Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Horvátországi közeli szálláshelyek fórum

Horvátországi közeli szálláshelyek (beszélgetős fórum)


2012. jún. 29. 16:36
igen tudom,hogy lentebb az igaz,sőt én csak Split felett voltam még,de most a baba miatt közelebb szeretnénk.
4. Dbcsenge (válaszként erre: 1. - 79fe5625af)
2012. jún. 29. 16:24
Mi nemreg voltunk ugyszin kisbabaval + a 2 eves nagylannyal. Novi vinodolvski / ha jol irom/ . Apartman 4ejszaka foszezon elott 50-60 ezer kozott volt. Mar annyira nem emlekszem. 7 ora az ut. Gyonyoru volt a kilatas, Altalanossagban amit hallottam es nalunk igaznak bizonyult: jo szobak (igaz a szonyeg takaritasrol ne beszeljunk) azzal szamolj, hogy a baba nem fog tudni a foldon maszni. A konyha jo, de kell par sajat cucc is.
3. titati (válaszként erre: 1. - 79fe5625af)
2012. jún. 29. 16:18

Én tuti lemennék Split alá.... sokkal szebb a táj, a tenger, és a szállások is olcsók.

Mi most jöttünk haza (Omis-Duce), ott a 25nm-es apartman, 10nm-es tengerre néző erkéllyel 8 éjszakára 66ezer ft volt átszámítva!

És homokos (apró kavicsos) part....nem sziklás, így babával is ideális.

2012. jún. 29. 15:58
Amiket én találtam horror árakban vannak,lassan egy repcsis Görögút olcsóbb már,mint Horvát.
2012. jún. 29. 15:54
Tippek érdekelnének,nem mennénk messzire,Kvarner öböl környéke és egy fél éves babával kenénk útra.A gugliba ezer meg ezer lehetőség van,de mégsem az igazi egyik sem.Jobban érdekelne bevált,ismert szálláshely,nem utolsó sorban nem túl drága:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook