Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rugdos a 15 hós lányom fórum

Rugdos a 15 hós lányom (beszélgetős fórum)


13. miszka
2008. szept. 2. 20:04
kispárna a póló alá, így nem éreztem a rugdosást, mivel nem volt reakció, egy idő után abbahagyta.
2008. máj. 12. 08:03
Határozottan,és haragot mutatva rá kell csapni a lábára,mondva hogy nem szabad./nem fog belehalni/,többet nem csinálja.Az összes többi merő próbálkozás.
11. senico
2008. ápr. 5. 11:41
Mi már nagyon régóta állva cserélünk pelust, de az nem semmi, amikor elszabadul kakis popóval!
10. anciko
2008. jan. 18. 09:25
Igen, tényleg tud fájni mikor a gyomromat tapossa és erős is, engem már majdnem elrúg a pelenkázótól (főleg hogy 170cm és 50kg (se)vagyok vasággyal...) Amúgy igazatok lehet, a lényeg a folyamatos szórakoztatás, lekötés, csak legyen aki bírja :) Ma én is énekelgettem, ez tetszett neki. A kétkezes dolgokat pedig kipróbálom!
2008. jan. 17. 23:34

Ettől már én is kaptam idegbajt, iszonyúan tud fájni, olyan erősek ezek a babák és ha jajgatok meg jujj-ogok rá akkor nevet és továbbcsinálja. Ha rászólok erősebben sírni kezd és jobban rugdos, ha a fenekére ütök, sír, ez nem jó így. Nálam bevált, hogy érdekes kétkezes kicsi összarakot adok a kezébe, pl kiürült orrcseppes üveg, még nem törte el, azért odafigyelek, pudert, mondván hogy kell kinyitni? popsikenőcs, mondván, hogy készítse elő, vagy énekelek, mondókázok közben a kedvenceivel, vagy krimaszokat vágok és bohockodom vagy egyszerűen kérdezgetem, hogy hol van ez, az? vagy elmondom hova megyünk később és mit fogunk csinálni stb. Próbálkozzatok! Sok sikert és kitartást.

Tünde

2008. jan. 17. 22:52
Én máris jobban érzem magam! :DDD Mennyi sorstárs! Kakába még nem nyúlkálunk, de kifordulunk, krémet eszegetünk és szintén kétemberes a feladat... De már reménykedek, hogy ezt is kinőjük. Régebben is ezzel vígasztaltam magam, ha nehéz időszak volt pl. az etetésben/evésben :)
2008. jan. 16. 20:01
jujj akkor mi vár még rám :DDDD
6. 5cb4354c81 (válaszként erre: 5. - Cinka)
2008. jan. 16. 18:19

A kisfiam csak mindig belenyúl a kakiba, ha nem vagyok résen! Aztán már venné is a szájába. Meg amikor már bekenem a fenekét krémmel, rögtön tapogatja, és lenyalogatja a kezéről a krémet.

Akkor a te babód sem semmi.

2008. jan. 16. 18:11
Majd ha a feneke alól kirántja a pelust és szétdobálja a kakát, akkor szólj! :))) mi már itt tartunk a 19 hónapossal :DDD
2008. jan. 16. 18:05
Az én fiam 18 hós, és már pár hónapja mi is ezzel küzdünk. Pelenkázásnál kétemberes!!! Ha még csak rugdosna, de kifordul, megfeszíti magát, rosszabb esetben sír is. Van amikor bejön, hogy adok kezébe valamit, de ez a ritkábbik eset. Sokszor már félek neki állni pelenkázni.
3. anciko (válaszként erre: 2. - 175c71a378)
2008. jan. 16. 16:17
Köszi. Igen, ez egy darabig bevált, mindig volt kéznél egy -egy játék, de legtöbbször már egy pillant után eldobálja...
2. 175c71a378 (válaszként erre: 1. - Anciko)
2008. jan. 15. 22:29
Enyém 13 hós és fiú, de ha elbohóckodom vele abbahagyja, adok a kezébe valami érdekeset.
2008. jan. 15. 22:04

Sziasztok!


Tanácsokat várok mindenktől, aki hasonló gondokkal küzd. Kislányom állandóan a hasamat rugdossa pelenkázás közben. Már nem tudom mit csináljak vele és nagyon zavar. Ha rászólok és szigorúan nézek rá, csak nevet, sokszor megfeszíti a popsiját és alig tudom kicserélni a pelust. Nem mindig ilyen, de elég sokszor rájön...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook