Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit adnátok az első évfordulóra? fórum

Mit adnátok az első évfordulóra? (beszélgetős fórum)


2012. aug. 20. 22:27
Ha adsz a másiknak valamit, az miért nyálas dolog??? Ha mindkettőnek erre van igénye, akkor szerintem tök jó dolog. Mindenki más és máshogy ünnepel és ez így jó :) A lényeg, hogy két egyforma ember találjon egymásra és így senkinek sem lesz hiányérzete :)
9. Dina68 (válaszként erre: 6. - Mazsinka)
2012. aug. 20. 22:24
Egyetértek:) Egy vacsi és dumaparti pont jó,mi is igy szoktuk.Mindenféle nyálas dolog nélkül.Ajándék sincs.
8. Mazsinka (válaszként erre: 7. - Leányzóka.)
2012. aug. 18. 11:24
Rendben, ti így csináljátok, mi meg máshogy.
7. Leányzóka. (válaszként erre: 6. - Mazsinka)
2012. aug. 18. 11:21

Mi is megyünk vacsorázni, hajókázni, és persze miénk az egész éjszaka. Beszélgetéssel, romantikával és mindenféle egyébbel. :))

Egy kis apróság, amit saját magam készítettem szerintem nem túlzás és nem csupa giccs. :))

2012. aug. 18. 11:20
Mi semmit nem adtunk egymásnak, elmentünk vacsorázni egy étterembe, és elbeszélgettünk az elmúlt év szépségeiről. Ennél több nem is kell, hisz nekünk minden nap egy ajándék, amit egymással tölthetünk mindenféle giccs és csöpögős hülyeségek nélkül.
2012. aug. 18. 11:11
Mivel Ő tervezte a hajókázást naplemente túrával és utána egy vacsi, így az a dolog kiesett, hogy én főzök. De sütök, van kedvenc sütije. :)) Aztán kap tőlem egy olyat, hogy csinálok egy tölcsérszerű valamit, amit a falra tud akasztani és lesz benne tizenhárom lap, amin idézet és saját pár sor van. Meg persze ilyen kis apróságok, szívecskék meg ilyesmik. :)) Ezt találtam ki. (:
2012. júl. 3. 07:21
Szerintem lepd meg egy finom vacsival, amit te készítesz :) A legtöbb pasit a pocakjával is meg lehet fogni :)
2012. júl. 2. 19:52
Anno elmentünk étterembe, annyira nem vagyunk ajándékozós típusok.
2012. júl. 2. 19:43
magamat
2012. júl. 2. 19:42
Sokat gondolkoztam, hogy mit adjak az első évfordulóra a Páromnak. Találtam már ki személyes dolgot és olyat, amit csak mi ketten értünk. De szerintetek mit lehetne még? :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook