Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Menstruáció, 40 fok, ájulás széle, segítség! fórum

Menstruáció, 40 fok, ájulás széle, segítség! (beszélgetős fórum)


1 2
32. kisj (válaszként erre: 30. - Honeywald)
2012. júl. 5. 19:56
a dokit nem érdekli ha menstruálsz, attól nyugodtan el lehet menni
2012. júl. 5. 16:59
majd megírom mi van..
2012. júl. 5. 16:20
megyek, megyek! hétfőn már megyek is! mivel most jött meg, addigra biztosan elmúlik....
29. Bugs02 (válaszként erre: 1. - Honeywald)
2012. júl. 5. 16:07
ORVOS!
28. Lolita63 (válaszként erre: 26. - Honeywald)
2012. júl. 5. 16:07

A méh belsejét képző szövet (endométrium) beágyazódik a méhen kívül Pl:petefészekbe a lehámlott szövet nem tud a testből eltávozni.


Menstruációkor a folyás visszafelé áramlik és ezáltal az endometrium bekerül a hasüregbe és elkezd nőni a méhen kívül.

Ne pánikol,ne találgass,el kell menned dokihoz aki megvizsgál,megnyugtat.Addig csak agyalsz és mindent beképzelsz!Ne várj hétfőig,menj el holnap!

27. Lolita63 (válaszként erre: 24. - 74f8c12b8e)
2012. júl. 5. 16:01
Igazad van,az sokat megmutat,mindenképp kellene csináltatni.
2012. júl. 5. 16:00
most akkor azt kérdem én...mi a különbség az endometriózis és a méhen kívüli terhesség között? vagy ez a kettő ugyanaz? komolyan nem tudom :(
25. Lolita63 (válaszként erre: 18. - Honeywald)
2012. júl. 5. 15:57
Bocs,nem akartalak megíjeszteni!
24. 74f8c12b8e (válaszként erre: 22. - Honeywald)
2012. júl. 5. 15:43
Nme tudok Pesten,de javaslom,h legyél határozott,és próbálj kicsikarni egy ultrahangot.Akár panaszkodd is túl a dolgot.Ártani nem árt,viszont sokat megmutathat.
2012. júl. 5. 15:41

Vas+ C vitamint szoktak még ajánlani agörcsök enyhítésére.

nekem nincs ilyen problémám,de általában javaslom a multivitamin,meg nyomelemek megfelelő mennyiségű fogyasztását.Többféle roszz állapoton segíthet.

Közérzetjavításra a nyakadba kötött vizes kendőt tudom javasolni,de sztem is minél előbb menj orvoshoz,vagy az ügyeletre.

jobbulást kívánok.

2012. júl. 5. 15:34
KÉRDÉS: ki tud nekem ajánlani pesten nőgyógyászt hirtelen, aki jó és alapos, és aki nem fosik a fejedre, hanem tényleg foglalkozik veled..?
21. 298b15dfdd (válaszként erre: 11. - Sepsi monika)
2012. júl. 5. 15:32
Te semmit ne vegyél be,inkább kérdezz meg egy védőnőt,háziorvost,ügyeletet!.:)
2012. júl. 5. 15:25

Kérdés: a méhenkívüli terhességbe bele lehet halni....de mennyi idő után visz ez el? nem találok róla semmit....

mindenesetre hétfőn doki, ez biztos! azért csak akkor, mert ma jött meg, és szombaton este már kevéske lesz, vasárnap szinte semmi, ugyhogy hétfőn nyugodtan mehetek...

19. Életkezdés (válaszként erre: 11. - Sepsi monika)
2012. júl. 5. 15:11
Szia!Ha komoly baj van és tényleg nagyon fáj az ügyeletes doki biztos nem nyaral....mit jelent a gyomorszáji fájdalom?
18. honeywald (válaszként erre: 17. - Lolita63)
2012. júl. 5. 15:09

méhen kívüli terhesség? az már szerintem elvitt volna.... nincs barátom, és amikor ez elkezdődött még véletlenül sem voltam senkivel előtte lévő hónapban...

úristen! elmegyek orvoshoz! köszönöm!

2012. júl. 5. 15:07

Feltétlen menj el orvoshoz!


Nem megíjeszteni akarlak,de nekem ott motoszkál a fejembe,hogy a méhen kívüli terhesség tünetei hasonlóak:(

2012. júl. 5. 15:02

Természetes görcsoldó: málanlevél-tea vagy nem teaként egy kiskanálnyit a nyelv alá 10-15 percre. Lehetőleg mestru előtt 1 héttel már elkezdeni. Persze a csodát ne ettől várd. Na meg kerüld a nagyon fűszeres ételeket (a bazsalikom pl egyenesen fokozza a vérzést), és amennyire tudod, még az állati fehérjét is...


És persze doki, mert nem normális, hogy a csak meleg ilyen tüneteket váltson ki.


Mihamarabbi gyógyulást!

15. honeywald (válaszként erre: 13. - Mancs97)
2012. júl. 5. 15:02

Nem tudom, hogy erősebb lett-e....változó, de utúbbi 3alkalommal lehet hogy több jött ugyanannyi idő alatt mint eddig...

Közti vérzés? Azaz a két menstruáció közötti vérzés? semmilyen formában nincs ilyen szerencsére.

Hát nincs barátom, de előfordult már, hogy fájt, nem egyszer..de azok is inkább menstruáció előtti héten voltak jellemzők...

14. honeywald (válaszként erre: 12. - B81fcd1219)
2012. júl. 5. 14:58
Doki? Még nem, de mihelyst elmúlik, megyek, mert minden évben júliusban megyek kontrollra, általános szűrővizsgálatra. Nem volt ekkora meleg, de most a meleg miatt (nyílván) rosszabbul is vagyok...és még lesz ilyen meleg..
2012. júl. 5. 14:58

Nem lett erősebb a vérzésed? Esetleg közti vérzések nem fordulnak elő? A szexuális együttlét nem fájdalmas?

Amiket leírtál, abból nekem egy betegség ugrott be egyből, ami gyógyítható, de mindenképp menj orvoshoz.


[link]

2012. júl. 5. 14:47

Doki látott már?Mert azért 3 hónapja még nem volt ekkora meleg....


Alkoholt semmiképp ne igyál,főleg ha gyógyszert is vettél be.Hányinger ellen,meg jó a cola.

2012. júl. 5. 14:46

Sziasztok!

ezzel szerintem mindenki így van.adjatok nekem is tanácsot,16 hetes terhes vagyok ,gyomorszáji fájdalommal.Mit vegyek be ?mit tegyek ? minden orvos nyaral!Jó nekik!

10. 4244093cd0 (válaszként erre: 1. - Honeywald)
2012. júl. 5. 14:44
Nekem ezek a tünetek teljesen hétköznapiak voltak,amikor megjött.Egy gyógyszer segített,a ridol.
2012. júl. 5. 14:44

Én "görcsölős" típus vagyok. Néhány éve menzi előtt pár nappal már szedek Mg B6-ot, illetve közben is és vasat. Így általában egy menstruáció alatt 1 max. 2 db fájdalomcsillapítót kell bevennem összesen.

DE szerintem neked mindenképpen orvoshoz kellene menned, méghozzá a lehető leghamarabb. A vas és a magnézium valószínűleg neked sem ártana, de akkor is menj orvoshoz mielőbb.

8. honeywald (válaszként erre: 6. - 3da8f53e4a)
2012. júl. 5. 14:43
Múlt hónapban mikor bementem... :D egyszerre vert a víz kint a bejárat előtt reggel háromneged6kor, még dög meleg sem volt, és esett le a vérnyomásom..túléltem a napot, ittam sok vizet akkor, dehát rettenetesen nézek ki..mint egy zombi
2012. júl. 5. 14:42
amúgy Apranax ha fája mensid (doki írhatja fel) nekem a doki ajánlotta és jó! Van nagyobb és kisebb mg-os is!
6. 3da8f53e4a (válaszként erre: 1. - Honeywald)
2012. júl. 5. 14:41

Ezzel én is így vagyok mint te... ilyenkor a legjobb hason feküdni (nekem).

De minden hónapban nem lehet otthon az ember - szabin -

5. honeywald (válaszként erre: 2. - Dbb313fc0f)
2012. júl. 5. 14:41

Terveztem, mert most érik be az éves kontroll és rákszűréses vizsgálat, minden nyáron megyek.


Lehet hogy jót mondasz de a meleg sokat ront a helyzeten, legalábbis a hányingert biztosan felerősíti...

2012. júl. 5. 14:40
Szerintem probálj meg többet inni. Nem biztos, de így elsö blikkre ugy tünik, hogy a melegben nem elégséges a folyadékbeviteled. Én menszi elött mindig sokkal többet iszom, mint amit kívánnék, úgy figyeltem meg, hogy jelentösen csökkenti a fájdalmat ha elötte sokat iszom.
3. csgybzs (válaszként erre: 1. - Honeywald)
2012. júl. 5. 14:39

Szerintem nőgyógyászhoz kellene menned, ezek a tünetek semmiképpen nem normálisak, akár meleg van, akár nem.....


Igen, egy pálinka jó görcsoldó hatású, de ilyen melegben nem ajánlanám a rövidet.... de a melegvizes palackot sem... :S


Orvos, lehet kapsz valami injekciót, amivel túléled az egészet.

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook