Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » DM digifoto lemondása? fórum

DM digifoto lemondása? (tudásbázis kérdés)

5. bd55e3f068 (válaszként erre: 2. - Eec2089081)
2012. nov. 28. 15:42

Megnéztem, és normál betűvel van ez szedve. El kellett volna olvasni az ÁSZF-et vagy először számolni, aztán rendelni, ez nem az ő hibájuk.


Ha nem veszed át, akkor valószínűleg egy hűtőmágnes és szállítási költség miatt nem fognak beperelni, de süllyedj el, ha ennyi gerinc nincs benned!

2012. nov. 28. 15:08

Szia.

Nem tudom, jársz-e még erre, de most hasonló helyzetbe kerültem. Délelőtt 11-kor rendeltem asztali dísznaptárat. 1-kor rájöttem, h másik háttérrel szeretném, de még azt sem engedték, h módosítsak. Erre kérdeztem, h mi van, ha nem fizetem ki és nem veszem át, erre azt mondták, h ezt már a bolttal beszéljem meg, de akkor sem lehet, nem hogy lemondani, de módosítani sem.

Nálad végül hogy oldódott meg a dolog?

2012. jún. 28. 11:33
ha az apróbetűben benne van, hogy nem lehet elállni a rendelés után, akkor nem hiszem, hogy utólag tudsz mit tenni.
2012. jún. 28. 11:31

Leadtam ma egy rendelést a dm digifoto oldalán, fényképes hűtőmágnest szerettem volna,

de elnéztem milyen nap van ma és rájöttem, hogy nem fog megérkezni mikorra szükségem lenne rá.

Azonnal lemondtam, tehát 2 órán belül írásban, hogy mégsem szeretném, mire vissza írtak, hogy

olvassam el a szerződési feltételeket, ilyen fényképes ajándéktárgyaknál nem állhatok el az üzlettől.

Nagyon fura, mert rengetegszer rendeltem már interneten és mindenhol azt írják, hogy jogomban áll elállni, de itt az apró betűket

végig böngészve azt írja, hogy nem. Elég szomorú, hogy ezt csinálják velem, hiszen biztos nem álltak még neki

legyártani a terméket, én viszont így már nem tudom átvenni. Mit tehetnek ha nem veszem át?

2012. jún. 28. 11:31
DM digifoto lemondása?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook