Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
27456. Vikinca (válaszként erre: 27455. - Varika16)
2022. dec. 26. 19:50

Szia-Eolga nyitott naplója hasznos lehet.

En nem aludtam ulve-inkább csak emelt parnan🤗


[link]

27455. Varika16
2022. dec. 26. 14:24

Sziasztok!

Segítsetek, mert 28-án műtik a felsőszemhéjamat. mivel tudom elősegíteni a gyógyulást, tényleg félig ülve kell aludni? Nagyon félek, hogy nem sikerül. Van köztetek olyan aki Bessenyei doktornő műtötte? Mindenkinek köszönöm aki időt szán rá, hogy segítsen, és Boldog Karácsonyt.

27454. Vikinca (válaszként erre: 27453. - Dbc1f5a62a)
2022. dec. 15. 19:08
Szia-latom megvontad az olvasási jogomat (azaz kiraktal naplódból),nem ertem,de elfogadom.Kivanom,hogy szépen gyógyulj.
27453. dbc1f5a62a (válaszként erre: 27452. - Nagybara1)
2022. dec. 15. 16:21
Szia. Reménykedem, hogy idővel jobb lesz, legalábbis viselhető, amíg sor kerülhet a korrekcióra. Semmiképp nem ezzel az orvossal fogom csináltatni abban biztos vagyok. Egyébként most is voltam 3 orvosnál, őt sokan ajánlották, lehet, hogy épp rossz passzban volt :(
27452. nagybara1 (válaszként erre: 27450. - Dbc1f5a62a)
2022. dec. 15. 10:36

Szia. Sajnálom, hogy ilyen lett a végeredmény. Egyetértek Vikincával, hogy most türelemre van szükség.Idővel sokat fog változni, jó irányba, de szerintem korrekcióra mindenképpen szükség lesz.

Én nem az operáló orvosra bíznám ezt, hanem valaki tapasztaltabbra. Engem a Boros doktor operált és nagyon jó lett. Amielőtt döntenél, kérd ki több orvos véleményét.

27451. Vikinca (válaszként erre: 27450. - Dbc1f5a62a)
2022. dec. 14. 21:23
Sajnallak,hogy nem sikerult a vart eredmény-irtam a naplodba is…most türelmesnek kell lenned.Meg sokat fog alakulni,ha lemegy az ödéma akkor jobban fog latszodni,hogy mekkora a 2 szemed közti különbség(mert ez szerintem is van🙁de lehet jobb lesz).
27450. dbc1f5a62a (válaszként erre: 27449. - Vikinca)
2022. dec. 14. 18:40
Január elején tervezem felhívni, akkora már bő 1 hónapos lesz. Addig tenni úgysem lehet semmit. Kérdeztem, hogy mikor jöjjek kontrolra, azt mondta nem szükséges szerinte.
27449. Vikinca (válaszként erre: 27448. - Dbc1f5a62a)
2022. dec. 14. 09:45

Szia!kopogtam a naplodba-kep alapján könnyebb tanácsot adni😊

Az biztos,hogy még nagyon friss vagy!kb 3 hónap mire kialakul a végleges eredmény- addig nem is nagyon korrekcioznak…en első körben mindenképp a műtétet végző dokival egyeztetnek,és ha nem elégít ki a reakciója,akkor fordulnék másik dokihoz. Varratszedesnel mit mondott?

27448. dbc1f5a62a
2022. dec. 13. 13:10
Sziasztok! Új vagyok itt a fórumon. El vagyok keseredve, mert két hete volt felső szemhéjplasztikám, ami rosszul sikerült. Varratszedés után már látszott, hogy az egyikből többet vágott ki, mint a másikból, láthatóan felemás. Ezenkívül a vágás az egyik szememen magasabban van és nem a ráncban, hanem felette. Ha előre nézek a pillasor felett van a vágás. a másikon lejjebb. Amelyikből többet vágott ki ott a szemzugnál húzódik a bőr, a seb csúnya, lassan gyógyul. A másiknál ráncosodás látszik a varratsor felett. Mindkét szemhéjam nagyon duzzadt még két hét után is. A dokit még nem hívtam fel, mert nem tudnám magam kontrollálni, ezért várok még. Van hasonló tapasztalatotok? Milyen lehetőségeim vannak?
27447. Hölgyike
2022. dec. 11. 11:24

Hali

Ugy gondolom most már így a korrekciós műtétem után,én is ugyanolyan hibás voltam azert hogy nem sikerült.Én is elmehetten volna több konzultációra is aki elsőre műtőtt tőle is kérdezhettem volna többet stb. A dr is elmodhatta volna milyen technikávak operál milyen varratot hasznal stb azonnal ott hagyom! De műtött másokat is akik megvannak elegedve az eredménnyel! Akinek csak bőrt kell kivenni egészen más mint pl nekem akinek izmot és zsírszövetet is ki kellett hogy szép legyen! Ezeket megkell kérdezni mindnenkinek aki ily3n műtétre készül! De a legnagyobb sztár sebész is hibázhat a műtétnek is vannak kockázatai. Lényeg alaposan körbe kell járni és tudni épp nekünk mi hozza meg a várt errdményt. Én nem is irom ki aszt aki nekem eksőre csinálta mert nem lenne korrekt. Én is hibáztam. Nagyon alaposan el kell mondnai mit szeretnél és mindnet megkérdezni a konzultáción! Ha ez meg van talán jól tud az ember dokit választani! Hát én már megtanultam saját hibámból! Ez a krgfontosabb akik keszülnek erre a műtétre! Mert valóban látványos és szép változást lehet ezzel elérni!

27446. Hölgyike (válaszként erre: 27445. - Dorakta)
2022. dec. 11. 10:56

Szia

Köszönöm javában gyógyulok, nagyon féltem, rettegtem de aszt hiszem most azt kaptam amit szeretnék.1 hetes mindnen nap készítek kepet. De az első műtétnél mindent kitettem most majd utolag szeretném. Alakul most már!

Majd csinálok naplót ha jobban leszek. Előző naplomat majd átalakitom addig oda sem engedek be senkit.

De hangsúlyozni szeretnén az én esetem nehéz volt nem csak felesleges bőrt kellett kivenni és a szemformam is nehezek közé tartozik. Majd fogok jelentkezni köszönöm az érdeklődést! Ja és fontos megemlíteni én dr Borossal kapcsolatban csak jot tudok irni. Hegem 1 hetes de kb alig látszik nagyon szép.

27445. Dorakta (válaszként erre: 27443. - Hölgyike)
2022. dec. 8. 14:55
Hogy sikerült a korrekció? Meg vagy elégedve?
27444. Ibikicsi
2022. nov. 30. 15:53
Sziasztok! Pécsen tudna valaki ajánlani megbízható orvost szemhéj plaszikára?
27443. Hölgyike (válaszként erre: 27442. - Nagybara1)
2022. nov. 29. 10:29

Szia!

Köszönöm a vákaszt.Néztem a naplód szép lett a szemed. Nekem korrekció lesz, februári műtétem nemsikerült jól. Csakis esztétikai problémám van vele, de az épp elég ne érezzem jól így magam. Jobban zavar mint a regi szemem. Boros dr korrekciozza dec 2dikán.Keveset vett ki az előző dr es a heg sincsen jó hejen. Korrekció nálam aszt jelenti, mind két szemhéjam ujra vegig kell vágni, zsirszövetet kell kivenni más íven lesz az ujabb metszés. Nekem 6 hetem durva volt, februar 12 az első műtétem utan! Nehezen gyógyult borzalmas ödémás volt hetekig. Van naplo készítettem de ahogy vissza nézem azért nemhiaba pánikoltam. Sajnos erre más módszer nincsen ujabb műtétre van szükség. Azert nem vagyok az egyszerű feladatok között a szemformámmal.Saját káromon tanultam fontos az orvos választás. De emberből vannak bármi lehet a legjobb kezekbe is. Úgyhogy marhára fosok és nem a műtétetől mert már tudom nemfog fájni. Ami utana van nehezebb! Még most is kétségek kozott vagyok bele vágják e ujra! De igy sokkal jobban zavar mint a régi. Naplóban majd frissítem jelenlegi képekkel. Köszi aki olvasta.

27442. nagybara1 (válaszként erre: 27441. - Nagybara1)
2022. nov. 27. 16:35
Bocsi, a Szia után vesszőt akartam írni, de ? lett :(
27441. nagybara1 (válaszként erre: 27437. - Hölgyike)
2022. nov. 27. 16:33

Szia?

Engem a Boros doktor operált. Tökéletes lett, teljes mértékben meg vagyok elégedve az eredménnyel. Nem csak szakmailag, de emberileg is OK. Van naplóm, szívesen beengedlek ha kopogsz.

27440. Vikinca (válaszként erre: 27439. - Illatos)
2022. nov. 25. 13:51

Szia!

Sajnalom,hogy így jártál,és kívánom,hogy szépen tudjak korrekciózni a szemed!nekem is szemész csinalta,és “jól”kihúzta az ívet -kb a szemöldökom végéig,szóval en nem általánosítanék így,hogy csak plasztikai sebész tudja megfelelően megcsinalni.

27439. Illatos
2022. nov. 24. 11:50

Sziasztok..tapasztalataimat szeretném megosztani

Kb 4éve csináltattam meg a szemhéjamat DrT-vel a szemészdokival..

Sima volt a műtét , de rögtön láttam, hogy a külső szemhéjnál az ív nem szépen ér végett..maradt egy "csücsök". Na ez a plusz anyag évek alatt persze nagyobb lett, most már nagyon látványos, és az szemem formája is nagyon megváltozott.Az addig mandula ívű, picit csodálkozóvá vált.Pár hete elmentem egy szálbehúzásra ahol a plasztikai sebész rám nézett..és egyből mondta , látom szemész csinálta meg a szemhéj felvarrásomat....

Azt mondja: a szemészek inkább a középpontra helyezik a hangsúlyt, és nem futtatják ki szépen az ívet. Háál istennek , meglehet csinálni az enyémet is , nem gond a régi heg stb..így kora tavasszal tuti irány a műtét, hogy rendbe tegye a plasztikai sebész. Nagyon ocsmány tényleg lóg a bőr és eddig fogalmam se volt , hogy igazából ekkora különbség tud lenni, hogy ki milyen "kézzel" csinálja a műtétet..sajna itt is bejött olcsó húsnak híg a leve...így ha ilyenre vállalkoznátok..tényleg inkább plasztikai sebészt válasszatok!

27438. Kitty37
2022. nov. 24. 09:43

Gödöllőn Gyetván Jánosról valami infó ?

Alsó - felső szemhéjplasztikát szeretnék

Nagyjából mennyi idő a gyógyulási folyamat?

Esetleg képeket is megnéznék a munkájáról

Köszöm

27437. Hölgyike
2022. nov. 22. 17:45

Sziasztok!

Dr Boros László operált esetleg olyat aki itt van a fórumon?

Vélemények, eredmények érdekelnek.

Köszönöm szépen

27436. brothersun (válaszként erre: 27435. - FourDeuces)
2022. nov. 13. 11:51

Szia! Kb.15 évvel ezelőtt műtötte egyik szememet dr. Nádai, másikat az apukája. Tökéletes lett, évekig gyönyörű volt.

Azóta újból megcsináltattam, sajnos mással, összehasonlíthatatlan. Megbántam, hogy nem dr. Nádaihoz mentem vissza.

27435. FourDeuces
2022. nov. 8. 15:52
Sziasztok ! Nádainál volt valaki a Hondvédban?
27434. Libera (válaszként erre: 27393. - Beata08)
2022. nov. 7. 20:20
Szia, szeretném megkérdezni, így pár hónap távlatában mennyire vagy elégedett? Én orvost keresek szemhéjplasztikához.
27433. L1ndu (válaszként erre: 27412. - Vikinca)
2022. okt. 29. 23:06
Szia, én is jelentkeztem, nagyon köszönöm a beengedést előre is! :)
27432. Esztrella
2022. okt. 14. 16:37

Sziasztok!


Látom, többen küzdünk azzal a problémával, hogy túl sok zsírt szedett ki a doki...:(

Nekem januárban volt felső szemhéjplasztikám, de azóta sem tudok megbarátkozni az "új" szememmel. Sokáig nem tudtam, mi bajom vele, de aztán láttam egy posztot egy ilyen saját zsír feltöltéses korrekcióról, és akkor esett le, hogy nekem is ez a problémám. Most jövő héten megyek Viczián doktorhoz, nagyon remélem, hogy tud segíteni...

27431. Izis (válaszként erre: 27430. - Northstar)
2022. okt. 13. 20:45
Szia! Én dr. Lévay Bernadettnél voltam. Nekem a cicimet ő csinálta. Egy új eljárással csinálná az alsó szempilla sorban vágna és még saját zsirt is töltene. A gondom csak az hogy én 2-3 hetet nem tudok távol maradni a munkahelyemtől. Szóval én ezt nem merem bevállalni. Nem tudom most merre tovább.
27430. northstar (válaszként erre: 27427. - Izis)
2022. okt. 12. 21:25

Szia!

Megkérdezhetem, kinél voltál?

Én is fontolgatok egy alsó műtétet, voltam is konzultáción Tönköl dr-nál, de nem megyek hozzá műtétre. Azt mondta, lefelé kellene vágásokat csinálni a szemeim külső részein, és csúnya lenne, ha ott heg maradna az arcomon. Így inkább kihagyom. Még megkérdezem dr. Illésy Rudolfot is.

Amúgy van, akinek elég a töltés is, nem biztos, hogy műteni kell.

27429. Izis (válaszként erre: 27428. - Temmp)
2022. okt. 11. 12:31
Köszönöm! Utána olvasok. Ennek a termikus ionizácio izének. Még nem hallottam róla.
27428. temmp (válaszként erre: 27427. - Izis)
2022. okt. 11. 12:06

Szia!


Nekem se nem szemhej, se nem mutet, se nem plasma nem volt, de termikus ionizacio vagy mi a neve, ami hasonlit a plasmara az igen. A ket szem kozotti merges rancom ellen.

Volt toltes is. Latvanyosan jobb lett, es bar mar egy honapja csinaltak meg mindig rozsaszines/pirosas ott a borom.


Redlady5 naplojaban erdemes lenne kopognod.

Nagybara1 naplojaban lezeres felso szemhejplasztikarol ir, nagyon szep lett.

Greek plasmaja viszont sajnos nem igazan hatasos.

27427. Izis
2022. okt. 11. 11:22
Sziasztok! Nekem alsó szemhéjplasztikára lenne szükségem, de nagyon elbizonytalanodtam. Voltam dokinál, hát konkrétan már attól ahogy szóban ismertette a műtétet összetojtam magam. És hát ahogy itt olvasgatok, sem kaptam megerősítést. Próbálkoznék még egy másik dokinál, hátha van egy kevésbé drasztikus javaslata. Kit ajánlanátok? És van itt valaki akinek alsó szemhéjplasztikája volt? Köszönöm. Esetleg a plasma eljárást, amit bőrgyógyász szakorvos csinált, próbáltátok-e?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook