Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátló tabletta szedése melletti vérzés fórum

Fogamzásgátló tabletta szedése melletti vérzés (beszélgetős fórum)


9. 6f257fd90e (válaszként erre: 7. - 3716f68b4c)
2012. jún. 29. 14:05
Ááá, véleményem szerint majdnem biztos, hogy a lelki gondok a baj.
2012. jún. 29. 14:05
A stressznek nagyon sok mindenre hatása van, nekem pl kimaradt kb 4-5 hónapot, a stressz miatt. Mindenképpen érdemes konzultálni a nőgyógyásszal, ezt mondta nekem is a dokim, amit az előttem szólók, hogy ha még később is jelenik meg az ilyen probléma, kell szólni, mert 99%, hogy gyógyszert kell cserélni, mert a szervezet nem úgy reagál már rá. Nem azt jelenti, hogy baj van, csak hogy változik mindenki:)
2012. jún. 29. 13:34
Lehet h a stressz okozta akkor nálam is. Most lett vége a vizsgaidőszaknak és most szakítottam barátommal is... egész nap a sírás kerülget. Köszönöm h ilyen gyorsan írtatok.
2012. jún. 29. 13:28

A stressz okozhat ilyen galibákat :(


Ellenben nálam most a kihagyás időszakát követően volt vérzés 1x és kiderült, hogy gyulladás áll a háttérben.

2012. jún. 29. 13:28
Velem fordult már elő ilyesmi pár éve többször is. Küret meg gyógyszerváltás lett a vége. Utána rendeződött.
2012. jún. 29. 13:27
Nekem is ugyanez van most.És van még 4 szem bogyóm...:)
2012. jún. 29. 13:25
Azért érdemes megkérdezi a nögyogyászt mert van hogy a szervezet hozzászokik a bogyohoz és esetleg nem lesz már hatása... Ha a gyogyszer közben rendellenes végrés van mindig érdemes megnézeti magadat.
2012. jún. 29. 13:22

Szia

velem is előfordult ilyen egyszer, akkor elmentem nőgyógyászhoz, megvizsgált és nem talált semmit, és kérdezte, hogy nem-e volt mostanában stresszes időszak (mondjuk az volt), szóval ez is lehet probléma. de ha nagyon idegesít a helyzet, kérdezd meg a nőgyógyászod.

2012. jún. 29. 13:18
Sziasztok! Már kb 3 éve szedek fogamzásgátló tablettát. Most először nem tudom h miért egy héttel előbb jött meg. Még 4 db tablettát kellene beszednem, és nem értem h miért jött meg előbb. Kérlek írjatok tapasztalatokat és véleményt. Nem volt se hasmenésem se hányásom és nem felejtettem el bevenni gyógyszert sem. Úgyhogy ezek miatt nem lehet

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook