Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Wizz air utasfelvételnél nem engedte beírni az adataimat, mit tegyek?

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Közösségi témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

12. taesho2012-12-05 00:44
Ha schengenen belül utazol akkor nem kell okmány adatokat kitölteni. Tehát gyakorlatilag csak az utasnév lesz megadva személyes adatként. Ez így teljesen normális, a wizzair tavasszal vezette be ezt az újítást.
Schengenen kívül, pl Londoni jegynél továbbra is kéri.
Egyébként létezik nem emelt díjas telefonszámuk is!
(válasz Tamara2009 8. hozzászólására)

11. bbyke2012-07-02 15:32
Lehet simán személyivel is utazni, unión belül, nem csak útlevéllel! A problémád miatt viszont inkább hívd fel a WizzAirt, bár nekem tökre úgy rémlik, hogy csak a beszállókártya nyomtatása előtt kérte a személyigazolvány v. útlevél számomat, előtte csak a nevemet és hogy mennyi csomagom lesz, kérek-e biztosítást, plusz szolgáltatást stb.
(válasz Nevi78 10. hozzászólására)

10. Nevi782012-07-02 15:21
A különbség a két okmány között az, hogy mióta világ a világ a személyi igazolványt személyazonosság igazolására találták ki, az útlevelet pedig utazásra amivel tudod igazolni a személyazonosságodat is. Melyik a fontosabb?
Szerinted mivel repkednek az emberek az unióban?
Az útlevél zsebben füstöl a kerozintól.

Pár napja nyomtattam ki egy wizz-es papírt. Unión belülre. Rajta van a kód a papíron, az és az útlevél a lényeg. De legyen nálad személyi is.
A boarding card-on ha rajta van a név, dátum, a szám járata, dept time és a másik kis szám, akkor felengednek a gépre - amint megnézték az útlevelet.
Wizz-nél 30 perccel kell a beszállókapu előtt lenni, de ha mondják a neved még akkor sem kell szaladnod.
Ha nem teljesen tiszta a dolog, vagy úgy érzed nem stimmel előtte kettő órával korábban kell menni. Nem kell telefonálgatni, mert van úgy tényleg, hogy olyanok ülnek a teló mellett akiknek nem kellene.

9. Csibebaby802012-07-02 12:28
olaszban voltam
(válasz Tamara2009 6. hozzászólására)

8. Tamara20092012-07-02 10:11
Unión belül utazunk,tavaly is unión belül utaztunk és meg kellett adni a szig szám számát és érvényességét,most meg nem kérte.
(válasz fehérleander 7. hozzászólására)

7. fehérleander2012-07-02 09:52
Ha unión kívül utazol csak útlevéllel mehetsz!!!!

6. Tamara20092012-07-02 09:14
és te hova utaztál, milyen országba?
(válasz Csibebaby80 5. hozzászólására)

5. Csibebaby802012-07-02 08:53
nem, sőt az utlevél számom lett felvíve, és nem engedtek személyivel utazni. Ezért visszafelé is csak utlevéllel engedett, pedig a visszaút előtt 2 nappal kellett kinyomtatni a beszállókártyámat. De hátha elfogadják, ha a gép nem engedte felvinni. Mégegyszer enged regisztráli, vagy javítani? Azt nem mondom, hogy hívd fel őket, én anno megtettem, egy nagyon buta nőt sikerült kifognom, aki: "jaj ezt nem tudom, de megkérdezem..." negyed órán keresztül, de akit kérdezett az sem volt okosabb, viszont a telefonszámlámtól dobtam egy hátast...

4. Tamara20092012-07-02 08:30
Sziasztok!
Segítsetek légyszi, vettem jegyet a wizzairnél,megcsináltam az utasfelvételt,de ott nem engedte beírni az adataimat (szig.szám stb.) A beszállókártyám elkészült, szerepel raja a nevem, a járat száma, indulási idő stb. Tavaly is repültünk,de akkor kérte az utiokmányok számát, érvényességi idejét. Másnál is így volt?

3. fehérleander2012-07-02 08:27
Figyelek

2. Csibebaby802012-07-02 08:21
mit szeretnél konkrétan tudni?

1. Tamara20092012-07-02 08:16
Wizz air utasfelvétel