Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A levesben a zöldbab szálkás lett. Meg tudom menteni még a levest? Ötlet? fórum

A levesben a zöldbab szálkás lett. Meg tudom menteni még a levest? Ötlet? (tudásbázis kérdés)


2015. dec. 29. 03:32
nem,mar keso.amikor megpucolod a zoldbabot/folvagod/akkor kell rola a szalkat lehuzni.
2012. júl. 5. 13:21
Nem dobtam ki.. :) Sok sikert hozzá.. :D:D
2012. júl. 5. 13:17
egyétek meg, max szedegetitek a szálakat a szátokból én nem dobnám ki, egyébként én is ezt tervezek főzni:)
2012. júl. 5. 13:17
De figyeltem.. De nem látam és éreztem szálkát az oldalán.. :) Nem baj,hibáibol tanul az ember.. :) Köszönöm!
2012. júl. 5. 13:15
Amikor a két végét líevágtad, nem érezted hogy jönnek az oldaláról a nagy szálkák? Én a főzelékkel jártam igy, ki kellet öntenem.Jobb ötletem nincs. Figyelem én is, kinek van ügyesebb megoldás rá.
2012. júl. 5. 09:10
Köszi a tanácsot! Kertböl szedtem.. :) Igy lehetetlen meg enni.. :(
3. turililike (válaszként erre: 1. - Mumu22)
2012. júl. 5. 09:05
szerintem ezt már semmikép nem lehet megmenteni, ha tudjátok, igy kell ennetek.Én is jártam már igy.
2012. júl. 5. 09:03

Szűrd át, a levet használd egy másik leves alapjaként, a babot dobd ki. Ezt a rostot nem nagyon lehet turmixolni sem.

Tanulság: legközelebb, ha öreg zöldbabot veszel, húzd le ezt a szálat főzés előtt.

2012. júl. 5. 08:58
Sziasztok. Levesben zöldbab szálkás lett. Meg tudom menteni még a levest? Ötlet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook