Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek 8 hó alatt 30kiló fogyás reális? fórum

Szerintetek 8 hó alatt 30kiló fogyás reális? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. júl. 16. 11:03

Hát nem értem én most ezen a héten 1 deka sem ment le!

Biztos gond,hogy az elején nagyon sok majdnem 5kiló ment le 1 hét alatt és nagyon keveset is ettem,meg sajnos csak elcsábultam egy kis kocka csokira vagy nem 6-kor hanem 8-kor vacsiztam és a szervezetem nem érti ezt.

Most az lesz mindent eszek,kivéve a lisztet,kenyeret,cukort és csokit,csak keveset,sok víz 6 után semmi és torna.

De ami nagyon érdekes centibe mégis kevesebb vagyok, meg van egy blúzom 2 hete rám se jött most,jó nem kényelmes,de simán fel tudtam venni!

99. Kata 1977 (válaszként erre: 98. - B235ac96d5)
2012. júl. 10. 22:02

A 90 naposat kipróbáltam ,egy pár kiló lement de nem volt tartós.

Mivel elég magas súlyról indulok,így remélem az elején pörögni fog, a tornát is megpróbálom megoldani és remélem a bőröm is követni tudja!

98. b235ac96d5 (válaszként erre: 97. - Kata 1977)
2012. júl. 10. 17:02

Szia!

Aki valamilyen módszerrel le tudott fogyni, biztosan esküszik rá, hogy az a legtutibb!:)

Mivel én a 90 napos diétával (na nem 90 nap alatt) tudtam leadni 18kg-ot, ezért én azt mondom, az a legkiegyensúlyozottabb. Nincsenek benne hatalmas szabályok, nincs megkötés hogy kötelező x ideig ezt vagy azt enned, nem kell méricskélni, grammozni az adagokat. Egyedül az a kikötés, hogy naponként szétválasztja az élelmiszereket a legjellemzőbb összetevőjük alapján. (fehérje, keményítő, szénhidrát majd gyümölcs nap)

Nagyon sok helyen utána tudsz nézni.

Nekem bevált!:)

A címben feltett kérdésedre válaszolva, igen, van aki lead ennyit ennyi idő alatt. Főleg, ha magas számról indul. Ha mellette valamit tornázik is, akkor nem lesz petyhüdt a bőre.

Kívánom, hogy találd meg a neked való diétát és érd el a számodra megfelelő súly!:)

97. Kata 1977 (válaszként erre: 96. - B235ac96d5)
2012. júl. 10. 11:31

Szia!

Én kicsinek iszonyú vékony voltam aztán kamaszkoromba híztam meg és az első nagy szerelmi csalódásig kövér is voltam.Aztán fogytam le 3hó alatt 33 kilót de gyomorfekélyt kaptam.Az első baba után gyönyörűen visszafogytam de aztán jöttek a többiek és velük a kilók is:-(

Én se akarok gyorsan fogyni,lassan de biztosan!

Ezért ki is próbálok több mindent is, ami belefér a család pénztárcájába épp,és meglátom melyik a legjobb!

Végül is nem hajt a tatár!!

Ne ezeknek a reklámoknak én se hiszek,a fogyáshoz mozgás és kemény diéta kell!

2012. júl. 10. 11:26

Szia! Sokan leírták már, de tényleg igaz, hogy a fogyás mértéke nagyon sok mindentől függ.

Csak néhány: lényeges szerintem, hogy a felszedett kilók mióta gyűltek fel.

Ha valaki gyerek korától fogva kövérke más a helyzet, mert lehet benne genetikai hajlam a hízásra. Ha valaki szülés után hízott meg, vagy betegség miatt és megint más a kép ha olyan életmódot folytat, ami miatt meghízott. Szóval mielőtt valaki diétázni kezd, szerintem nézzen utána az okoknak, hogy mitől is hízott meg.

Aztán nagyon lényeges, megint csak szerintem, hogy milyen diétát választ. Ahhoz, hogy a megfelelőt megtalálja valaki, több félét is ki lehet próbálni. Nem biztos, hogy az első mindjárt bejön.

De ami a legfontosabb: ha a korábbi étkezési szokásain valaki nem változtat, ugyanúgy vissza fog hízni!

Még egy fontos dolog: Ami gyors fogyást ígér, az gyanús!

Elfigyelem azokat a reklámokat, amik feszes hasat, nádszál termetet helyeznek kilátásba, na az meg aztán torna nélkül tutira nem fog menni!

Amit leírtam saját tapasztalat.:)

95. Kata 1977 (válaszként erre: 94. - Maminti1)
2012. júl. 10. 11:12

Szia!

Köszi megnéztem és regiztemn is.

Ártani biztos nem fog!:-)

Te mennyit fogytál már?

94. maminti1 (válaszként erre: 18. - Kata 1977)
2012. júl. 10. 10:54
Szia! Én itt a Hoxán találtam a KalóriaBázis nevű ingyenes programot.Rengeteget segít.Nem tudom már ki javasolta,nem is nekem,de nagyon nagy jót tett vele.Próbáld ki,érdemes!!Heti 1 kiló lemegy,ez nekem elég is.Volt időm meghízni,adok időt a fogyásnak is.Próbáld meg kérlek!
93. szilisári (válaszként erre: 92. - Kata 1977)
2012. júl. 9. 19:06
Most rám vagy mérges, amikor te hoztad magad ilyen helyzetbe. Ahogy ezt azon a fórumon is leírtad, amit a férjed szidására hoztál létre. De ebben a helyzetben teljesen normális, hogy frusztrált vagy, csak ne hagyd abba az evést, mert még rosszabb lesz, ennyit mondtam.
92. Kata 1977 (válaszként erre: 91. - Szilisári)
2012. júl. 9. 15:26
No komment!!
91. szilisári (válaszként erre: 90. - Kata 1977)
2012. júl. 9. 15:01
Kívánom neked, hogy egy kicsit kevésbé légy frusztrált, mert akkor minden könnyebben megy.
90. Kata 1977 (válaszként erre: 85. - Szilisári)
2012. júl. 9. 13:08

Szerintem nyissál egy topikot ahol a világ nagy gondjait kitárgyaljátok!!


Képzeld a 3 év gyest én is soknak tartanám,de kérdem én hol van annyi bölcsi és munkahely, hogy a nők,anyák ne használják ki mert más nincs!!!

Ez nem jut eszedbe???

Amíg Pesten éltünk a 2 nagyobb gyerkőc 10-11hósan már bölcsisek voltak én meg melóztam,nem lógattam otthon a lábam.De itt vidéken 2,5-3 évese veszik be a gyereket oviba, ha van munkahelyed!!!

Persze, te sose leszel ilyen helyzetbe, mert olyan okos és előrelátó vagy!Sose mosd ,hogy soha!!Nem hallottad ezt még?Nem tudni mit hoz az élet!!!!

Nagyon jó a hozzáállásom és igen amit leírtam a cikkembe úgy is gondolom!

Nem akarok már 3 hó alatt 33 kilót fogyni a gyomorfekélyem miatt nem is tudnék,ésszel csinálom és meg lesz a látszata is nyugi!

DE egyértelmű ,hogy ha nagy súlyról indulsz és kevesebbet eszel a kilók az elején pörögnek,vagy ez neked újdonság???!!

89. Kata 1977 (válaszként erre: 86. - 67ba0d2361)
2012. júl. 9. 11:22

Én se akarok ennél többet fogy.

Jó most az elején mindenkinek meglódul ami aztán szép lassan beáll!

De kell ez a löket a továbbiakhoz:-)

2012. júl. 9. 11:21
4,4kiló mínusz az első héten hurrá!!!
87. Kata 1977 (válaszként erre: 86. - 67ba0d2361)
2012. júl. 9. 10:02
Köszi!!!
2012. júl. 8. 22:23
Havi 3-4 kilót mondanak egészségesnek, normálisnak, a bőr ezt még talán jobban bírja követni...ha ezt vesszük alapul teljesen szuper!!!
85. szilisári (válaszként erre: 81. - Kata 1977)
2012. júl. 8. 22:18

Nem vagyok rosszindulatú, csak érted, akkor az elmúlt félévben gondolom egy olyan 100ezer forintnyit elpöfékelt, amit tőletek vesz el, akárhogy is nézzük. És ez tény, nem rosszindulat. Nem, én nem leszek ilyen helyzetben sosem, ennél sokkal tudatosabban terveztem az életünket.

A 3 év gyest valóban túlzásnak tartom, de ez egy másik téma. Azt meg igazságtalannak, hogy full egészségtelenül élő emberek, ahol borítékolva van az, hogy valami betegség előjön (túlsúly, dohányzás, alkoholizmus - Magyarországon olyan 57 év körül van a férfiak átlagéletkora) ugyanannyit fizessenek, mint akik sportemberek, egészségesen élnek, stb. Szó sincs arról, hogy dögöljön meg, pont ez a lényeg, hogy ne dögöljön meg, csak ezt nyilván nehéz megérteni.

És attól félek, hogy ilyen hozzáállás mellett semmim nem fog elállni a csodálkozástól, láttam a cikkedet, abban nagyon szépen leírod magad is, hogy ezt nem így kell. De ha az ember már magának sem hisz....

84. Kata 1977 (válaszként erre: 83. - Drop)
2012. júl. 8. 18:34

Szia!

Köszi a biztatást,kedves vagy.

Olvastam a naplód,nagy gratula!

Nem sürgetek semmit 8 hónap elég hosszú idő!

Most még én is találgatok, hogy mi,hogy lesz jó.

De sokat iszok, vizet nem is kívánok mást ebben a melegben.

Holnap lesz az első heti mérés nagyon kíváncsi vagyok,bár ma megjött ez nem túl jó hír de mindegy.

83. Drop
2012. júl. 8. 17:28

Szia Kata!

Szerintem az a lényeg, hogy ne sürgesd a fogyásod. Hisz évek alatt híztál meg te is. A fogyásban elsősorban 80% ban az étel dönt, és 20 % ban a sport. Nézz utána,olvasgasd hogy mit mikor kellene enni. Ezt a minimál kalóriát hülyeségnek tartom. Most jön az amit mindenki ír. Napi 4-5 ször egyél keveset. Hagyd el a köreteket, tészta féléket, minőségileg kell megváltozni annak amit eszel. Sok vízet kell inni, az tisztit ki. Állíts be egy rendszert magadnak. és tartsd be, mint amikor a pici gyereket etetted. Gondolom volt ilyen, h 2-3-4 óránként. Te is tartsd a magad számára előírt időkülönbséget És ha segít írd , hogy mikor, mit, mennyit eszel. Hátha segít. Az életmód váltás, vagy fogyókúra nevezhetjük bárhogy, arról szól, hogy meg kell ismerned magad, a tested. Magadnak kell rájönnöd, hogy mit is kíván a szervezeted.

Én sok sikert kívánok.

2012. júl. 7. 19:19

Biztos hallottál már cukornádkisasszonyról,akár itt vagy a tv-ben.45kilkót fogyott!

Nem egy bátorító levelet kapok és kaptam már tőle.

Ő a jó példa rá,hogy igen is le lehet fogyni torna nélkül is nagyon sokat!

Ő az első 15-20kilóig nem tornázott,csak kevesebbet evett,sok folyadékot ivott és este 6 után semmit.Szép lassan olvadtak a kilók róla,persze utána már könnyebben ment a mozgás is!

81. Kata 1977 (válaszként erre: 80. - Szilisári)
2012. júl. 7. 18:56

Van eléggond nemhogy tripla tb-t fizessen!

Úgy látom te még nem voltál olyan helyzetbe hogy 4 gyerek nevelj a te gyesed és családidból,a párod meg ne találjon már fél éve állást!De fizesd a lakáshiteledet a magas számlákat és etesd ruháztasd a gyerekeidet!!De nem kívánom neked, hogy átéld,nem vagyok rosszindulatú ahogy te!!

Nálatok az családba vagy az ismerőseid közt biztos nincs kövér,magas vérnyomású,szembeteg,cukros ,gyeses anyuka és még sorolhatnám ,akiket az úgymond dolgozók"tartanak" el!!!Ők dögöljenek meg mind,nem???

Engem nem kell pátyolgatni és az őszinteséget díjazom,de nem így!

Semmi kifogás nem volt abban amit írtam csak az igazság,ez van!!

DE nyugodtan néz vissza 8 hónap múlva,az jó hosszú idő és majd meglátjuk kinek áll el a szája a csodálkozástól!!!

2012. júl. 7. 18:23

Ugy ertettem, hogy tulsulyos dohanyoskent nem sokaig fogja birni,ezt nem lehet megcsinalni 4 gyerekkel, de gondolom erre mar a korzetiorvos is felhivta a figyelmet. Azert is buntetnem az ilyet, mert a majdani, jelenlegi gyogykezelese kozteher lesz en meg utalom, hogy ilyen embereknek nem kell tripla annyi tb-t fizetnie, mint nekem, de majd csak eljutunk odaig.

Az eredeti temahoz visszaterve: nem, nem fog sikerulni, ahogy eddig sem sikerult, mert nem tanulsz a hibaidbol es mindenre kifogast keresel. Bocs, velem is voltak kimeletlenul oszintek es egyedul az hasznalt. A patyolgatas nem vezet semmire. Na, 8 honap mulva visszanezek, bar sejtem, hogy mi lesz akkor.

79. Kata 1977 (válaszként erre: 77. - Szilisári)
2012. júl. 7. 15:37

Nem igazán tudom mit értettél azon,hogy 4 gyerekkel ezt nem lehet megcsinálni,de mindegy!


Szerintem már teljesen eltértünk az eredeti témától,hogy"szerintetek 8 hó alatt 30kiló fogyás reális?"

Ebben a témában elmondtad a véleményedet,köszönöm.

DE a többi dolog magányügy és nem kértem senki véleményét!!!!Akár jó akár rossz szándékkal írja!!!!


Nem kértem tanácsot sem a dohányzásról sem a kevés pénzből megélhetésről!


A gyerekek, hiába élünk most így,tisztán járnak,rengeteg ruhájuk,játékuk van,sokat foglalkozunk ,játszunk velük.Nem éheznek és az egészséges életre neveljük őket!!!

Attól,hogy a párom cigizik,már így ismertem meg, a gyerekek nem biztos, hogy fognak.Amikor én kicsi voltam a környezetemben sokan cigiztek és még is utálom mint a bűnömet.Ez olyan mintha azt mondanánk,akinek a szülei alkoholisták voltak,a gyerek is az lesz.Hát ez sincs így!!!

Szóval ha leteszi a párom a cigit,amit én szeretnék akkor jó,ha nem,nem.


Az egészséges ételek igen is drágábbak mit a többi ,akár kicsit eszel,akár sokat.

DE most próbálok úgy táplálkozni és remélem 8 hó múlva látszatja is lesz!

És akár hiszed akár nem a 7 éves 25kilós gebe fiam többet eszik mint én,ennyit arról hogy kevesebbet kéne enni!!

78. szilisári (válaszként erre: 76. - Csipkerózsika)
2012. júl. 7. 13:51
De gondolom a szaft előtt megpirítja a húst, na akkor kell félretenni belőle.
77. szilisári (válaszként erre: 74. - Kata 1977)
2012. júl. 7. 13:43

Azt írtam, hogy nagyon NEM vicces. Így még kevésbé az. Nincs pénzetek van 4 gyereket és a férjed még cigire költ????? Mindegy, nem szörnyülködöm tovább, csak elég hülyén jött ez így ki.


Pár gondolat:


- Szerintem talál olyan helye, akár a neten, akár valami orvosnál, ahol segítenek neki a leszokásban ingyen és bérmentve

- Talál olyan helyet is, ahol ingyen segítenek abban, hogy egészségesebb életmódra térjen/térjetek át

- A futás, otthoni torna egy petákba sem kerül, meleg van, de aki nagyon nem bírja, az menjen reggel 6-kor vagy este 9 után.

- Az egészséges ételek nem egyenlőek a drága ételekkel. Illetve nyilván kevesebbet kéne ennie, az megint csak olcsóbb


Inkább kovácsoljatok erényt abból, hogy nincs munkája és gondolom, hogy ráér arra, hogy rátérjen az egészségesebb életmódra. Ha lesz egy munkája, és dolgozni fog, mint a güzü, akkor megint jönnek majd a kifogások gondolom. Minden jó szándékommal mondom, hogy kapjatok észbe, mert 4 gyerekkel ezt nem lehet megcsinálni. Persze magatokkal sem, de ha az embertől nem függ senki, akkor igazából addig rongálhatja magát, amíg jól esik, de így nem. Szerintem.

76. Csipkerózsika (válaszként erre: 73. - Szilisári)
2012. júl. 7. 12:55
A milánói alapvetően szósz állagú (ezért fogyasztják tésztával), nem tudom elképzelni zöldségekkel vagy salátával, már csak az erős paradicsom- és fűszeríz miatt sem...
75. Csipkerózsika (válaszként erre: 55. - Kata 1977)
2012. júl. 7. 12:51

Igen, sok van bennük és plusz még egészségtelenek is, mert gyümölcsöt nem nagyon látnak, tele vannak aromával, színezőanyaggal, tartósítószerrel. Mikor ételallergiám volt, a gyümölcsjoghurtok voltak az egyik első ételcsoport, amiről letiltottak...

Ha már diétázol, akkor egyél egészségeset.

Én néha szoktam azt csinálni, hogy kefirbe vagy natúr joghurtba házi gyümölcslekvárt keverek és akkor olyan lesz, mint a bolti, csak finomabb és egészségesebb. Ha ezt kipróbálod, azt is meg fogod látni, hogy milyen iszonyú sok lekvár kell bele ahhoz, hogy megközelítőleg olyan édes legyen, tehát rengeteg cukor is van bennük...

74. Kata 1977 (válaszként erre: 68. - Szilisári)
2012. júl. 7. 11:49

Ebben nem tudom mi a vicces!Én viszont elég sok kövér idős,dohányzó embert ismerek,sajnos.


Ha valaki alig eszik és mellette bagózik,persze hogy gebe.De ha valaki nagyon sokat eszik,az egyenes út a kövérséghez, cigi ide vagy oda!

De én is elítélem a cigit,piát,drogot minden ilyesmit.

Sokszor próbálta már letenni de ne megy neki.Tudom ez akarat és kitartás kérdése,de ezek szerint nincs neki.Meg fél,ha abbahagyja akkor még tovább hízik.A sógorom egy 50kilós gebe volt ,ahogy megszületett 2 hónapja a gyereke,letette a bagót és 10kilót felkapott,de neki nem gond még így is vékony.

Szerencsére a fürdőbe vagy kint cigizik, így a gyerekeket és engem se mérgez,de magát sem kéne!!!


A tornázás régen is számomra abból állt,hogy vagy egyedül otthon vagy konditeremeben.Nem akarom olyanra rávenni őket amit nem akarnak,főleg nyáron a szünetbe ebben a 40fokban.Ez az én fogyim,az én szenvedésem.Ők is tudják milyen fontos a sport.A kicsi még 23hós de rengeteget mozog a 7 éves egy kis gebe, de jár karatézni,elég komolyan veszi érmeket nyer és nagyon sokat mozog.A 12éves lányom jár aerobikozni,úszni.A nagy fia meg focizni.

Meg tudod a legnagyobb baj és,ez NEM KIFOGÁS!!!Nagyon kevés a pénzünk, a párom 6 hónapja nem talál munkát.Így a drága kaják és az uszoda, konditerem sajnos kiesik!

73. szilisári (válaszként erre: 72. - Bcicus)
2012. júl. 7. 07:48
Mindenlinel az ;-) de gondolom az volt, hogy a csaladnak keszult, csak maganak fogyokurasabb valtozatott szeretett volna. Akkor mar jobb, ha felre tesz maganak valamennyi hust es azt nem tesztaval keveri ossze, hanem valami zoldseggel. Igy ertheto mar? ;-)
72. Bcicus (válaszként erre: 71. - Szilisári)
2012. júl. 7. 01:37
a milánoi nálam tésztás kaja.
71. szilisári (válaszként erre: 70. - Bcicus)
2012. júl. 7. 01:14
hát az valami paradicsomos darált hús, nem? (nem vagyok hús szakértő, szerintem már vagy 20 éve nem ettem és előtte se sokat) az csak lehet enni párolt zöldséggel :-)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook