Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mostanában olyan sprőddé vállt a hajam. Mitől lehet ez? fórum

Mostanában olyan sprőddé vállt a hajam. Mitől lehet ez? (tudásbázis kérdés)


14. Jázmin1975 (válaszként erre: 10. - Timycat)
2012. júl. 4. 13:15

Köszönőm szépen ezt ki is fogom probállni csak most ausztriába vagyok.

Itt meg nincsen ebben a városba fodrászkellékes bolt de Át szokttunk Németbe járni majd szét nézek de ha nem kapok akkor majd megyünk haza hónap végén akkor otthon biztos fogok venni.Nem is drága.

2012. júl. 4. 13:01
Bármiylen hajvasalót vehetsz, mindegyik roncsol. Egy idö után spród lesz. A hajvédö sprék sem érnek sokat. Mivel forro a vasaló, mindeképp roncsol. Hanyagold egy ideig és vágass le belöle:(
12. 1f54aa1f71 (válaszként erre: 6. - Jázmin1975)
2012. júl. 4. 13:00

Akkor valószínűleg meg is van az oka a hajad állagromlásának.


A lent ajánlott hajpakolást és is ismerem és ajánlom.


Strandra pedig vigyél mindíg magaddal ilyen 2 komponensű összerázható hajsprét (többféle típusú kapható, én a száraz,töredezett hajra valót használom, de van uv védelmes is...stb.) Ezt lehet fújni száraz és nedves hajra is, én a standon óránként fújom. Este meg úgyis megmosom a hajam.

2012. júl. 4. 12:59
szerintem a jól bevált ecetes öblítésnél nincs jobb, és egészségesen fertőtlenít is, nincsenek allergiás nyavalyák. nem utolsó sorban igen olcsó.
2012. júl. 4. 12:42
Jó hajpakolás kell neked, nekem is lósörény-szerűvé vált a derékig érő hajam idén nyárra és egy hoxás tanácsra kipróbáltam a crema al latte cerical hajpakolást, ami csodaszer be kellett látnom. Fodrászkellékesnél lehet kapni 1000ml-t 790Ft-ért vettem, már az első használat után nagyon jó tapintású lett a hajam, a 3. után az utcán egy idegen nő állított meg, hogy mit kenek a hajamra, hogy ilyen szépen ragyog. Én cirka 1 órát szoktam a hajamon tartani, ha sietek akkor szimpla balzsamként használom pár perces hatásidővel, nem zsírosít sőőőt és nem mellesleg isteni finom tejes-kókuszos illata van
9. Jázmin1975 (válaszként erre: 7. - Lailani)
2012. júl. 4. 12:42
Nekem birta valameddig a hővédő spaye, és mire cserélted le megkérdezhetem?Meg nekem azért is göndörödik be hamar hajam mert vékony szálú nem.De érdekes eleinte még sem göndörödött be.
2012. júl. 4. 12:40
A hajpakolás jót tesz.
7. Lailani (válaszként erre: 6. - Jázmin1975)
2012. júl. 4. 12:40

Nekem a syoss-tól lett olyan, amilyen a tiéd. Gyorsan le is cseréltem és két alkalom után már sokkal jobb lett.

A syoss samponjai nekem tök jók, de a hővédőjük

pocsék :P

6. Jázmin1975 (válaszként erre: 4. - 1f54aa1f71)
2012. júl. 4. 12:30

Igen hosszú a hajam igen össze is van kötve mióta ilyen rossz az állaga.

Igen elég sürűn megyek strandra szinte mindig megyek mikor olyan fajin napozni való idő van.

Olvastam valahol hogy a babilis vagy hogy kell írni hogy az jó hővédő spray még párás levegő van akkor sem göndörödik össze.

Én az syoss -t használom de azt vettem észre nagyon szárítja hajam.

Most akarok venni valami jót tudtok ajánlani?

5. ddorina (válaszként erre: 2. - Angelgirl8588)
2012. júl. 4. 12:28
Teljes mértékben egyetértek! Ugyanezt javasolnám én is. De ha mindenáron egyenes hajat szeretnél, akkor próbáld ki a hajegyenesítő spray-t vagy krémet. Szerintem nem ártanak annyit, mint a hajvasaló mindennapos használata. Szép napot! :)
4. 1f54aa1f71 (válaszként erre: 1. - Jázmin1975)
2012. júl. 4. 12:23

Hosszú a jajad? Sokat jársz stardnra?


Nekem az állandó összekötés+ nyári meleg, strandolás is sokat ront a hajam minőségén....persze a hajvasaló sem javbít a helyzeten.


Használsz ilyen ráspriccelős készítményeket?

3. Jázmin1975 (válaszként erre: 2. - Angelgirl8588)
2012. júl. 4. 12:21

Meg azt vettem észre már nem olyan szép símára vasalja ki a hajam mint régen.

Nem csak a vége hanem az egész olyan sprőd.

2012. júl. 4. 12:18
Vagy kicsit szüneteltetni a hajvasalást és elmenni egy egészügyi vágásra :)
2012. júl. 4. 12:09
Mostanába olyan spröddé vállt a hajam lehet hajvasalót kell cserélnem remingtonom van másféléves vagy a hővédő sprayt kell cserélni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook