Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van közületek valakinek saját weblapja? fórum

Van közületek valakinek saját weblapja? (tudásbázis kérdés)

2012. jún. 29. 20:43
Nos igen, ilyesmi válaszra gondoltam, ami jól kivesézi ezt a témát. Köszi!
5. Anyagi (válaszként erre: 4. - Izaanyu)
2012. jún. 29. 20:35

Egy nagy weblap "felügyelete" valóban napi sok órás elfoglaltság is lehet. Viszont, hogy azt a lapot látogassák is, ahhoz komolyan kell optimalizálni, ami nem is olyan egyszerű, mert különben nem találják meg a keresők.

És a legfontosabb: a jó ötlet!!!!Ha pénzt akarsz keresni vele valami nagyszerűt kell, hogy terjesszen a lapod, amire mindenki ráharap!

Vagy olyan látogatottnak kell lennie, hogy valakiknek már érdemes legyen fizetett hirdetéseket elhelyezni rajta! (Persze ezek nem a "make yourself" tipusú lapok!)

Persze kereskedni, árulni is lehet rajta, de ebből meg annyi van, hogy csak na! Itt kell csak igazán az optimalizálás, hogy Téged találjanak meg elsőnek a sok ezerből!


Szóval mire is gondoltál igazából?

4. izaanyu (válaszként erre: 3. - 01acd59028)
2012. jún. 29. 20:23
Most még csak hobbi, de mindig keresem a lehetőségeket, jobb több lábon állni. Sok helyen olvasom, hogy egy jól menő weblap üzemeltetése felér egy munkahellyel, és igen, eléggé foglalkoztat a dolog, hogy ha talán jobban rákoncentrálnék, többet is kihozhatnék belőle, mint ami most van.
2012. jún. 29. 20:17

nekem van én szerkesztem..

hát attol fûgg hogy hobbira szeretnéd vagy pénzkeresés.

2. izaanyu (válaszként erre: 1. - Izaanyu)
2012. jún. 29. 20:12
Igazából az érdekelne, hogy azonkivül, hogy a szabadidőmet lekötöm a szerkesztésével, van-e benne más lehetőség is.
2012. jún. 29. 20:10
Van közületek valakinek saját weblapja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook