Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Cinege puhatalpú cipő, vélemény valaki? fórum

Cinege puhatalpú cipő, vélemény valaki? (beszélgetős fórum)


12. Jana27 (válaszként erre: 11. - Homern)
2012. júl. 8. 07:36
Köszönöm szépen, de már megrendeltem a héten a cipőt. Megnézem, hogy bejön-e nekünk. Ha igen, őszre-télre is ilyet fogok venni bentinek :)
11. homern (válaszként erre: 10. - Jana27)
2012. júl. 6. 14:14

Kisfiad van? Most töltöttem fel teszveszre a mieinket,a picik amik még megvannak csak kocsicipőnek voltak használva,nem tudott még járni a picur (4-8 hónapos kora között használtuk,nagy lábon él a csöppség :) )

ha gondolod írj privátban és megmutatom őket,1200 ft-ról tettem fel.

10. Jana27 (válaszként erre: 9. - Homern)
2012. júl. 5. 21:45
Köszönöm, ezt így nem is gondoltam végig. Akkor kétfélét is fogok venni :)
2012. júl. 5. 21:32

kertbe,homokba és hasonlő természetes talajra nagyon jók a bőr puhatalpú kiscipők,nekünk is volt nem 1 :)

betonra,aszfaltra,benti járólapra viszont a bokát tartó,nagyon rugalmas talpú,de nem puhatalpút ajánlanám inkább,mint a superfit és az elephanten.(első kiscipőnek is).

egész nap a kemény járófelületen mezítláb sem egészséges,ezt bármelyik ortopéd dokitól meg lehet kérdezni.

a természeti népek mezítláb járkálnak,de ha a mi betonjainkon tennék ezt,az az ő lábuknak is betenne.

2012. júl. 5. 21:26
első cipőnek nagyon jók, írd be a keresőbe,olyan mintha mezítláb mennének nagyon egészséges.
7. -Mimi- (válaszként erre: 6. - Életkezdés)
2012. júl. 5. 21:06
Tényleg? Itt még nem találkoztam ilyen cipővel sajnos...
6. Életkezdés (válaszként erre: 5. - -Mimi-)
2012. júl. 5. 14:09
a puhatalpú más mint azok...a Cinege nagyon jó,tuti választás!!
2012. júl. 5. 14:07
Elephantennek is nagyon jó totyogó kiscipői vannak.
2012. júl. 5. 13:04
Köszönöm szépen a választ! Ráadásul árban is jó. :)
2012. júl. 5. 10:58
Ráadásul magyar termék, nem tudom másnak mennyire, de nekem ez is fontos.:-)
2012. júl. 5. 10:58
A cinege szerintem jó választás. Nekünk is az van. Kényelmes és töbrétegű a talpa, ebben a kánikulában ugyan mindegy, de amikor hűvös volt mindig vittem magammal babaklubba, játszóházba, rokonokhoz. Nálunk bevált!:-)
2012. júl. 5. 10:41
Minden hozzászólást, tippet (esetleg más márka) szívesen fogadok! :) Babám most kezd állni és tipegni. Nem akarok még cipőt húzni a lábára, csak zoknizunk, ha tehetjük, de úgy gondoltam kéne olyan alkalmakra is valami, ha nem otthon vagyunk, vagy koszosabb, hidegebb talajon próbálkozik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook