Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megbízható nőgyógyász a Margit Kórházban fórum

Megbízható nőgyógyász a Margit Kórházban (beszélgetős fórum)


7. zsobes (válaszként erre: 6. - Maya185)
2012. júl. 30. 10:50
Köszönöm!
6. maya185 (válaszként erre: 5. - Zsobes)
2012. júl. 13. 16:00
Barátnőmnek is méhszájsebe volt, Ruzsvánszky hozta helyre lézerrel. Nagyon alapos és tényleg megbízható orvos.
2012. júl. 5. 12:22

És azzal esetleg van tapasztalatotok, hogy a kisebb problémákat hogyan gyógyítják? Van egy elég nagy méhszájsebem és a fagyasztgatás nem sokat segített ezidáig. Jó lenne, ha valamelyikük jártas lenne a lézeres eljárásban is, és nem mindent két zsák antibiotikummal gyógyítanának...


Köszönöm

2012. júl. 4. 16:38

Ruzsvánszky, nagyon jó szakember, felelősségteljes orvos... nála szültem tavaly, végig a 9 hónap alatt alapos volt!!!

Amúgy ismerem a Margitos orvosokat, szinte mindet! Bármelyik jó választás, egyikben sem csalódtam még... van 1-2 fiatal, Őket is dicsérik nagyon!

2012. júl. 4. 16:36
Magyar Attila
2012. júl. 4. 16:35
Mihályi szerintem profi, én nagyon csípem őt
2012. júl. 4. 16:33

Sziasztok!


Megbízható és jó nőgyógyász szakorvost tudnátok ajánlani a Margit Kórházban, akivel jó tapasztalataitok voltak akár szülés terén is? Igazából hosszútávra keresek orvost, és nagyon kéne már egy jó doki:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook