Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aromax mellápoló olaj fórum

Aromax mellápoló olaj (beszélgetős fórum)


14. trinity91 (válaszként erre: 13. - 5806f88886)
2012. júl. 2. 21:31
Köszi szépen a választ,mindenképpen utána nézek :)
2012. júl. 2. 21:28

Van pl. a laserceutical nevű nappali és éjszakai krém,ez a mikrodermabráció alapján működik. Olvass utána,találsz róla a neten leírást.

A krémek,amiket kismamáknak is csináltak,azok inkább megelőzésre a jók,de ha száraz a bőr tipusod,és hajlamos is vagy a striák kialakulására,akkor hidratáld sűrűn magad. Ha majd terhes leszel akkor meg minden nap.

2012. júl. 2. 21:23

Mit mutat a tükör? (Amit látni akarunk).

3 évesen: Amikor tükörbe néz egy királynőt lát.

8 évesen: Amikor tükörbe néz Hamupipőkét látja.

15 évesen: Amikor tükörbe néz egy rémséget lát (Anya, ilyen fejjel nem mehetek iskolába!).

20 évesen: Amikor tükörbe néz, azt látja, hogy "túl kövér/túl sovány,túl alacsony/túl magas, túl egyenes/túl göndör" - de mégis úgy dönt,hogy attól még kimegy az utcára.

30 évesen: Amikor tükörbe néz, azt látja, hogy "túl kövér/túl sovány,túl alacsony/túl magas, túl egyenes/túl göndör" - de úgy érzi nincs már ideje változtatni rajta, szóval így megy ki az utcára.

40 évesen: Amikor tükörbe néz, azt látja, hogy "túl kövér/túl sovány,túl alacsony/túl magas, túl egyenes/túl göndör" - ám azt mondja,"de legalább tiszta vagyok" és kimegy az utcára.

50 évesen: Amikor tükörbe néz saját magát látja és oda megy ahova akar.

60 évesen: Tükörbe néz és azokra az emberekre emlékezik, akik nem láthatják magukat a tükörben soha többé. Kilép az ajtón és meghódítja a világot.

70 évesen: Amikor tükörbe néz bölcsességet, tudást és vidámságot lát és élvezi az életet.

80 évesen: Nem nyűglődik a tükörrel. Csak felteszi a bíbor kalapját és megy, hogy nevessen a világgal együtt.

2012. júl. 2. 21:20
A mikrodermabrázió, vagyis bőrcsiszolás, mely során koptatják a bőr legfelső, elhalt szarurétegét és elősegíti az új bőr képződését.
10. a14deb9047 (válaszként erre: 8. - 5806f88886)
2012. júl. 2. 21:18
A pasi azt sem tudja, mi a stíria...
9. trinity91 (válaszként erre: 7. - 5806f88886)
2012. júl. 2. 21:17
Nem hallottam még róla,mit takar?
2012. júl. 2. 21:16

Amúgy meg ezt a "jó szabású-tartású" melltartót egyszer vki leveszi róla,és hát baromi nagy csalódást tud okozni a pasiknak miután leveszik a nőről...

Én megértem,ha megpróbál változtatni,javítani rajta.

2012. júl. 2. 21:10

Amúgy nem tudom mennyi pénzt szánsz rá?

Nézz utána a mikrodermabrációnak!

2012. júl. 2. 21:07

Igen,az enyém is kicsit az,bár nem felütően,és én is csak 21 éves vagyok és még nem szültem.

Szerintem nagyon sok nőnek van ilyen fajta problémája,a cicire hízásnak sokszor ez az eredménye(vagy éppen hízás nélküli növekedésnek).

2012. júl. 2. 21:02
Nekem van egy ismerősöm akinek 16 éves korában lett striás a melle,mert hírtelen nőtt,sőt a lányok többségének ilyesmi korban lesz a combja belülről csíkos. Én csak 1 gyereket szültem,de nem nőtt a mellem. Kb.75-ös. De nem vitatkozom.
2012. júl. 2. 20:48
Rendben, köszi:)
3. katie_rose (válaszként erre: 1. - Trinity91)
2012. júl. 2. 20:47

A striát tényleg nem lehet eltüntetni. :/ Nincs csodaszer sajnos,de lehet halványítani. szerintem olyasmi krémet próbálj,amit kismamáknak is szoktak ajánlani.

Ha ilyen tipus vagy,akkor még a legnagyobb odafigyelés mellett sem úszod meg a csíkokat. :/

2012. júl. 2. 20:38

Azt kell mondanom,hogy azokat eltüntetni semmivel nem fogod tudni.Én még nem hallottam olyan csodaszerről ami azt eltüntette volna:S


Sajnos ez egy ilyen dolog.

Talán plasztikai sebész meg tudja csinálni(??).

2012. júl. 2. 20:35
20éves vagyok,nem szültem, nem vagyok se kövér se vékony,átlagos vagyok teljesen,mégis a mellem olyan mint aki már 3szor szült.. Az egész striás,erre keresek valami gyógymódot. Valakinek van már tapasztalata az aromax termékével? Vagy esetleg mást tudnátok nekem javasolni? Teljesen kétségbe vagyok esve de szerencsére még nem túl mélyek, és csak fehérek a csíkok. Köszönöm a válaszokat előre!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook