Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


7170. Nati11
2013. jan. 30. 18:19

Sziasztok!


Én most nézem a netet..., és voltam egypár konzultáción is, mert szemhéjplasztikát (alsó-felső) szeretnék csináltatni.


Szívesen venném, ha segítenétek!

Főleg, ha tudtok olyan dokit..., akihez biztonsággal fordulhatok.


Segítségeteket előre is köszönöm!!!

7169. pinkdreams (válaszként erre: 7168. - Dr bubo)
2013. jan. 30. 13:09
Nekem október 3-án volt alsó szemhéjplasztikám. Közvetlenül a pillasor alatt van a vágás és egyáltalán nem látszik semmi. Nem dohányzol véletlenül? Mert állítólag azoknak nehezebben gyógyul a seb.
7168. dr bubo
2013. jan. 30. 10:53
sziasztok szeretném kérdezni, vki tapasztalta-e alsoszemhéjplasztikánál,hogy csúnyáb lett mint volt okt 1-én csinálták és még mindig nem szivodott fel a vágás ,még sárgás zőld ,püfedt ,vízes ődémás ami nem vagy csak ritkán lapul le köszi a válaszotokkal a segitséget
7167. pinkdreams (válaszként erre: 7165. - N.Eszter)
2013. jan. 30. 08:27
Ne aggódj! A második és harmadik nap a legrosszabb, utána már egyre jobb lesz. Két hét múlva már simán tudsz menni dolgozni. Ha viszketne, fülpiszkát márts bele hideg kamillateába és azzal mosd a szemed. Váladékozás ellen is jó.
7166. N.Eszter
2013. jan. 30. 08:03

Ja, és amikor csinálták és valamit égettek, kérdeztem, a zsírt égetik? Azt mondták, egyáltalán nincs nekem ott zsír, az eret kauterizálják.

Akkor nem tudom miért volt táskás a szemem.

7165. N.Eszter (válaszként erre: 7164. - Jju9)
2013. jan. 30. 08:01

Köszi, de reggelre nagyon bedagadt.Az alsó gézkötés átázott, úgyhogy levettem.

Most a vágás feketére száradt vérrel van tele, szörnyű ronda.

Jól aludtam, de szemmel kapcsolatos álmaim voltak.

Az egész csupa véraláfutás, most fedeztem fel, hogy a szempilláimat levágták az egyik szememen.

Viszont nem fáj, csak kellemetlen.Igaz, én edzett vagyok, mert a mellműtét utáni állapot ezerszer fájdalmasabb, mégis kibírtam:)

Nem tudom, két hét múlva hogy fogok ezzel dolgozni???

7164. jju9 (válaszként erre: 7162. - N.Eszter)
2013. jan. 29. 22:23
Gratulálok a műtétedhez, biztos szép leszel, de így sem volt gáz a szemed szerintem. Kíváncsi vagyok majd milyen lesz a végeredmény. Én is készülök szemhéjplasztikára, és mostanában olvaslak, és"kukkollak" Benneteket.
7163. N.Eszter (válaszként erre: 7159. - 824809e677)
2013. jan. 29. 18:51
Nekem 1x, de sose vállalnám be.Az nagyon fájt.
7162. N.Eszter (válaszként erre: 7160. - Fe8e720bfd)
2013. jan. 29. 18:50

Én is egy jó kábító szurit szerettem volna de itt nem divat.

Teljesen natúran is bevállalnám, mert tényleg nem fáj, esküszöm! :)

Most se!

7161. N.Eszter (válaszként erre: 7158. - 824809e677)
2013. jan. 29. 18:48

Köszi a drukkolást.Én is rengeteg C vitamint ettem előtte.Most az átlagosnál vérzékenyebb voltam a műtét alatt, sőt még most is szivárog az alsó vágásokból.

A dr nő azt mondta nem szabad túlzásba vinni a C vitamint mert az aszkorbinsav vérzékennyé tesz.


Örülök, h mindkettőn túl vagyok.

2013. jan. 29. 18:48

Nekem azt mondta a doki,kapok egy szurit a fenekembe,és ugy érzem magam majd tőle,mint aki berúgott,és nem nagyon emlékszem majd semmire.

Ahány doki annyi szokás,mindegy csak hamar vége legyen majd:))

7159. 824809e677 (válaszként erre: 7153. - N.Eszter)
2013. jan. 29. 18:45
8x (!!!)ütötték be a szemhéjtetoválásomat, de kilöködött. Azt mondták, hogy túl jól működik az immunrendszerem. 4. után már kib.szottul fájt, úgyhogy megnyugtattál ezzel a beírásoddal. <3 puszaJou))
2013. jan. 29. 18:42

Jajj, de jó Neked! Szerintem klassz lett - már amennyire látni lehet. Többször eszembe jutottál. Örülök, hogy jól vagy és egyre jobban leszel. Mostantól csak mosolyogni lehet ilyen szemekkel.


Már csak 6-ot alszom és engem is műtenek... de csak felsőt. Rá egy hónapra alsót. A legjobban arra gyúrok, hogy legyen bátorságom a 2.-ra is, mert a nélkül sz.rt sem fog érni a felső. Nagy dózisban szedem a C vitamint és kenem a szememet krémekkel, h ne annyira liluljon be- Én már 3. nap szeretnék menni este próbára - no csak hallgatóságnak, mert úgy is lehet tanulni. Ha mégsem megyek, akkor pénteken varratszedés és szombat-vasárnap egész nap próbám lesz... Úgyhogy nem lesz időm elhagyni magamat.


Még egyszer gyors gyógyulást Neked és kérem a tudósítást és a napi fotót - ha lehet. puszaJou))

7157. N.Eszter
2013. jan. 29. 18:14

Nem kaptam szurit, csak egy kupica nyugtató oldatot.

Izgultam előtte, de valahogy ott már nem.

2013. jan. 29. 18:05
Gondolom elötte izgultál nagyon??
2013. jan. 29. 18:04
De jó,hogy túl vagy rajta!! Kaptál bódító szurit elötte??
7154. N.Eszter
2013. jan. 29. 16:47
Felraktam képet erős idegzetűeknek:)
7153. N.Eszter
2013. jan. 29. 16:31
Lányok ettől senki ne féljen, esküszöm a szemhéjtetkó ezerszer rosszabb.Már annyira se fáj, nem is könnyezik:)))
7152. N.Eszter
2013. jan. 29. 15:05

jaaaaaj! most látta meg az anyósom:(

az elve: ahogy a világra jöttünk, úgy vagyunk szépek! :P

Hú, de hülyének néz.Pedig rá is nagyon ráférne.

7151. N.Eszter
2013. jan. 29. 14:43

Na, túlvagyok a dolgon!!!:)))

Semmi rossz élményem nincs, semmi fájdalmat nem éreztem.A pár szuri az elején teljesen elviselhető.

Alső-felső volt.Láttam a kivágott bőrdarabkákat.

Most már jócskán kiment belőle az érzéstelenítő, de így is csak kicsit zsibog.

7150. tanti59 (válaszként erre: 7147. - N.Eszter)
2013. jan. 29. 08:34
Gondolok rád,drukkolok:))))
2013. jan. 28. 20:19
Sziasztok! Ma voltam Dr. Afshin dokinál,nagyon szimpatikus volt,Őt választom!!
7148. 14b80b3300 (válaszként erre: 7146. - Vajdai)
2013. jan. 28. 08:43

Szió!

Írnál erről a lézeres kezelésről néhány szót? nagyon érdekelne.

Előre is köszi

Ani

7147. N.Eszter
2013. jan. 27. 15:41

Vajdai, Zymocska, köszi a biztatást!

Már csak a holnapi napot kell kibírni aztán túl leszek rajta!

Mindenről be fogok számolni.

7146. vajdai
2013. jan. 27. 13:24

Sziasztok!


Rég nem jártam itt egy kicsit visszaolvasgattam.Látom ,hogy sok elégedett lány van itt Gaby téged nagyon sajnállak ,hogy nem töltött el örömmel a műtét.

Bízom benne ,hogy rendbe jön minden:))

Eszter én is szurkolok neked!

A beavatkozás egy nagy nulla. A felső egyáltalán nem veszélyes gyorsan gyógyul. Inkább kellemetlen.

Nekem volt alsó felső sőt azóta volt egy szemöldökemelésem is.

Most bevállaltam a lézert is.

Csak azt tudom mondani mindenkinek ,hogy senkivel ne törődjön ki mit mondd ,minden csoda 3 napig tart.

Én amit megcsináltattam csak örömmel tölt el.

Én is csak saját magam kedvéért vállaltam.

Amit most még titok övez a következő generációnak már rutin lesz.

Ezeket azért találták fel ,hogy éljünk vele és most is csak azt tudom mondani ,hogy a szike hosszú távon sokkal olcsóbb ,mint a sok kence.

Én azért is vágtam bele a lézerbe ,mert nincs az a krém és kozmetikai kezelés ami jobbá tegye a bőröm állapotát .

Nem beszélve róla ,hogy 1 hét alatt teljesen gyógyult.

Fájdalom kibírható mondhatjuk nulla.

Mielőtt kérdeznétek dr Kovács Ferenc csinálta az összes beavatkozást Sopronba a Vabi klinikán.

Én bármikor újra a keze alá feküdnék ,mert egy profi sebész:))

A műtét előttieknek sikeres beavatkozást a többieknek pedig gyors gyógyulást kívánok:))

7145. fe8e720bfd (válaszként erre: 7144. - N.Eszter)
2013. jan. 27. 11:49
Eszter én is szurkolok majd neked,és számolj be mindenről!
7144. N.Eszter
2013. jan. 27. 11:21

Köszi Lányok!!!

Most kicsit megnyugodtam.

2013. jan. 27. 10:07

puszaNektek))


Először is lélekben Veled leszek 29-én N.Eszter... Minden rendben lesz és gyönyörűbb leszel. Anyós meg le van... gondoljon amit akar. Mond neki azt, hogy mandula szemet szeretnél mert másképp akarod látni a világot... vedd tréfára... akkor max Ő idegeskedhet Te pedig nevetni fogsz :)


Pénteken RÖTyE (Reménytelen Öreg Tyúkok Egylete) volt nálam. Egyik barátnőm megjegyezte, hogy eddig nem értette, hogy miért akarok műtetni, de most megnézte a szememet és rájött, hogy úgy rálóg a felső szemhéjam a szememre, hogy a szempillámat nyomja és tényleg jó hogy megcsináltatom. Igazán jól esett a támogatása, mert én is sokszor megkaptam, h minek műtetni, vegyem tudomásul, hogy műlik az idő és én is öregszem, ...


Van pasi ismerősöm, akit mütöttek ugyanezzel. Azt mondta, hogy az ég adta világon semmit sem érzett - Ő elaludt és úgy ébreszteték műtét végén, hogy kész van és mehet - és semmi fájdalma nem volt utána sem és Ő ugyan úgy tett vett műtét után mint előtt. Ja! És nem egy macsótípusu fenegyerek. Szóval ha Ő így beszélt, akkor hihetünk Neki.

puszajou))

7142. viczaaa
2013. jan. 27. 09:24

N.Eszter..,

szerintem pont ne érdekeljen mit mond vagy gondol az anyósod...

TE tested..TE élsz benne, Neked kell jó legyen és Magadnak kell megfeleni..senki másnak :)

7141. N.Eszter (válaszként erre: 7140. - 5fccdbbd8a)
2013. jan. 27. 08:32
Annyira még nem lóg, de nem is akarom megvárni.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook