Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért, és kinek írod naplódat? fórum

Miért, és kinek írod naplódat? (beszélgetős fórum)


2012. júl. 4. 15:35
Én nem magamról írom a naplómat, hanem Erzsébet királyné /Sisi/ életéről, családjáról, szobrairól, emlékhelyeiről, róla megjelent könyvekről stb. Magamnak is írom, és természetesen mindenkinek, akit érdekel a téma. Mindig örülök az új olvasóknak, és a pozitív visszajelzéseknek.
15. Sylvia81 (válaszként erre: 14. - 44b92f93e3)
2012. júl. 4. 12:57
De legalább őszinte! ;)
2012. júl. 4. 11:32
csakis magamnak, mert én egy önző, utálnivaló szemét dög vagyok
2012. júl. 4. 11:25
A magam szórakoztatására, de felőlem az olvassa, aki akarja, semmi extra vagy titkos nincs benne.
12. mkriszti81 (válaszként erre: 7. - Molyka)
2012. júl. 4. 11:21
oké :)
11. Molyka
2012. júl. 4. 11:19
:)
2012. júl. 4. 11:19
Én soha nem írnék itt naplót, se ilyet, se olyat, de van akiét szívesen olvasom.
9. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Molyka)
2012. júl. 4. 11:17
Én azért írom,hogy kiöntsem a lelkemet :) Igaz barátnőm nincs,a párom kamionozik és nem tudom megbeszélni mással a dolgokat,ezért írom le.Jó kiönteni a lelkemet,legyen az jó vagy éppen rossz dolog.Meg persze így emlékszem,hogy mi mikor volt.Az én naplóm titkos,csak ketten olvashatják és annak is megvan az oka,hogy miért pont ők.
8. Sylvia81 (válaszként erre: 3. - Hanira)
2012. júl. 4. 11:16

Ezzel egyetértek.

Van nyilvános naplóm, azt bárki olvashatja. Az sem érdekel, ha ismerős. Jah, amúgy tudok róla, hogy a neten túli életből is van itt 3 ismerősöm. :)

A titkosomban vannak páran, azt magamnak ÉS nekik írom, olyan dolgok vannak benne, amiket azért a nyilvánosba (már) nem írnék le.

7. Molyka (válaszként erre: 4. - Mkriszti81)
2012. júl. 4. 11:14
Ki mondta hogy baj?
6. bnedora (válaszként erre: 1. - Molyka)
2012. júl. 4. 11:14
Nekem több naplóm is van. Van olyan, amit magamnak írok, hogy tudjam később, hogy mi történt. Sajnos, amikor elkezdtem, még nem volt titkos napló, így most próbálom átmásolni, mivel utólag nem lehet titkosítani. De van olyan is, amit mindenkinek írok, lehet, hogy valakit érdekel.
2012. júl. 4. 11:14

Én titkos naplót a mindennapokról azért írok, mert szeretem visszaolvasni, mi történt pl 1 éve. Olyan emlék féle :) Azért titkosítom, mert nem szeretném ha mindenki olvasná, elég személyes ahhoz.

Ha lesz gyerkőc, neki is fogom írni, ahogy anatha írta, azért, hogy a gyerekem is vissza tudja később olvasni.

Elsősorban magunknak írom a naplóimat, de örülök ha más is olvassa, és tanácsot ad, bíztat vagy akármi :)

4. mkriszti81 (válaszként erre: 1. - Molyka)
2012. júl. 4. 11:10

És mi ezzel a baj? :)


én speciel saját (papír-alapú) naplóban írom le, mi és mikor történik (hogy később vissza lehessen nézni), a hoxás naplóm a többieknek szól, sőt én elsősorban csak képeket töltök fel oda a kislányomról


másik 2 naplóm virágos - a fórumtagokkal így mutatjuk meg egymásnak, kinek milyenek a virágai...

2012. júl. 4. 11:08

Aki titkos naplót ír, az nem igen akarja, hogy tudjanak róla. Aki olvasási jogot ad néhány embernek, az már nem csak magának írja, és megváltozik a stílusa is. Ha mások is olvassák, akkor eszembe jut, hogy két napja nem írtam, lehet, hogy azt hiszik, hogy... (tapasztalat)

Aki nem titkosítja a naplóját, az nem fél attól, hogy esetleg valami ismerős is elolvassa, és ráismer, vagy nem őszinte...

Szerintem.

2. _anatha_ (válaszként erre: 1. - Molyka)
2012. júl. 4. 11:08
Én azért írom a babanaplómat, hogy majd később én is vissza tudjam olvasni, mikor mi történt a kislányommal, aztán majd egyszer valami szép formában (nyilván nem hoxás napló - felhasználói jelszóval ellátva) odaadjam neki. Mondjuk egy fotókönyv?
2012. júl. 4. 11:05

Ez érdekelne. :)


Az, hogy miért, az arra vonatkozik, hogy magadnak, vagy hogy más tudjon rólatok, esetleg azért, hogy meglegyen mi, mikor történt.


Úgy gondolom, hogy sokan azért írják, hogy a közösség, jelen esetben a hoxa felhasználói tudjanak róluk.


"megvagyunk, jó minden, x szépen áll, y ügyesen eszik, de nincs több időm írni"

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook