Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tiny love autóba való játék vagy fisher price? fórum

Tiny love autóba való játék vagy fisher price? (beszélgetős fórum)


2012. júl. 11. 08:29
Még nem vettem egyiket se de szerintem az fp.t megkapja.
2012. júl. 5. 18:27
Sajnos nem lettem okosabb:-(
2012. júl. 3. 15:44

Sziasztok igazándiból majd korábban indulunk majd hogy ha lehet akkor aludjon így jobban bírja majd szerintem meg ugye a meleget is ki szeretnénk kerülni.

1éves ő nem tv-zik még.

12. Daphnee (válaszként erre: 11. - Bea0124)
2012. júl. 3. 14:06
Egy többórás útra inkább hordozható dvd-t ajánlanék. Bár nem tudom mekkora a gyermek.
2012. júl. 3. 10:23

Teljesen eltértetek a kérdéstől.

Igazság szerint tapasztalatokat vártam várok a játékokkal kapcsolatában.

A tanuló műszerfal nagyon jó játék azt ismerem és egy 4gyermekes anyuka is ajánlotta és ő mondta hogy ők használták kocsiban is 1évesen kapta a gyerek és már lassan 2éves és még mindig játszik vele.

Persze nem biztos hogy az enyém fog de ez már más kérdés.

Úgy meg neki sem lehet állni egy útnak hogy ha baleset lesz...

Amúgy mi is sokat utazunk de most kb 3órás vagy több útra megyünk többször is na meg születésnapja is szóval ez egy összetettebb dolog.

Köszönőm azért nektek.Amúgy én sem akarok sok kramancot venni ezért is érdekel más véleménye is.

Amúgy jókat olvastam mindegyikről .

10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Trapiti)
2012. júl. 2. 19:38
Azt tényleg a családban többen is szerették, és a T.mmy húzós kutyust. :)
9. trapiti (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2012. júl. 2. 19:28
Egyébként is ezekkel a zenélő játékokkal jobb csínján bánni, iszonyú kellemetlen egy idő után a folyamatos bégetés meg múzás :) A másik megaz, hogy jó drágák is, és egyáltalán nem biztos hogy a gyereket két napnál tovább érdekli... Nálunk legalábbis ezeknek a nyomkodós-zenélő játékoknak nem volt túl hosszútávú sikere... (talán a FP Tanuló Kutyus volt az egyetlen hosszabb ideig is érdekes volt)
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Trapiti)
2012. júl. 2. 19:25
Én is arra gondoltam, és ne adja isten, de egy ütközésnél, még sérülést is okozhat.
7. trapiti (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2012. júl. 2. 19:24
Az tényleg jó nagy is, ráadásul kemény műenyagnak néz ki, nem túl jó egy nagyobb fékezésnél...
2012. júl. 2. 19:22

A tanuló műszerfalat gépkocsiba kimondottan balesetveszélyesnek tartom a nagysága miatt.


Előbbit, ha egyre gondolunk, meg idegesítőnek a hangja miatt hosszabb úton,az ember vezet és egyszer csak, egy hangos nyihogás, vagy zene. az ember hajlamos első gyereknek olyan dolgokat is megvenni amire igazából semmi szükség.

2012. júl. 2. 19:21
Megnéztem, a tiny love wonder fent van a you tube-on is, hát ezt szerintem negyed órán túl nem lehet elviselni vezetés közben...
2012. júl. 2. 19:17
Sokat autózunk, de ilyesmire nem volt szükség soha... Általában zenét hallgatunk, olyasmit amit a lányom szeret, mostanában hangoskönyveket is. Ha játék kell, bármelyik jó ami otthon is...
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Bea0124)
2012. júl. 2. 18:56

Tapasztalatom, a legelképesztőbb dolgokkal foglalják le a gyerekek magukat. Lehet jobban leköti egy műanyag flakon, egy kulcstartó vagy bármi.

Szerintem bármit adhatsz az autóba is, amit otthon szeret, hogy ne dobálja el, kikötheted őket akárhova.

2012. júl. 2. 18:41
Esetleg milyen játékot ajánlatok autóba?
2012. júl. 2. 18:40

Sziasztok tapasztalatokat várnék tiny love wonder wheel farmyard autóba való játékról,illetve Fisher price tanuló műszerfal szimulátorról?!

Nektek bevált-e és hogy mennyi idősen használtátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook