Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kívánj, kérj, higgy és megkapod! Remélhetőleg... fórum

Kívánj, kérj, higgy és megkapod! Remélhetőleg... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kívánj, kérj, higgy és megkapod! Remélhetőleg...

17. Jane3
2012. aug. 22. 14:03

Gyönyörű a vers, és a hozzáállásod is csupa pozitív. Mindig a legjobbat kell remélni/elvárni. Hiszen mi is egy parányi energiák vagyunk, az univerzum az ami segíthet célunk elérésében. Csak kérni kell, és hinni őszintén.

[link]

Nekem is segített, csak remélni tudom, hogy másnak is fog.

Ez mindig is így lesz: a külső ami megfog, a belső megtart és a jó kapcsolat (érthetjük ezalatt a sexuális kapcsolatot is) hozzáláncol.

2012. júl. 5. 08:06

Gyönyörű a vers hangulata:)

S bár még én sem találtam meg, sosem adom fel. Ugyanígy gondolkozom, kell hogy létezzen, s egyszer csak összetalálkozunk. Remélem Te is mihamarabb megtalálod, illetve Rád talál :) Köszönöm a cikket, benne volt minden :)

2012. júl. 2. 10:01

szép verset írtál,


rám is kicsit késve talált a boldogság,már majdnem elvesztettem a reményt,h. "eljő a nagy Ő"...,

de mostmár itt van több,mint 1 éve!

kívánom Neked,h. ne 'várakoztasson' túl sokat az igazi!

2012. júl. 1. 16:58

Nagyon szép volt a cikked köszönöm szépen az élményt és teljesen egyet is értek a soraiddal!

Puszi!

2012. júl. 1. 15:09

Én azóta hiszek az ilyen "bevonzósdiban" mikor 9 hónappal ezelőtt, sikerült bevonzanom azt a fiút, akit kinéztem :) Előtte is voltak dolgok, amik ilyen módszerrel bejöttek, de ezzel a fiúval kapcsolatban tényleg "véletlenek" sorozata segített.

Igaz, ennek nemrég vége lett, tehát nem is vágyok most rögtön másra, de bízom abban, hogy később is majd olyasvalakit sodor az utamba az élet, akivel boldoggá tehetjük egymást :)

2012. júl. 1. 13:44

a vers jooo ;)

egyet ertek veled mintha az en gondolataimat olvasnam....:|nem szadab fel adni a !!!ugyis akkor jon el az a pillanat amikor nem varjuk,nem keressuk...s plane mikor nem szamitunk ra!!!

ugyhogy no para:)):)) erosnek kell lenni...!

"life goes on"

2012. júl. 1. 13:14
Über romantikus elgondolású cikk.:D Kár,hogy a valóság baromira nem ez!
10. 91d4989ab9 (válaszként erre: 8. - A93ca9f1c5)
2012. júl. 1. 10:59
az más:D
9. c4a3f853d1 (válaszként erre: 6. - A93ca9f1c5)
2012. júl. 1. 10:30

:ORandiguru:O

:)))))))

8. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 7. - 91d4989ab9)
2012. júl. 1. 10:27
A kémiára gondoltam, ruhától, és cipőtől függetlenül. :)
7. 91d4989ab9 (válaszként erre: 6. - A93ca9f1c5)
2012. júl. 1. 10:22
mert a külső miatt nem látod a belsőt liszka, a belső marad meg öregkorotokra az a fontosabb és szikrát is az gyujt és táplál
2012. júl. 1. 09:26

Bizony fontos a külső.

Én úgy vagyok vele, hogy az első találkozás alkalmával, ha nem érzem a szikrát, nem folytatom. 5 év alatt, majdnem minden 3.héten randiztam, egynél sem éreztem. Olyan semmilyenek voltak a pasik. :S

2012. júl. 1. 09:23
*akármilyen
2012. júl. 1. 09:22
Ha ez így lenne, akkor nem lenne ennyi szingli ember, magányos, egyedül élő... Vagy van akinek élete végéig várni kell? Na jó, viccet félre téve, biztosan mindenkinek megvan a párja valahol, de ha csak vársz, akkor nem biztos, hogy be fog kopogtatni az ajtón, mert épp tudni fogja, hogy ott kell kopogtatni. Igen, valamit tenni kell, az biztos. A kérdés éppen itt rejlik, hogy mit lehet tenni azért, hogy megtaláld... Szerintem ez szerencse dolga is egy kicsit. És a külső is meg a belső is nagyon fontos, én azt gondolom. Mert valóban, ha külsőre nincs semmi, de semmi, ami felkeltené az érdeklődését, akkor lehet akármelyin nagyszerű természete és ugyanez van fordítva, ha a külső tökéletes, de a belső elhibázott, akkor megint nem jó. A kettőnek kell valahogy nagyon összhangban lenni. Az élet viszont tele van meglepetésekkel, sokszor olyan ember nyeri el a vonzásunkat, akiről nem is gondoltuk volna "kívülről", aztán ha megismerjük mégis vonzó lesz számunkra.
2012. júl. 1. 09:18
Én is egyet értek veled.Mondjuk én már nem keresem a párom mert megtaláltam és 10 éve bolodogok vagyun.Na hazudnék ha azt mondanám nálunk nem voltak hullám völgyek de a szeretet mindenen átsegitet minket.Kivánom neked hogy te is megtaláld életed párját.
2012. júl. 1. 09:13

Teljesen egyet értek veled.

Hiszem,hogy mindenkinek megvan a párja,aki neki rendeltetett.Csak van,hogy rögös az út,ami összehozza őket.De ha igazán összetartoznak,akkor nem fognak ellenségeskedni többé.

2012. júl. 1. 09:08
Teljes szívemből ajánlom minden - még élete párját kutató - érzelmes embernek a versem, és rövid cikkem, mert hiszem, hogy mindenkinek megvan a párja, valahol.

Ugrás a teljes írásra: Kívánj, kérj, higgy és megkapod! Remélhetőleg...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook