Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ő figyelmetlen, vagy én vagyok hisztis? fórum

Ő figyelmetlen, vagy én vagyok hisztis? (beszélgetős fórum)


16. 91d4989ab9 (válaszként erre: 13. - Sienna)
2012. júl. 4. 17:14
szivesen, vagy gyerek hoxázni akkor, lehet úgy is rabláncon tartani őket hogy ne vegyék észre:D
15. 458101abbf (válaszként erre: 1. - Sienna)
2012. júl. 4. 17:14
Minek kell várni? Ha nincs kulcsa, akkor max. megcsörget, te beengeded, aztán ennyi.
14. Beautykiss (válaszként erre: 13. - Sienna)
2012. júl. 4. 17:07
Szia. Sztem neha te is csinalhatsz lanybulit akkor is ha o nem sorozik. Es ha meg o megy maskor is,en megmondanam h ne hozzam jojjon igy nem kell varni. Mas,minden ha egyutt laktok.
13. Sienna
2012. júl. 4. 12:48
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Tegnap este végül írt még egy sms-t, hogy fent vagyok-e, visszaírtam, hogy igen, és akkor átjött hozzám és bocsánatot kért, megbeszéltük, hogy igyekszik majd erre jobban figyelni- úgyhogy szent a béke :)Valószínűleg én is túlreagáltam egy kicsit, igyekszem majd lazábban kezelni ezeket a dolgokat és úgy időzíteni a lánybulikat, hogy egybeessenek az ő sörözéseivel, legalább nem agyalok majd feleslegesen ilyeneken..:D Mégegyszer köszi a tanácsokat! :)
12. e8e3b19bd0 (válaszként erre: 1. - Sienna)
2012. júl. 4. 11:21
Kicsire nem adunk,a nagy meg nem számít.Te vagy hisztis.:)
2012. júl. 4. 09:33
Sztem a lényeg az,hogy gondold ki,hogy legközelebb hogy reagálsz erre.Pl.mondd neki,h ezentúl csak akkor jöhet hozzád aludni ilyen fiúbuli után,,ha 11 előtt odaér,egyébként menjen haza.Így nem kell sms-re sem várni.
10. Fire dog (válaszként erre: 1. - Sienna)
2012. júl. 4. 06:24

Jó reggelt!

Bizony előfordul másoknál is. Csak tudom, hiszen velem is előfordult régen. Érthető módon a legegyszerűbb Őt okolni. Sőt, a kérdésedre nem is kell valakit okolva válaszolni. Ahogy írod rendes megbízható, amit hónapok vagy évek alatt tapasztaltál meg. Nem mondom, hogy örvendezz, és dícsérd meg, de egy kisebb fejmosás után csókoljátok meg egymást. Hidd el jobban jársz, mint ha nekiesnél, nem fizikailag értem. Írtam ezt úgy, hogy ismerem az ilyen baráti összejövetelek hangulatát, tudom hogy ahogy az idő megy, a hangulat jó, fogy a sör, egészen meg tud változni az ember.

Még egy fontos dolog! Enyhén ittasan lőttek a racionális gonsdolkodásnak, ahogy azon is láthattad, hogy a reggeli munkába indulást is " lazábban " veszi mint előzőnap. Az egész történetben ezt tartom a leg gázosabbnak, ha reggel megszonázták volna még biztos mutatott volna alkoholt. Ez pedig biztos kirugás a mai világban. Ezt mondd neki szigorúbban, legyen neki lelkiismeret furdalása! Lesz is!

Jajj jön a letámadás érzem :-)

2012. júl. 4. 05:57

Ő figyelmetlen, és te jogosan háborodtál fel. Ennyi.

Fordítva ment volna a hiszti. sőt, lehet leordította volna a fejedet.

8. 91d4989ab9 (válaszként erre: 7. - 9f86e86d50)
2012. júl. 4. 02:17
tetszett:D
7. 9f86e86d50 (válaszként erre: 6. - 91d4989ab9)
2012. júl. 4. 02:12
Muszáj volt valami értelmet is belevinni a válaszba. :)
6. 91d4989ab9 (válaszként erre: 5. - 9f86e86d50)
2012. júl. 4. 02:11
azt hittem a büfizés miatt kerülje:D
5. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - Sienna)
2012. júl. 4. 02:05

Érdekes a kérdés. Elő.:)


Előfordul bizonyos előembereknél, hogy felejtenek. Ez azért van mert a gravitáció ilyenkor megváltozik, és a tárgyak felfelé esnek. Az az ilyen emberekkel, hogy hozzá vannak szokva a szokatlan dolgokhoz, tehát a hisztit kifejezetten igénylik.:) Mondhatni tudatosan Téged választott, hogyha megfordul a gravitáció észrevegye és a hisztid afféle sziréna legyen a fejében, mivel Te az élete szirénje figyelmezteted ezzel arra, hogy baj van, vagy csalod tőrbe.:)

Meglehetősen okos kérdés ez éjfél után, hiszen ilyenkor már lassan itt a hajnal, és majd nem kapsz annyira sötét válaszokat mint jelen esetben. Most belefutottál, de csak azért mert nem akarok feleslegesen vakítani.:)

Mindenesetre ha újra találkoztok verd ki! /Természetesen a balhét./ Ajánlom olvasgass egy fizika könyvet és akkor kevesebb lesz a súrlódás. Ja és kerüld a szénsavas üdítőket, meg a vegetáriánus vámpírokat.:) Mert a szénsav csontritkulást okoz, és mert a vegetáriánus vámpírok eleve ritkák.:) Szép álmokat!

4. Sienna (válaszként erre: 3. - 91d4989ab9)
2012. júl. 4. 01:58
Tetszik ez a megközelítés!:D
3. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Sienna)
2012. júl. 4. 01:57

ezért kell kijelölni fiunapokat, és akkor te meg szervezz lánynapot



egy idő után kevesebb lesz a fiunap:D

2012. júl. 4. 01:55
az a jó ha ő figyelmetlen és te hisztis, mert akkor talán azt se veszi majd észre:D
2012. júl. 4. 01:53
Sziasztok :) Ma este megfogalmazódott bennem a fenti kérdés: a barátom bulizni ment,és ő hívott fel, hogy aludhat-e nálam, megígérve, hogy úgysem marad éjfélnél tovább, mert ez csak pár sör a haverokkal. Én meg csak vártam és vártam, majd pár perce felhívtam, hogy mégis mi a helyzet, mire közölte, hogy "ó, még sokáig ott lesz, ne várjam". Mire emlékeztettem, hogy kifejezetten ő kérte, hogy nálam aludhasson, mivel reggel dolgozni megy, és az én lakásomhoz közelebb esik a munkahelye. Erre váltig állította, hogy ő úgy emlékezett, hogy azt is mondta, hogy ha éjfélig nem hívna, az azt jelenti, hogy tovább maradnak és inkább hazautazik, hogy ne kelljen éjszakáznom miatta(ilyet természetesen nem mondott egy szóval sem :D ). Most nem azért, de ez a történet kifejezetten rosszul esik, mert készültem rá, hogy jön, és legalább egy hívást megereszthetett volna. Amúgy tényleg érzékenyebb típus vagyok és apróságokon felkapom a vizet néha, de ez már nem először fordul elő. A történethez az is hozzátartozik, hogy egyébként megbízható, és bármikor számíthatok rá, de mikor a haverjaival van, sokszor felejti el, amiket megbeszéltünk az este elején ( h. hívjon fel, h kb. meddig marad, vagy amikor jön/elindul, stb.- ilyenkor sokszor alszik nálam). Uh, bocsi a litániáért, jó hosszú lett. Szerintetek? Előfordul ilyen másoknál is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook