Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update szerint miket vacsoráztok? fórum

Norbi Update szerint miket vacsoráztok? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. dec. 29. 20:06

kocsonya

túró+joghurt+mirelit gyümi turmixolva

rántotta

tükörtojás

melegszendvics 2 szelet Norbi kenyérből

virsli

gyümölcsdarabok natúr joghurttal

vegyes saláta joghurttal

70. Cindyke (válaszként erre: 67. - Edinaanglia)
2012. dec. 26. 20:10
Ez nagyon nagyon kevés!!!! Ha csak a reggelit nézem, annak (is) jóval bőségesebbnek kellene lennie!
2010. dec. 3. 12:30
És sziasztok!:)
2010. dec. 3. 12:29

update 1 zabkorpa pizza:


egy 20 dkg-os sovány vagy feles túró

egy kanál tejföl

egy tojás

négy ek. zabkorpa, félig meg kell sütni

paradicsomos, bazsalikomos, fokhagymás, oregano-s szósz rá, és egyes feltétek,

vagy tejfölös (tizenkét százalékos) foghagymás szósz rá, csirke, ananász, vagy bármi egyes ami eszedbe jut



másik bevált:

4 ek zabkorpa, fél csomag sütőpor, két tojás, víz, tej, egy lötty mindkettőből, kanál vagy fél kanál oliva olaj, és pár palacsinta lesz belőle, lehet bele kenni Norbi pudingot, lehet mozarellával, paradicsommal,

ma pl. ezt fogom készíteni, fokhagymás, fűszeres spenóttal

2010. dec. 3. 12:21

Sziasztok!

En egy nap ezeket eszem:

Reggelre: egy bogre kave edesitovel,sovany tejjel + 1 pufirizs 1 sonka 1 sajt.

Ededre: Altalaban valami tesztat vagy fozeleket vagy levest eszem.Termeszetesen nem egy egesz tanyerral.Az adagom is csokkentettem.(Fel tanyer max.)

Uzsi: 1 mandarin,vagy par kanal kefir

Vacsora: Hus vagy hal grillezve zoldseggel.

Max 6ra megeszem a vacsit aztan mar csak vizet iszom.

A kenyeret es a cukrot teljesen kizartam. A csaladomnak viszont rendesen fozok amit kernek.

Most van 2 es fel hete hogy csinalom,centikben merheto a valtozas.

2010. máj. 26. 01:01

Sziasztok! Végigolvastam a topicot, és nálam is kb. ugyanezek a vacsik szoktak előfordulni. Virsli, hús, tojás, zöldségek, saláták, feta sajt, tejtermékek, puffasztott rizs/búza. Ha nasira vágyom, akkor egy főzős pudingot megcsinálok édesítővel. Most újabban zabpehelyet eszek édesítős kakaóval vészmegoldásnak, ha hirtelen nem maradna más. :) (Egyébként ez a sima 99 forintos Aldi-s natúr zabpehely tuti 1-es? Most olvastam, hogy 389 kalória 100g termékben, ez nekem kb. egy adag.)

A problémám viszont leginkább azzal van, hogy bármennyire is lakok jól ezekből az ételekből, legkésőbb 1 óra múlva farkas éhes vagyok. Délelőtt szoktam enni kenyérféléket, leginkább reggelire, de max. délig, esetleg néha egy kis teljeskiőrlésű durumtésztát 2-ig ebédre. A cukros dolgokat teljesen mellőzöm, max. délelőtt kávéba, ha valahol nem lenne édesítő, de hát ez nem mennyiség. Kb. két hónapja updatelek, a 189-es magasságomhoz 100 kiló voltam, 3 hét alatt 95 lettem mozgás nélkül, a 3-2-1 szabály betartásával, azóta stagnál. Szóval mit tudtok javasolni, mivel tegyem kielégítőbbé a vacsorákat? Néha eldurran az agyam, és "normális" kaját eszek este, pl. rendelek egy pizzát, azt megeszem és nincs ilyen éhség gondom. :)

65. 56f22c732c (válaszként erre: 64. - Ziziman)
2010. ápr. 27. 21:39

Hali!

Én csak egy kakaót szoktam inni édesitővel aztán irány az ágy!!!!

2010. ápr. 27. 19:35

Sziasztok! Szeretném a topikot újjá éleszteni! Nekem is problémás az este. Eddig mindig este voltak a nagy kajálásaim, a nasizások. Furcsa, hogy most este már oda kell figyelnem mit ehetek. Délelőtt meg naná, hogy nem kívánok nasizni. :)

Sajna én elég rossz evő vagyok, a saláták nálam élből kiesnek, pedig próbálkoztam, de nekem nem kaja - ezt nagyon sajnálom.

Amiket enni szoktam:

- tejföl fűszerezve, bele virsli

- fűszeres tejföl hamlett-ra

- túróval töltött gombafejek tepsibe (túró + reszelt sajt, fűszer)

- sült hús önmagában, vagy párolt répával

- leves (pl új kedvenc a zellerkrém leves)

Aztán kb ennyi... Norbi boltba voltam, de nekem nagyon drága. Aminek örülök, és szoktam venni, az a update1 vaníliás puding és a túró rudi! Egyrészt árban rendben vannak , update 1-esek (azért mégis van egy kis lelkiismeret furdalásom, hogy hátha ezt sem szabadna), másrészt nagyon-nagyon finomak!

63. Icus (válaszként erre: 61. - Df2a740c00)
2009. jan. 23. 05:47
A körözöttbe teszel májkrémet?
2009. jan. 22. 20:52

Vacsik, amiket én szoktam enni update alapján:


- virsli

- Norbi majonézes tojássaláta

- Norbi majonézes borsó vagy virsli

- görögsaláta

- alma Actíviával leöntve

- Norburger (lásd receptjeim)

- rántotta

- lágy tojás

- ham and eggs

- tükörtojás

- sült húsok

- körözött fetából Hamlettel

- ruszli

- fetás vagy Actíviás vegyes saláta

- gyümölcsös túrókrém (lásd receptjeim)

61. df2a740c00 (válaszként erre: 60. - Icus)
2009. jan. 6. 15:11

nem, ez a mennyiség elég volt kétszer, úgy, hogy másodszor a párom is evett belőle. Hát, őszintén szólva én nem korlátozom a hungarocell fogyasztását, szerintem a 4 db belefér. én is kb annyival szoktam jóllakni:)

A tejfölös túró jó ötlet vacsira! Úgyis körözöttet akartam, de abba én szoktam rakni egy májkrémet, ami ugye 3-as, így az már nem jó.

60. Icus (válaszként erre: 59. - Df2a740c00)
2009. jan. 6. 08:46
ez nagyon gusztán hangzik:)) De, ezt a mennyiséget mind megeszed vacsira? Mennyi az a hungarocell amit "még" meg lehet enni? Én tegnap 4db-ot ettem, tejfölös túróval. A tejfől 10%-os a túró 2,2%-os zsírtartalmú volt
2009. jan. 5. 11:45

hát a topik nem támadt fel, de én azért próbálkozom:


tonhal saláta vagy szendvicskrém (ahogy tetszik)

egy közepes fej lilahagymaát, 3-4 főtt tojást apró kockákra vágok, egy tonhalkonzervet keverek hozzá, miután az olajat lecsöpögtettem róla. a végén hozzáadok 1-2 evőkanál 12%-os tejfölt, hogy kenhetőbb, lágyabb legyen. Egymagában, vagy pufi búzára kenve eszem.

2008. dec. 19. 13:09

Jó ez a téma, bár amit én vacsizok, az semmi extra, de leírom, hátha újra feléled a topik.


rántotta,

mozarella sajt paprikával, parival, vagy ami van

12%-os tejfölbe sárga- és zöldpaprika, pici só

puffasztott búza, a fentiek bármelyikéhez

57. enci2
2008. aug. 4. 14:37
Én a kókuszreszeléket 1-esnek eszem. Volt olyan, hogy este megettem egy zacskóval:O). Nem csináltam belőle problémát és már a túlsúlyom 90%-ától megszabadultam.
2008. jún. 27. 22:29

újabb kérdés: tehát ha a kókuszdiónak hármas a kódja, akkor a kókuszreszeléknek szintúgy, gondolom én, mi más lehetne (a kódos listámban sajnos nincs benne), de akkor mit keres az update 1-es receptek között a Karcsúság titkai című könyvben?

kérem hogy valaki avasson be ebbe a rejtélybe, fontos lenne, mert imádom a kókuszt és ha mégis lehet enni 1-esként, akkor nem szeretném kihagyni!

Üdv mindenkinek!

2008. jún. 27. 21:58

Sziasztok!

én még nem kezdtem el az update szerinti étkezést, csak olvasgatom, nem is rossz, lehet hogy belevágok. Viszont volna egy kérdésem: nem tudjátok a főzőtejszínnek hányas a kódja? sok helyen olvastam a neten 1-es kódú receptekben, de az én listámban nem találom egyik kódnál sem, csak a habtejszínt, ami hármas úgyhogy lemondhatok róla, akárcsak a kókuszreszelékről. mindíg az esti órákban jön rám a nassolhatnék, de ebben a fórumban erre is találtam néhány remek megoldást, amit szívesen kipróbálnék. ha valaki tudna segíteni a kódokkal, azt megköszönném!

2008. jún. 16. 13:57

Gratulálok a szép családodhoz:)!

Amint látom, neked nincs szükséged fogyásra, ez nem semmi. Én is most pont szinten tartani szeretnék. Neked hogy megy?

53. agave87 (válaszként erre: 52. - 244ed1c739)
2008. jún. 16. 13:56

Köszi!:)

Ebédre általában most már eszek hetente kb. egyszer rizst valamilyen hússal, de általában minden nap hasonlóan, csak váltogatom. Van amikor főzelékkel, van amikor párolt zöldséggel eszem. De a múltkor már rakott durum tésztát készítettem, és már attól sem híztam, úgyhogy most nagyon boldog vagyok. Teszek most még fel néhány receptet, amit most kísérleteztem ki, de azokat inkább 3 óráig ajánlom.

És te milyen módszert követsz?

52. 244ed1c739 (válaszként erre: 51. - Agave87)
2008. jún. 16. 13:42

És milyen "fitten tartó"finomságokat készítesz ebédre??

Olvastam az adatlapodat nagyon elszánt vagy,gratulálok!

51. agave87 (válaszként erre: 50. - 244ed1c739)
2008. jún. 15. 17:51
Én mindig friss zöldségeket öntök nyakon natur joghurttal. Uborka, pradicsom, vagy paprika. Minegyik jól passzol a joghurthoz. Majd jódozott tengeri sóval ízesítem.
50. 244ed1c739 (válaszként erre: 49. - Agave87)
2008. jún. 12. 14:15
jól hangzik,gondolom natúr joghurtról van szó amit ráöntesz a zöldségre?én cukorborsót tudok így elképzelni meg karfiolt brokkolit.Te milyen zöldséggel készíted?
2008. jún. 11. 11:49

Sziasztok!


Amióta sikerült megoldanom a vacsora kérdést, lement a maradék néhány kg.:D

Mostanában joghurtot ettem zöldségeel, kicsit megsózva, egy szelet csirkemellet pedig beleaprítottam...hm, nagyon fini:)

2008. jún. 7. 07:19
Hmmmmm??
47. f51565da13 (válaszként erre: 41. - D6fecd7be6)
2008. ápr. 29. 20:53
Szia kato! Én is kb. 3 hete Norbizom, de még sem látok változást és ez egy kicsit elkeserített. Aztán eszembe jutott, hogy 2 éve, amikor ezzel a mődszerrel fogytam, kb. 3 hónapba telt mire leadtam 6 kilót. Aztán fogytam, mint a güzü.:D Én csak Update 1-es kajákat eszem a -10kg/hó könyve szerint, meg megvan a Norbi szakácskönyv is, abból szoktam ebédet készíteni magamnak és emellett elkezdtem mozogni is. Lassú az iga, de kitartást, hidd el le fog menni. Próbálj meg mozogni mellette, ha időd engedi. Ja, és tapasztalatom szerint, ha fogyni akarsz, akkor egy darabig el kell hagynod a 3-okat. Ha lefogytál, akkor délelőtt már ehetsz. Sok sikert és ne add fel!!!!
46. 244ed1c739 (válaszként erre: 41. - D6fecd7be6)
2008. ápr. 28. 07:35

Legyél türelmes!!!

Tornázól vmit?

45. 244ed1c739 (válaszként erre: 42. - Kisrigó)
2008. ápr. 28. 07:33
nekem akkor izlik jobban ha már jól megpuhult a tejben a zabpehely.Én teszek rá egy kevés kakóport is.
2008. ápr. 27. 20:43
Én ma este egy sült csirkemellet ettem (nagyon száraz volt, bőr nélkül) fél lilahagymával és pár karika kígyóubival.
43. paradis (válaszként erre: 42. - Kisrigó)
2008. ápr. 27. 20:13
szia, ha a zabpelyhet megfozod tejben edesitovel olyan mint a tejbegriz, bar nem olyan suru - mondjuk ez attol is fugg mennyi zabpelyet teszel bele... en gyakran eszem egyesnek, masoktol is hallottam h ezt reggeliznek...bar szerintem vacsoranak minden napra nem jo, nem hiszem h feler a zoldsalataval ebbol a szempontbol, de nagyon finom
2008. ápr. 22. 11:40

Sziasztok!

Többen írtatok zabpehelyről /korábban/. Én még sohasem készítettem ilyet, de gondolom vmi tejbegríz állagú dolgot kellene kihozni belőle,v nem? Ez az étel is U1? Köszi!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook