Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A guggolást és combformálást hogyan lehet elkezdeni? fórum

A guggolást és combformálást hogyan lehet elkezdeni? (beszélgetős fórum)


2012. júl. 3. 19:57
guggolva
2012. júl. 3. 13:38
próbáld háton fekve,derekadat a földhöz szorítva a mellkasodhoz húzni a térdeidet,sokszor egymás után,ez meglazítja kicsit az izmokat,talán könynebb lesz utána valóban guggolni.
7. 8de751c033 (válaszként erre: 4. - Honeywald)
2012. júl. 3. 13:28
szia! hol találom meg? :)
2012. júl. 3. 11:57

Péntek Enikőt is tudom ajánlani, nem ordít mint Réka, és szerintem sokkal szimpatikusabb is!

Azt is kipróbálhatod egyébként hogy falnak dőlsz a hátaddal, és ereszted le a csípőd,mintha leakarnál ülni, kemény,de hasznos!

5. AlBundy (válaszként erre: 1. - Cafika)
2012. júl. 3. 11:53

1. Szeresd meg!:)

2. Ha nagyon fáj akkor ha eleve problémás akkor érdemes dokit megkérdezni, hogy mitől.

Amúgy meg nézz más gyakorlat után pl: kitörés remek gyakorlat.

4. honeywald (válaszként erre: 1. - Cafika)
2012. júl. 3. 11:08
rubintréka féle napi 20perc önmagadért az zseniálisan jó ehhez amit te keresel! töltsd le, nézd meg :) nekem is fáj, mert nem vok tul izmos, viszon feleslegem az van. de belejössz hamar! hajrááá
3. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - Cafika)
2012. júl. 3. 11:06
Az a lényeg,hogy a térded guggolás közben ne menjen a bokád elé.Úgy képzeld el,mintha egy székre akarnál leülni.HA nagyon rossz,akkor inkább hagyd,ne tedd vele tönkre a térded.Próbáld ki a futást.
2012. júl. 3. 10:54
Annak semmi értelme, ha tönkreteszed a térded, csípőd a guggolás helytelen végrehajtásával... Jobb lenne, ha felkeresnél egy edzőt, vagy valakit, aki ért hozzá, és meg tud tanítani pontosan kivitelezni a gyakorlatot.
2012. júl. 3. 10:49
SOS! A guggolást, combformálást hogyan lehet elkezdeni? Én gyűlölök guggolni és nagyon fáj is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook