Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... ❯❯
25414. Lucrezia45 (válaszként erre: 25402. - Cincis)
2019. dec. 13. 10:35
Nagyon szépen köszönöm Cincis, nekem amúgy is szükségem lesz szemvizsgálatra szemfenéködéma miatt. Tehát mindneképpen örülnék, ha egy szemész nézne meg. Akkor tehát csak úgy felhívom a Honvédot, és kérek időpontot a doktornőhöz? Mit mondok mire, vagy csak úgy általában? És nem baj, ha én nem "odatartozom" - egyáltalán van ilyesmi? Árat tudsz mondani - bocsánat a sok kérdésért, hátha mást is érdekel a válasz. És még egy - elnézést, nagyon ritkán fórumozok, khm.. tök ciki, de hogy kopogtatok? (csináltam már de nem találom :D ) Köszönöm szépen!
25413. Linda1234 (válaszként erre: 25410. - Verinka2)
2019. dec. 13. 09:39

Szia! Kopogtattam!

Én ma vagyok 2 napos- de ödémásodom nagyon...

25412. anettike1 (válaszként erre: 25411. - 02a3f7ed5e)
2019. dec. 12. 20:58
Szia! 3 hete műtött Tönköl doki. A naplómban minden benne van.
25411. 02a3f7ed5e
2019. dec. 12. 20:06

Sziasztok!


Szemhejplasztikara keszulok, barmilyen hasznos info jol jonne. :) Valakinek esetleg csinalt felso szemhejplasztikat Tonkol Tamas vagy Bulyovszky Istvan?


Nagyon erdekelnenek velemenyek! :) Elore is koszonom!

25410. Verinka2
2019. dec. 12. 10:46
Szia !Engem is Boros doki mütött dec 17 -én lesz egy éve .Én megvagyok vele elégedve, de ha bizonytalan mindeképp menj el konzultáciora .Ha gondolod megnézheted a naplómat.
25409. Vikinca
2019. dec. 12. 09:31

Nagyon sok szep munkát lattam tole!es vitathatatlanul jó doki a szemhejplasztikaban!itt a fórumon is sok elegedett páciense van.


Akinek nem úgy sikerült beavatkozás (akár más területen) az termeszetes,hogy nem mond róla jót-és mivel jogi útra terelődött egy ügy,így törölve lett jó pár őt érintő hozzászólás.


Egy szépészeti beavatkozás -amellett hogy van kockázata-szubjektív dolog.Van egy kiinduló állapot,és nem mindig lehet elérni amit vár az ember.


Jó pár éve hoxazok-nem gondolnám hogy minden dicsérő tag beépített ember lenne!

....hozza teszem engem nem ő mutott,és elfogult se vagyok vele kapcsolatban.


Ha bizonytalan vagy vele kapcsolatban menj el hozza konzultációra.

25408. anettike1 (válaszként erre: 25406. - Zsuzskám2)
2019. dec. 12. 08:22
Sajnos nagyon sokára. Áprilisban kaptam augusztusra konzultációra időpontot az Oázisba. Azt majdnem lemondtam mert úgy alakult, hogy épp aznap délután repültünk nyaralni és nekem déli 12.00-re volt időpontom. Végül nem mondtam le mert januárra kaptam volna másikat. Nos, tehát augusztusban novemberre kaptam műtétre időpontot. Tudni kell hogy nyáron nem operál ilyet de most jó időben vagy, lehet, hogy nyárig le tudod bonyolítani.
25407. ec8eed98ac
2019. dec. 11. 22:52

Esetleg érdeklődj a Honvéd kórház szemészeti osztályán, Dr Rodler Andrástól gyönyörűszép munkát láttam a napokban. Foglalkoznak szemhéjcsüngés műtéti megoldásával, plasztikai műtétek végzésével is, TB-re.


[link]

25406. Zsuzskám2 (válaszként erre: 25389. - Anettike1)
2019. dec. 11. 21:17
Kedves Anettike! Köszönöm, hogy megtekinthettem a naplódat. Érdeklődni szeretnék arról, hogy a doktor úrhoz mennyi időn belül kaptam időpontot a konzultációra, és onnantól mennyi idő múlva tudta vállalni a műtétet? Köszönöm előre is válaszod. Üdvözlettel: Zsuzsa
25405. Cincis (válaszként erre: 25404. - Nathasa69)
2019. dec. 11. 19:17
Szia Nathasa ! Természetesen ! Kopogtass!😊
25404. Nathasa69
2019. dec. 11. 18:41

Szia Cincis!


Megnézhetném a képeidet. Előre is köszönöm.

25403. Cincis (válaszként erre: 25395. - Mmara13)
2019. dec. 11. 17:35
Kopogtass😊
25402. Cincis (válaszként erre: 25401. - Lucrezia45)
2019. dec. 11. 17:35

Szia Lucrezia45 ! Természetesen megnézheted a képeimet ! Kopogtass!

Kérdésedre válaszolva felhívtam a Honvéd kórház szemészetét és kértem időpontot a doktornőhöz. Ez szeptember elején volt, október 8- ra kaptam időt. Csináltak egy teljeskörű szemvizsgálatot és utána megbeszéltük a műtét idejét. 2020- as naplót hozott, de sikerült beszorítania november 27- re 😊. Nagyon örülök hogy megcsinálta , akár holnap is visszamennék annyira nem volt semmi rossz tapasztalatom , ráaadásul még ödémás és kék sem lett a szemem! Semmi fájdalom , műtét elett - után! Csak szuperlatívuszokban tudok beszélni a drnőröl!

25401. Lucrezia45 (válaszként erre: 25386. - Cincis)
2019. dec. 10. 11:13
Szia Cincis, kérhetem, hogy megnézhessem a képeidet? És hogy hogy jutottál el a doktornőig a honvédba, mert ezt nem találom... Nagyon szépen köszönöm. Egyelőre infókat gyűjtök, aztán egyszer csak lesz valami :)
25400. Szokepetra
2019. dec. 10. 10:08

Amikor a korrekciom kapcsan kerestem Magyarorszag legjobb szemkornyeki sebeszet 3 nev merult fel! Mindharmat rontott szemhejplasztikasoktol kaptam. Ebbol kettonel jartam is. Lukats Olga egy tunemeny, de tovabbkuldott Tonkol Tamashoz.

Az orszag egyik legjobbjakent van Dr Antus Zsuzsa is emlitve, viszont az o nevevel azota is nagyon ritkan talalkoztam. Ugy tudom szult. Aki meg szemhejplasztika elott van erdemes lenne utanakeresni a doktornonek, talan mar ujra dolgozik! :)

25399. Vikinca (válaszként erre: 25398. - Lucrezia45)
2019. dec. 9. 18:51
Ertem miről írsz 😊nekem is volt felesleges zsír a szemhejamon-a fölösleges bőrön kívül-de a mutetnel azt is kiszedte a doki.Szemenkent 1-1 babnyi meretut.En például mutet előtt állandóan felhuzogattam a szemoldokom,hogy ne tűnjek szomorúnak, kialvatlannak😅
25398. Lucrezia45 (válaszként erre: 25397. - Vikinca)
2019. dec. 9. 16:51
Nagyon köszönöm, azt hiszem ez alapvetően egy hibám - bár nem vagyok mérleg - hogy örökké újabb-és újabb dolgokat nézek, meggondolom magam, elbizonytalanodom. Néztem szemed, nagyon-nagyon sokat számított, jól sikerült, tényleg szép lett! Nekem inkább az a problémám, hogy valamiért - pedig nem vagyok elhízva - elkezdett nem is tudom hogyanfogalmazzak, gondolom az alatt lévő zsír felszaporodni, ami szintén eltünteti a szemívet. Mintha állandóan kialvatlan, vagy másnapos lennék. És még olyan nehéz érzés is....
25397. Vikinca (válaszként erre: 25396. - Lucrezia45)
2019. dec. 9. 16:36

Szia,az orvosválasztás mindig nehez-és valóban,minél többet kutat az ember annál nehezebb a dontes.


Mindegyik dokinak vannak jól és kevésbé hol sikerult munkái,de ez is szubjektív,mivel van aki elegedett az eredménnyel,és van aki többet,vagy mast várt.


Ha bizonytalan vagy kepeket nezegetve,akkor menj el mindegyik kiszemelt dokihoz személyes konzultációra-lehet ez segít a döntésben.


Akiktől meg szep munkát lattam:dr Krasznai Zsolt,dr Tönköl Tamas,dr Takáts Judit


Engem dr Bálint Bea műtött,és elegedett vagyok -nekem gyors volt(így nem tudtam sokat agyalni😊).Nem mondom,hogy követendő példa vagyok,mivel en konzin se voltam-tudtam mit akarok,és nagyon határozott voltam😅

25396. Lucrezia45
2019. dec. 9. 15:51
Sziasztok! Már egy ideje olvasom a fórumot, igyekszem nem feleslegesen kérdezni, rengeteg információ elérhető, hála annak, hogy ilyen részletesen segítenek a műtéten átesettek a többieknek. Igazából engem az érdekelne leginkább, hogy mi alapján döntöttetek egy orvos mellett - hányat kerestetek fel stb. jövőre rászánnám magam, de lövésem sincs merre induljak: természetesen a képeket tanulmányoztam. Minél több orvos kerül képben, annál bizonytalanabb vagyok. Gondolom talán ez normális lehet... Eddig Boros és Bálint nő munkájáról lehetett a legtöbbet látni-olvasni...
25395. mmara13 (válaszként erre: 25379. - Cincis)
2019. dec. 8. 23:47

Szia!

Szeretném én is megnézni, mert nem igazán tudok dönteni, hogy melyik dokit válasszam.:)

25394. Szokepetra (válaszként erre: 25393. - Cincis)
2019. dec. 6. 18:01

Koszonom a kedvesseged <3

Sajnos a haromszoros borbeultetes utan meg eleg sokszor iszonyatos fajdalmam van hidegfrontnal legfokepp, de hala Tonkol dokinak mar nem szegyenlem magam! :)

25393. Cincis (válaszként erre: 25392. - Szokepetra)
2019. dec. 5. 22:03

Szia Szokepetra!


A honvédban nem csodálom hogy dicsérték a drnőt aki megműtött engem , mert nem csak kitűnő keze van , hanem emberileg is fantasztikus, kedves , aranyos , előre mond mindent mit fog csinálni , elnézést kér előre hogy pici tűszúrás lesz, miközben úgy adja be az injekciót hogy nem is érzed! Komolyan! Annyira tüneményes!

Megnéztem a naplódat és örülök hogy rátaláltál Tönköl doktorra és ilyen gyönyörűen rendbe rakta szépséges szemeidet!❤️❤️❤️

25392. Szokepetra (válaszként erre: 25381. - Cincis)
2019. dec. 5. 21:25

Szia Cincis :)

Kepzeld tegnap kisertem anyukamat a Honvedba egy vizsgalat miatt es szoba elegyedtem egy ottani asszisztensnovel. Szoba kerult a szemhejplasztika es emlitettem neki hogy epp a minap hoxan lattam dicserni a doktorno munkajat. Erre egy oriasi mosolyt kovetoen kozolte hogy a fel korhaznak mar megcsinalta a szemhejat :)))))

Szoval nagyon szeretik es elismerik a korhazon belul :)

Kopogtam hozzad, beengedsz?

Az en albumaim nyilvanosak!

25391. Cincis
2019. dec. 4. 20:27
Vikinca ❤️ , Greek ❤️ , König Claudia ❤️! Köszönöm szépen a kedves hozzászólásokat!
25390. Cincis (válaszként erre: 25388. - Anettike1)
2019. dec. 4. 17:06

Köszönöm szépen! Megnéztem a tiéd is szép, hatalmasak a szemeid! Nekem a szemöldököd nem tűnik fel , szerintem szép!

Én is újra szeretném tetováltatni a felső szemhéjam , mert 10 éve csináltattam és az alsó még mindig látszik , de most h nem festhetem a szemem látszik hogy már nem jó. Nagy örömömben el is felejtettem megkérdezni h hány hónap múlva lehet a felső szemhéjam kitetováltatni😊

Amúgy biztos h számít a nyomókötés, mert én semmit sem tettem a szememre, se fekete nadálytövet sem hylauront , semmit ! Csak vizszintesen feküdtem az igaz , de kifejezetten kérte h nehogy félülve aludjak! Amúgy azt mondta ha 1-2 órával hamarabb műtött volna meg akkor sem vette volna le hamarabb a nyomókötést, mert minél tovább van rajta annál jobb! Nekem még csepegtetnem se kellett semmit! A műtét után a nyomókötés felrakása előtt valamilyen krémet nyomott bele, a nyomókötés leszedése után pedig egy - egy csepp valamit, utána hazamentem és semmivel nem kellett kennem vagy csöpögtetni a szemembe. De gondolom ahány orvos , annyi szokás! A lényeg h gyönyörű lett a szemed !

25389. anettike1
2019. dec. 4. 16:50
Tettem fel ma én is képet a naplómba.
25388. anettike1 (válaszként erre: 25387. - Cincis)
2019. dec. 4. 16:47

Szia!

Nagyon szép lett! Nagyon szerencsés vagy, hogy semmi nyoma a műtétnek. Se ödéma, se monokli. Az a 3 óra nyomókötés szerintem is sokat segített. Én kb 10 percig voltam úgy. Én most, 16 naposan tartok ott, hogy már csak egy icipici kékség látszik a jobb szemem alatt. Már el is felejtem korrektorozni ha csak kiszaladok valamiért.

25387. Cincis
2019. dec. 4. 16:18
Már nem nézek ki úgy , mint aki mérges valamiért!😂😂😂
25386. Cincis
2019. dec. 4. 16:15
Ma kiszedték a varratokat! Tettem fel új képet ! Imádom az új szemem! Most legalább ha felül kihúzom szemhéjtussal , akkor látszani fog !
25385. vanvelsen
2019. dec. 4. 07:40
Ismertek olyan dokit aki jò a rejtett szemhéj szemplasztikàjàban?
❮❮ ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook