmit sem használtam, először gondolkodtam, mi bajom lehet.

Nehezen múlik, az biztos.

Gondoltam, ha együtt érzek veled, az is használ...ha nem is fájdalom csillapító.

10. bnedora (válaszként erre: 8. - Csillagpor0622)
2012. júl. 6. 12:18
Sajnos nem tudom, bár a meleg lazíthatja az izmokat, viszont gyulladásra nemigazán jó. Inkább izomlazító krémet ajánlanék rá, és amennyiben teheted, pihenést.
9. Csillagpor0622 (válaszként erre: 6. - Spatifillum)
2012. júl. 6. 11:28
:((( Ez nagyon roooooosssz gyerekek!
8. Csillagpor0622 (válaszként erre: 5. - Bnedora)
2012. júl. 6. 11:27

Hú,már nagyon megbántam persze,de nem is tudom hogy lehettem ennyire "okos",hogy nem gondoltam erre.

A meleg segíthet? Van melegítős nyakpárnám.

2012. júl. 6. 11:27
igen...
2012. júl. 6. 11:27
Jobbulást, én is jártam így, én a nyakam nem tudtam mozdítani és mindenfelé kisugárzott a fájdalom:(
5. bnedora (válaszként erre: 3. - Csillagpor0622)
2012. júl. 6. 11:26

Nagyon kellemetlen tud lenni, jobbulást kívánok neked. Sajnos pár napig ilyen lesz, csak csökkenteni tudod a fájdalmadat.


Problémádat leírhatnák a ventilátoros fórumba. Én speciál nem vagyok híve neki:-)

4. sz.j. (válaszként erre: 3. - Csillagpor0622)
2012. júl. 6. 11:21
gyulladáscsökkentő pár napig, csak az segít.Tabletta + krém formájában. Sajnos a gyakorlat beszél belőlem:(
2012. júl. 6. 11:14

Voltam olyan idióta,hogy pár nappal ezelőtt a ventillátor több órán keresztül érte a jobb oldalamat elég közelről. Tegnap óta érezgettem néha,hogy kicsit merev a jobb oldalam..ma reggel nem éreztem,aztán egyszer csak mintha becsípődött volna és azóta végem van....nem tudom mozdítani,mert nagyon fáj.

Bekentem flektor krémmel és most muszáj voltam bevenni egy rubophent.

Mi segíthet még?

Köszönöm...

2012. júl. 6. 11:13
Az igen!
2012. júl. 6. 11:10
Ha huzatot kapott a nyakam, akkor az fájhat nagyon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook