Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Blaskó Ervin székesfehérvári magánrendeléséről mi a véleményetek? fórum

Dr. Blaskó Ervin székesfehérvári magánrendeléséről mi a véleményetek? (tudásbázis kérdés)


6. norina80 (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2012. júl. 3. 14:11
Szia, nekem fogadott orvosom volt, de nem nála szültem, mert a kiÍrt dátum előtt 5 nappal elment szabadságra. Csak amikor felkértem, "elfelejtett" szólni, hogy pont akkorra tervezi a szabadságát....
2012. jún. 30. 20:16

szia

nekem nem volt választott orvosom. ő volt épp bennt és maximálisan rendes volt velem. nyugodt orvos és becsületes. a 6 hetes kontrolon adtam neki 10ezret és egy különleges italt. nem tudom magánban mennyit kér.

ha találkozunk az utcán, megismer köszön és megkérdezi, hogy van a kisfiam Gergő.

4. mano0176 (válaszként erre: 3. - Nyecsus)
2012. jún. 29. 09:21
Én Szolnokon kötöttem ki,ott él a családom.Oda járok dokihoz és ott is fogok szülni.Nagyon meg vagyok elégedve eddig.Nagyon lelkiismeretes a dokim.Aztán jövök vissza Sz.fehérvár mellé:)és folytatjuk az életünket :)
3. nyecsus (válaszként erre: 2. - Mano0176)
2012. jún. 29. 08:38

Szia!

Te kihez jársz?

2. mano0176 (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2012. jún. 28. 17:35
Tényleg nagyon aranyos orvos,de annyi munkája van, hogy kissé szétszórt szerintem.Telefonon meg egyszerűen elérhetetlen.Sms-ben lehet vele kommunikálni.Én nem merek nála szülni,épp ezek miatt.
2012. jún. 28. 17:30

Sziasztok!

Tapasztalatokat várnék, hogy mennyibe kerül, mennyit kérne egy szüésért, stb.

Sokan ajánlották őt, mert állítólag nagyon lelkiismeretes. Seretnék nála szülni, és mivel kissé komplikált a terhességem, ezért magán úton. Ezért érdekel az ár...


Köszi a válaszokat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook