Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Első hajfestés fórum

Első hajfestés (beszélgetős fórum)


14. KisLilóka (válaszként erre: 13. - Lencsy)
2012. júl. 19. 21:43
Tényleg soknak tűnik, amikor megveszel mondjuk fél kilót, de nagyon kevés kell belőle egy- egy festéshez. Nekem úgy, hogy most már mindig csak a tövét festem, kb. 15- 20 g elég belőle alkalmanként. Az meg úgy 100- 150 forint lehet havonta. Hajfestékből meg szerintem a legolcsóbb is ennek a többszöröse.
13. Lencsy (válaszként erre: 12. - Anda39)
2012. júl. 16. 16:23
A hennára kerestem rá , mint szinező anyag ..nem a henna tartalmú festékre hanem magára a henna porra és az nagyon drága volt ! Azért lepődtem meg mikor alul azt írták hogy olcsóbb ,mint a festék !
12. Anda39 (válaszként erre: 11. - Lencsy)
2012. júl. 2. 10:12
Nem tudom, mit néztél, egyáltalán mire gondolsz pontosan? Mert a sima hennával való színezés nem ugyanaz, mint a henna tartalmú szintetikus hajfestékek.
11. Lencsy (válaszként erre: 10. - Anda39)
2012. júl. 1. 19:01
Ahha ..valóban jó barát , ezért rákereste én is tegnap ...hát a brutális árán kívül nem sok mindent találtam ..még hogy olcsó :D
10. Anda39 (válaszként erre: 9. - Lencsy)
2012. júl. 1. 08:54

Gugli a legjobb barát :) - ezt is ott találtam hirtelen:

[link]

2012. jún. 30. 20:00

Had kérdezzek én is ..

Sokszor olvasom a hennás festést . Erről mit kell tudni ? Hogyan működik ? Milyen színek vannak ? ( bocs a tudatlanságért ) :D

8. Lencsy (válaszként erre: 1. - Sibetti)
2012. jún. 30. 19:59
Én is a fodrászos festést javasolnám neked először ..már ha nem gond, hogy pár ezrest magadra áldozol :) A színnel kapcsolatban ..én nem biztos hogy a szín választásnál hallgatnék a fodrász véleményére, mert sok esetben megpróbálnak rábeszélni a saját hajszínedhez hasonlóra . Ha azt szeretnéd akkor persze nincs gond ..de nem vagyunk egyformák :) Nekem pl. határozott döntésem volt ezelőtt 15 éve , hogy az eredeti közép szőkémet dögös vörösre cserélem ...így nem hagytam magam lebeszélni :) Nem bántam meg ..nagyon jól áll, igazi hozzám illő stílust találtam a vörösben és ezer árnyalatot . Most már nagyon nagyon ritkán festetem fodrásszal ..én csinálom magamnak :)
7. Sibetti (válaszként erre: 6. - Ágio8405)
2012. jún. 29. 08:03

Köszi!

Lassan összeszedem a bátorságomat is belefogok!

2012. jún. 28. 15:54

viheted te is,de ugyannyit kell kb fizetni és amit ö használ az nem ugyanaz mint amit Te megveszel a drogériákban, hanem az professzionális festék.

A szökés hajakat rendesen el lehet rontani otthoni festéssel. Eleve ha a kép alapján veszed a drogériában pl sötét szökét a joval sötétebb lesz. Te szökének hitted és barna lesz. A másik hogy a fodrász ki tud keverni több féle szinböl nagyon szép szint. A legszebbek mindig mixelve születnek.

Szerintem is inkább elöször fodrásszal festesd. Lehet utrána is muszáj elsz mert a szökés szinek kényesek, nehéz szépet kreálni dobozos volti festékböl.

5. Sibetti (válaszként erre: 3. - Esther78)
2012. jún. 28. 15:43
Mert a fodrászhoz nem én viszem a festéket? Bocsi! Tényleg kezdő vagyok ebben a témában!
4. Bucóka20 (válaszként erre: 3. - Esther78)
2012. jún. 28. 15:05

Én is ezt tanácsoltam volna a fórumindítónak.

Majd ha a fodrász megcsinálja először,utána lehet otthon ,,próbálkozni,,.


Igaz nekem fekete hajam van(festett),de a feketét leszámítva,én mindent fodrászra bíznék.

2012. jún. 28. 14:26
Én 2 évvel ezelőtt kezdtem el festetni a hajam. Én fodrászra bíztam. A színt kiválasztottam nála egy palettáról, és nem bántam meg. Olyan lett amilyenre szerettem volna.
2012. jún. 28. 12:30
Javaslom a hennát, nálunk a bio boltban lehet kapni, fele annyiba kerül, és nem káros..
2012. jún. 28. 12:06

Sziasztok!


Lassan szeretném festeni hajam, mivel már itt-ott őszül (29 vagyok). De fogalmam sincs, hogy kezdjek hozzá, egyáltalán milyen hajfestéket válasszak, hogy ne lőjjek nagyon mellé!

Most sötét szőke a hajam. Tudnátok adni tippeket, tanácsokat! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook