Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tudnám kideríteni, hogy hazudik-e a pasim vagy sem? fórum

Hogyan tudnám kideríteni, hogy hazudik-e a pasim vagy sem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. júl. 4. 19:02
Ha nyomozni kell h hazudik-e,akkor hazudik..
68. 9f86e86d50 (válaszként erre: 67. - X.Y.)
2012. júl. 4. 18:59

Nem. Nem normális. Azért fejezed be mert be akarod fejezni, és ne azért mert ilyen felfújt indokokat keresel. Sem a hazugság nem szép dolog, sem az hogy nem veszi figyelembe amit szeretnél, ha igaz, hogy azért nem megy el mert nem akar.

Attól is függ miért nem tud. Amúgy meg bárhogy is döntesz, hogy adsz-e Neki új esélyt vagy sem, felhívva a figyelmét hogy Neked fontos, jó lesz.

Egy kapcsolat akkor működik ha senki sem uralkodik a másikon, hanem önként vannak együtt.

Kétélű penge ez az egész feltételrendszer és valaki mindig megvágja magát. :)

67. X.Y.
2012. júl. 4. 18:53

Köszönöm a válaszokat és a segítségeket, tanácsokat, tippeket, ötleteke. :)


Tegnap megbizonyosodtam arról, h miért hazudott, így már értelmet nyert minden és már teljesen máshogy látom a dolgokat. Ő még most is azt mondja, h nagyon szeret és én vagyok az élete értelme. Viszont nekem a 7végén lesz egy nagyon fontos esemény, amire már 9 éve várok és nagyon szerettem volna, ha ott lesz. Ő erről már tudott korábban is. Úgy néz ki, h nem tud és igazából nem is akar részt venni rajta. Szerintetek normális, ha emiatt fejezem be vele végleg?

66. 74f8c12b8e (válaszként erre: 63. - Syria)
2012. júl. 3. 14:02

Pont így gondolom.Annyi gond van az életben,legalább a párunk legyen olyan,akire(szinte) mindig lehet számítani.

és aki nem építget légvárakat,meg nem ígér vaktában.

65. 74f8c12b8e (válaszként erre: 61. - X.Y.)
2012. júl. 3. 14:00

Így akarsz élni,hogy ezt kezelgetned kell,már 3 hónap után?Az első 3 hónapnek,de akár az első évnek is kizárólag a betartott ígéretekről kéne szólnia!Akkor volna érdemes azon gondolkozni,h kivel kösd esetleg össze az életed,és nem akkor,amikor megcsap egy érzés egy jóformán ismeretlen férfitől.

Amúgya ffiak tudják,h mit kell egy nőnek mondani,ha mindent meg akarnak kapni:"szeretném,ha te lennél a gyerekeim anyja"és az én feleségem,holtunkiglan.....csakhogy ez 1-2 hó ismeretség után nem hihető,józan fejjel.

Hagyd a fenébe,és ne gondolkozz a hazugságain sem,értékes energiát von el tőled,és egy esetleges normális kapcsolattól.

64. Zizisicc (válaszként erre: 61. - X.Y.)
2012. júl. 3. 10:24
Hááát .... ha csak apróbb dolgokban ilyen, és nem a közömbösség miatt ilyen, hanem valóban szeret, és ezt nem csak mondja, hanem vmilyen egyéb módon ki is mutatja, akkor talán érdemes "kezelni" .... akkor egy idő után megtanulod kettővel, hárommal osztani azt, amit mondd, amit igér, vagy ha nagyon feledékeny, akkor finoman és gyakran figyelmeztetni arra, hogy miről is volt szó, de ha link a pasas, komolytalan, akkor nem biztos, hogy megéri "kezelni", akkor jobb a lapát. Persze mindenki maga dönti el, mi fér bele neki egy kapcsolatba és mi nem. :o))
63. syria (válaszként erre: 61. - X.Y.)
2012. júl. 3. 08:58
Én tuti nem kezelném sehogy, simán lecserélném. Van az életben annyi gond, baj, kezelendő dolog. Hogy még a pasim is közéjük tartozzon? Na ne!
62. aa84065182 (válaszként erre: 59. - Zizisicc)
2012. júl. 3. 08:56
Pont ezt akartam én is írni. :) Van ilyen, én is futottam már bele hasonlóba, hogy amit mondott, meg amit (nem) csinált, az szöges ellentétben állt egymással, elég nagy csalódás volt, de el kell fogadni, az ilyen férfiak szájhősök.
61. X.Y. (válaszként erre: 59. - Zizisicc)
2012. júl. 2. 20:19

Köszi! :)


Lehet, h ő is ilyen, és az ilyen pasikat hogy kell, lehet, kezelni?

60. Zizisicc (válaszként erre: 57. - X.Y.)
2012. júl. 2. 20:00
Akkor hagyd!
59. Zizisicc (válaszként erre: 54. - X.Y.)
2012. júl. 2. 19:59
Megértelek. Tudod vannak olyan pasik, akik könnyen, gyorsan lelkesednek, fűt-fát ígérnek és abban a pillanatban komolyan is gondolják, de aztán a megvalósítás elmarad, ilyen-olyan indokok miatt. Lehet, hogy ő is ilyen.
58. Barbara Blue (válaszként erre: 1. - X.Y.)
2012. júl. 2. 19:50

A szó elszáll, tettek beszélnek. A cselekedeteiből ítélj.

Felesleges taktikáznod, a helyzet ettől nem fog megváltozmi.

Mérlegelj - a döntést neked kell meghoznod,a pasid szerintem továbbra sem fog megváltozni.

57. X.Y. (válaszként erre: 53. - Elbb)
2012. júl. 2. 19:46
27 vagyok. És úgy érzem, ez a kapcsolat már halott, és hagynom kellene, de furdalja az oldalamat a kíváncsiság... :S
56. Pan Dóra (válaszként erre: 51. - X.Y.)
2012. júl. 2. 19:45

Egy kapcsolat alapja a kölcsönös és feltétlen bizalom. Ha ez megrendül, vége mindennek. És nálad megrendült...

A kinézet meg a szerelem csak dísz a karácsonyfán. :(

55. a14deb9047 (válaszként erre: 50. - Andi6020)
2012. júl. 2. 19:45
Azért puha, hogy ne fájjon!
54. X.Y. (válaszként erre: 44. - Zizisicc)
2012. júl. 2. 19:44
Az elején, míg nem jöttem rá pár hazugságára, és még nem sok minden ígért dolog maradt el, nagyon, de nagyon szerettem. Mindent akartam vele, amit eddig soha senkivel. És úgy éreztem, hogy ha már az elején megvan bennem ez az érzés, h vele bármit, akkor ez komoly lehet és jelent vmit. Nem mondom, h akik x évig járnak együtt és utána házasodnak össze, azoknak lesz csak tartós a házasságuk és azt sem mondom, h ez az igazi szerelem, h egyből belevágunk mindenbe. De ő is akarta az eljegyzést és az esküvőt is. Még én voltam az, aki visszafogta és mondtam, h nem kell annyira sietni...
53. elbb (válaszként erre: 43. - X.Y.)
2012. júl. 2. 19:43
Az elején igen nyomoztam utána, majd 4-5 év után már tudtam mikor hazudik. De én marha voltam, mert nem léptem ki időben. Szóval nem én kell legyen az etalon. Hány éves vagy?
52. Sirga (válaszként erre: 1. - X.Y.)
2012. júl. 2. 19:43

Taktikázni? Sehogy. Ha már nyomozni akarsz utána (kideríteni, rájönni, ...), akkor nincs bizalom, anélkül pedig értelmetlen az egész, "kapcsolatnak" nevezett valami. A leírtakból azt szűröm le, hogy Te vele AKARSZ lenni, és kapni akarsz, de el tudod fogadni őt olyannak, amilyen?

Na, mindegy. A lényeg: a taktikázás is hazugság.

51. X.Y. (válaszként erre: 47. - Pan Dóra)
2012. júl. 2. 19:41
Nem a kapcsolat kell. Marhára kíváncsi vagyok, h mi igaz abból, amit mondjuk ma is mondott, m nem tudom.
50. andi6020 (válaszként erre: 1. - X.Y.)
2012. júl. 2. 19:41
Nyomd meg az orrát! :)
2012. júl. 2. 19:41
Ez a gyűrűdolog amolyan szemfényvesztés.
48. X.Y. (válaszként erre: 39. - Estefani)
2012. júl. 2. 19:40

Én próbálok vele beszélni, ha kapok is választ, úgy érzem, h nem haladunk előre.

Nem csak jelentéktelen dolgokat ígért be. Csak azokat most nem akarom leírni.

47. Pan Dóra (válaszként erre: 40. - X.Y.)
2012. júl. 2. 19:40

Én úgy gondolom, hogy te ragaszkodsz görcsösen ehhez a kapcsolathoz, és most valamiféle önigazolást keresel itt, hogy tovább reménykedhess és bízhass :( De bátran állítom, így ismeretlenül is, hogy ENNÉL TÖBBET ÉS JOBBAT ÉRDEMELSZ!!!

Ha 3 hónap után ezt csinálja, mit fog tenni 20 év múlva???????????

46. édesszívem (válaszként erre: 42. - A14deb9047)
2012. júl. 2. 19:40

Így így :) Szomorú igazság sajnos :

)

45. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - X.Y.)
2012. júl. 2. 19:40

Taktikazni?


Esetleg az onbecsuleseden dolgozhatnal egy kicsit.

44. Zizisicc (válaszként erre: 23. - X.Y.)
2012. júl. 2. 19:39

Még csak 3 hónapja vagytok együtt és már gyűrűt csináltattok? Nem korai ez még? Bár a gyűrű még nem kötelez semmire. Vagy Te agyalod túl, vagy elég laza még ez a kapcsolat, vagy link a pasi ....

De hallgass a megérzéseidre ..... ha felmerül egy nőben, hogy hazudik a pasija, akkor általában van igazság mögötte. Általában.

43. X.Y. (válaszként erre: 35. - Elbb)
2012. júl. 2. 19:38
Végre egy értelmes hozzászólás. Nagyon köszi! :) És hogyan tudtad kideríteni? Nyomoztál utána? Vagy egy idő után már tudtad, h mikor mond igazat és mikor nem?
42. a14deb9047 (válaszként erre: 37. - Édesszívem)
2012. júl. 2. 19:38

Ahogy egyik kedves Hoxázónk szokta volt írni:

Férfinak akkor higgyj, ha ló legel a sírján!

41. X.Y. (válaszként erre: 33. - A14deb9047)
2012. júl. 2. 19:37
Nem veszek be mindent és fenntartásokkal kezelek dolgokat. Voltak komolyabb és fontosabb dolgok is, amiket most nem szeretnék leírni.
40. X.Y. (válaszként erre: 30. - Timycat)
2012. júl. 2. 19:36
Tudom, h ebből a pár információból, amit leírtam, ilyenek tűnik ez a kapcsolat: nevetségesnek, én meg bonyolultnak. Az a baj, h nem írtam le a teljes, egész történetet, így máshogy látszik a dolog. De nem is akarom leírni, m egyrészt nagyon hosszú lenne és bonyolult is, másrészt, meg idegen emberek ne tudjanak ennyi mindent rólam.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook