Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Chalkidikire utazni autóval, szállásfoglalás fórum

Chalkidikire utazni autóval, szállásfoglalás (beszélgetős fórum)


2012. júl. 13. 06:25

Minden évben kint vagyunk.A kaja árak ugyan azok mindenhol.

Apartman ár hely,part függő.

Szerbia,Macedonian keresztül kell menni:)

5. mirtuszvirág (válaszként erre: 1. - 79fe5625af)
2012. júl. 6. 13:05

Szia!

Igaz nem mostanság voltam, de mi nagyon jól éreztük magunkat (Polichronon voltunk pontosan). Az árak is elfogadhatóak voltak. A szállás árak nagy mértékben- mint mindehol- függennek attól, hogy hol az apartman, mennyire van közel a parthoz. Jó áron bérelhettünk robogókat és bejártuk az egész környéket. A turista falvakon kívül elmentünk igazi halászfalvakba is (az azért nem volt annyira szép, szemetes a kikötő nagyon). A szigetnyelv környéke gyönyörű volt, sziklás, de helyenként le lehet jutni a partra, ami homokos. Találtunk olyan helyet is, ahol rajtunk kívül senki nem volt. A strandon végig bárok vannak, ahol esténként jó kis zenék, mulatozás volt. Nem tudom mostanság mi a helyzet, de 10 éve ez volt :) Én agyon szépnek találtam a környéket, kitörölhetetlen képek maradtak meg bennem.

Szia

2012. júl. 6. 12:37
Köszi,most úgy néz ki mégis repülős utat választunk de akkor meg nem Chalkidikire:)
2012. júl. 6. 09:17

Szia!

Nézd meg a Dies Zeus ajánlatát! Már 6x utaztunk vele. Nagyon korrektek és alacsonyak az árai!

2012. júl. 2. 08:33
Sehol senki?Kár,jó lett volna pár infó:)
2012. jún. 30. 17:28
Tapasztalatok érdekelnének,az útvonal egyértelmű,az árak nem annyira:)Esetleg jól bevált szállást tudna valaki ott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook