Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok a futásról!Lehet-e vele fogyni?Mennyi idő után látszik az eredménye? fórum

Tapasztalatok a futásról!Lehet-e vele fogyni?Mennyi idő után látszik az eredménye? (tudásbázis kérdés)


15. niki1621 (válaszként erre: 14. - Sotetmancs)
2012. júl. 3. 12:10
Kösözönöm a választ!:)
14. Sotetmancs (válaszként erre: 6. - Niki1621)
2012. júl. 2. 20:04

ha10 kilódvan, akkor abból tuti farag le vagy 5 öt a futás extra diéta nélkül. de a diétával azért gyorsabb.


nekem mindkét szülés után tizeniksz kilók mentek le futással. szóval hajrá

2012. júl. 2. 13:54
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. júl. 2. 13:54
Én reggel 6kor szoktam menni futni,szóval még így a hőségben is bírom:)
11. Drop
2012. júl. 2. 09:47
Én nagy súlyról indultam, gyorssétával lement már 12,5 kg 4 hónap alatt. Szóval legyen futás, gyors séta vagy lassabb séta le lehet fogyni. Mennyi időn után látszik? Az csak te tőled függ, hogy mennyit tudsz rászánni. Minnél többet, annál hamarabb jön a hatás.
2012. júl. 2. 09:20
Szia! Nagyon jó a futás. Én egy éve kezdtem, mellette diétázom, egy héten 5-6 alkalommal futok 30-40 percet, lassan. 63 kg-ról, 54-re fogytam.
9. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - Niki1621)
2012. júl. 2. 09:19

Én nagyon utáltam eleinte,mára viszont szerelem lett belőle,heti 3x megyek,akár ebben a hőségben is (estefelé).Csak ajánlani tudom,sokkal frissebbnek,erősebbnek fogod tőle érezni magadat,és tényleg pergeti lefelé a kilókat.Elsősorban vízveszteség ugyan,de egy-egy futás után alattam átlagban 70 dekával (közel 1 kilóval) mutat kevesebbet a mérleg,mint előtte voltam.Másnapra garantáltan kevesebb vagyok súlyban (csak nem szabad utána bezabálni "Mára már úgyis eleget mozogtam!" felkiáltással).Attól függ,milyen intenzitással csinálod (hány alkalmat szánsz rá a héten),de átlag heti három futás egy hónap után már centivel mérhető eredményt tud hozni,főleg combon.Érdekes amúgy,mert nekem a vádlim mérete is csökkent tőle,pedig tartottam attól,hogy még vastagabb lesz.Hasról is szépen szedi a felesleget.

Ha még csak most kezded,akkor legalább azt az 1 jótanácsot fogadd meg,hogy az első alkalmakra ne tűzz ki magad elé irreális célokat (pl.hogy te majd elsőnek simán lefutsz majd egyben 5 km-t,minden gond nélkül -hacsak nem voltál korábban sportoló).Nagyon sok terv van neten futáshoz,érdemes betartani a fokozatosságot (pl.első alkalommal 1 perc futás,fél perc séta),mert ha nagy lendülettel belevágsz,és már az első 200 méter után kifulladva,lihegve,oldaladat fájlalva állsz meg,az inkább kudarcélmény lesz,nem siker,és így benne van a pakliban,hogy feladod,mert hogy nem sikerült,úgyse fog menni,stb.Én is azt hittem,elsőre menni fog,hát nem ment...Meg kell tanulni.De ha rájössz,onnantól kezdve szuper lesz! :-) Sok sikert,kitartást!

8. nyári szellő (válaszként erre: 6. - Niki1621)
2012. júl. 2. 09:17

Szia!

Nekem is 10kg feleslegem volt.Már csak 3kg van:)

Nagyon jó a futás,bár ebben a nagy melegben nem vállalom be...

7. niki1621 (válaszként erre: 5. - Encifinci)
2012. júl. 2. 08:59
Az alak a lényeg,majd megy le utánna a kiló:)
2012. júl. 2. 08:58
Hetente 3 alkalommal futok,vagyis kocogok:)Mikor hogy kb 30-45perc.Mellette itthon mikor nem futok akkor ellipszis.Kb 10kg feleslegem van:S
2012. júl. 2. 08:56
szerintem előnn izmosít,aminek a tömege nagyobb mint azsíré,alakod változni fog de a kilókon nem bizos látványosan segít,ha mellé diétázol akkor tuti:)
2012. júl. 2. 08:54

lehet vele fogyni. Ha még a kajára is odafigyelsz (amire könyebb, hiszen tele hassal nehéz futni) akkor egy hónap után már látványos tud lenni. Ha nem kilóban, alakban mindenképp.

Persze függ, emnnyi van ratad, meg milyen alkat van. Azért egy fiús alkatból nem elszel homokóra, vagy fordítva.

arra vigyázni kell, ha hajlamos vagy mellből fogyni valszeg abból fogsz először. mert ott izmot se építsz, meg nem is ahsználod.

2012. júl. 2. 08:49
Szeintem is lehet vele fogyni és a legkönnyebb igen:-)Leghatékonyabb! Hajrá!
2. simple (válaszként erre: 1. - Niki1621)
2012. júl. 2. 08:47
Lehet vele fogyni, sőt ez az egyik leghatékonyabb sport. Lerázza mindenhonnan a zsírt. Két hét alatt már látható eredménye van.
2012. júl. 2. 08:41
Tapasztalatok a futásról!Lehet-e vele fogyni?Mennyi idő után látszik az eredménye?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook