Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyes fórum

Gyes (beszélgetős fórum)

2009. jan. 11. 13:10

köszönöm szépen!

vállalkozásról még informálódok.

2009. jan. 11. 12:56

Szia,ezt találtam:)

A vállalkozásról nem találtam saja:)


Munkavégzés a GYES mellett

A Gyest igénybe vevő nagyszülő a gyermek 3 éves kora után vállalhat legfeljebb napi 4 órára keresőtevékenységet.


Nem jár Gyermekgondozási segély annak a a szülőnek-nevelőszülőnek, gyámnak, aki egyéb ellátásban pl. Gyed, táppénz, rendszeres segélyben részesül.


A Gyesen lévő szülő a gyermek egyéves korától nyolcórás elfoglaltságot jelentő állást is vállalhat. Jogosultságát nem zárja ki, ha a gyermeket bölcsödében, óvodában helyezi el.



S. Puskás Judit

munkaügyi szakember

2009. jan. 11. 12:47

Sziasztok.


Gyes mellett hány órában lehet dolgozni? illetve,hogy működik ha vállalkozást szeretnék.

2008. okt. 9. 10:54
[link] lehet ez is segít, de ha van könyvelőtök az is.:)
2008. okt. 9. 10:47
Sziasztok, megtudná valaki mondani nekem hogy most GYET-en vagyok az 5 éves fiammal ö a 3. gyermekem el mehetek dolgozni úgy hogy a GYET megmaradjon.Kérlek segitsetek!
4. 762fb1185b (válaszként erre: 3. - Lauri09)
2008. jan. 25. 09:24
Tgyás-ra nem mész?Egyből Gyes?Amúgy nem kapod az egész hónapot(sajnos)szépen kiszámolják neked 9.-étől....
2008. jan. 25. 09:00

Sziasztok!Tudnátok nekem segíteni?Október 9.-én született a kislányom.Akkor ott egészhavi gyes-t kapok és mennyi most ez az összeg??Kérlek írjatok!

Köszönöm

2008. jan. 17. 05:53
van egy gyes, gyed ..stb dolgokkal foglalkozó topic, szerintem oda írj be! negyon segitőkészek, és jók az infóik! :)
2008. jan. 16. 13:26
sziasztok! Nekem olyan próblémám lenne, hogy a kislányom február végén tölti a két évet, így a gyed-em lejár. Igénylem a gyes-t.De közben babát várok június végére. Ilyenkor van valami más lehetőség a gyesen kívül? Pl.táppénzre tudok e menni? Vagy a párom megy gyesre és én visszamegyek dolgozni és utána táppénzre? /a páromnak van munkája napi 8 órában, de kötetlen/ Ha valaki jártas ezeben a kérdésekben, kérem segítsen, nagyon tanácstalan vagyok, hogy járnék a legjobban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook