Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dr. Alexander Sztrasnij természetgyógyasz Pécs, járt már nála valaki? fórum

Dr. Alexander Sztrasnij természetgyógyasz Pécs, járt már nála valaki? (beszélgetős fórum)

11. töprengő (válaszként erre: 10. - Evamaria47)
2013. nov. 14. 06:29
Voltál nála, vagy másik természetgyógyásznál?
2012. szept. 10. 18:17
Most olvasgatok dr.Sztrasnijjal kapcsolatos cikkeket.Már több mint 20 éve pánikbeteg vagyok,próbálom leküzdeni,de sajnos igen kevés sikerrel.Néha jobb a helyzet,de 2 hónapja ingadozó vérnyomásom és betegséggel nem alátámasztott szédülésem is van.Családom minden segítségét megkapom,de szeretnék jól lenni,egyedül intézni a dolgaimat.Jó lenne kísérgetés nélkül kimenni az utcára,elmenni vásárolni,felnézni szédülés nélkül,kapaszkodás nélkül lépcsőt járni,vagy egyedül felülni a buszra.Kérem csak azok írjanak,akik ezeket megtapasztalták és megértik.Szeretnék többet tudni az említett természetgyógyászról,egyéni tapasztalatokat kérnék ill.ha valaki esetleg mást tud ajánlani.Köszönöm mindenkinek a segítő szándékot.
2012. aug. 31. 14:32
Erre én is kíváncsi lennék, mert nagyon gondolkodom rajta hogy elmenjek hozzá!Konkrét tapasztalatok vannak? sajna pécsett nem ismerek más természetgyógyászt akinek dr van a neve előtt..
8. 8e9170fe09 (válaszként erre: 7. - Farkasfalka)
2012. júl. 2. 11:39
Az akupunktúra is áltudományos.
2012. júl. 2. 06:53
Akupunktúrával foglalkozó orvosként csak őt találtam Pécsett a neten. Ha tudtok "rendes" orvost aki ezzel foglalkozik, akkor az sokat segítene.Maga az akupunktúrás orvoslás nem áltudomány...
2012. júl. 2. 00:32

Senki sem tudja honnan jött exakt ez a szelhamos es mint latni a You tubben jol megy a dolga . Rövid reklam filmet keszitett magarol , ami meg jobban erösitti azt hogy ö egy közönseges szelhamos.

Csak kerdesem lenne miert van Gereb Agnes racsok mögött amikor egy ilyen senki hazi uzi a gunyt orvosi tudomanybol es nem utolso sorban az emberekböl is.

5. 8e9170fe09 (válaszként erre: 3. - C4a3f853d1)
2012. júl. 1. 23:52
Bioenergetika, homeopátia...csupa áltudományos dolog. Minek etettek kóklereket?
2012. júl. 1. 23:32

De miert van a " dokinak " pseudonym neve ?

Sztrasnij oroszul azt jelenti - borzalmas .

Szerintem csak ordinarie szelhamos , amit ö ott probal felmutattni az minden mar bennunk van evvel szuletunk.

Ha elege okosak vagyunk tudunk vele mitt is kezdeni. Egy szoval semi uj a nap alatt.

2012. júl. 1. 23:08
Na én már keresztül kasul elolvastam a honlapját....Rengeteg hasznos dolgot leír...el kellene mennem de ku.va messze van:(
2012. júl. 1. 23:01
Sajnos nem tudok segíteni.
2012. júl. 1. 22:39
Hallott valaki róla, esetleg járt nála??Pécsiek!Számítok rátok!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook