Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyien vannak a Budapesti Vidámparkban? Sokat kell sorban állni a játékoknál? fórum

Mennyien vannak a Budapesti Vidámparkban? Sokat kell sorban állni a játékoknál? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 1. 17:49
A belépők valóban öt ezer körül vannak,de ez felnőttre vonatkozik,Van családi kedvezmény,diák kedvezmény is.Voltunk,csak én nem mehettem be,mert velünk volt a kutya is,és ugye valakinek kint kellett maradni.A srácok nem voltak elszállva....Szombati nap volt.Ilyen melegbe azért ne menjetek!Kaját,innivalót bőven pakolj:)
8. SzánI. (válaszként erre: 6. - 298b15dfdd)
2012. júl. 1. 17:40

Köszi, csak ezt szerettem volna tudni. :D


Voltatok valamikor? Ha igen, akkor hétvégén, vagy hétközben???

2012. júl. 1. 17:39

Tudom, még 7 évvel ezelőtt voltunk a gyerekekkel, de nagyon szeretnének menni. Még gyerekként én is máshogy éltem át a játékokat. Gyerekként amikor arra a fa hullámvasútra mentem, majdnem betojtam, de állatira élveztem. Aztán amikor 7 évvel ezelőtt voltam, vártam azt a nagyon tuti izgi részt, de semmi.


Régebben az a tükörszoba, meg az elvarázsolt kastély is olyan "bonyolultnak", különlegesnek tűnt, de felnőttként tényleg gagyi.


És tényleg csak a gyerekek miatt mennénk, csak kár, hogy tényleg 20ezer forint négyünknek a belépő.

2012. júl. 1. 17:36
Nem kígyózik a sor...
2012. júl. 1. 17:34
Tiszta gagyi az egész.
2012. júl. 1. 17:16
2012. júl. 1. 17:15
A jegytípusokat megtaláltam, már csak arra vagyok kiváncsi, hogy sokan vannak-e?????
2012. júl. 1. 17:13

Mielőtt ráveszem magam, hogy elmegyünk a gyerekekkel, jó lenne tudni, mennyien vannak, mennyit kell várni hogy a játékhoz kerüljünk.


(csak az ára miatt is, mert 4 embernek 20 ezer ft)


A jegy árában benne van a játékok használata? Nézegettem a neten, de nem találtam még meg.


Hátha valaki járt ott mostanában.

2012. júl. 1. 17:10
Mennyien vannak a Budapesti Vidámparkban? Sokat kell sorban állni a játékoknál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook