Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fülészet fórum

Fülészet (beszélgetős fórum)


23. f1e23b97ee (válaszként erre: 22. - Zebracsikó)
2012. jún. 29. 16:15
Lehet rosszul olvastam de a panaszok azóta fennálnak, sőt egyformák. Így azért gondoltam, hogy az akkor keletkezhetett.
22. zebracsikó (válaszként erre: 21. - F1e23b97ee)
2012. jún. 29. 16:06
nem volt arról szó, hogy 6 éve van ott, csak most találták
2012. jún. 29. 15:45

Milyen daganat lehet az, ami 6 év alatt ott van az ember szervezetében és nem nő?


Illetve nem okoz súlyosabb problémát?

2012. jún. 29. 15:02
jol van irni fogok nagyon szépen köszönöm..további szép napot
19. zebracsikó (válaszként erre: 18. - Mehipeti)
2012. jún. 29. 14:52
jobbulást kívánok! írd majd meg az eredményeket.
2012. jún. 29. 14:51
mivel a bal fülem a beteg a bal oldalon mutott a röntgen de a maximális eredmyényhez kel a ct és majd a ct eredmyénye fogja meghatározni hogy pontosan hol milyen mekkkora.annyit tudok hogy a bal odalon van de pontosan majd 11én tudom neked ezt megmondani
17. zebracsikó (válaszként erre: 16. - Mehipeti)
2012. jún. 29. 14:46
daganat?? hol? milyen? :O
2012. jún. 29. 14:42
szép napot..végeztem a fülészeten a diagnozis közép fül gyulladás ki lukadt dobhártya,és daganat,megfogadtam tanácsod és ahogy mondani akartam a dokinak a röntgent már ö mondta is hogy ct és röntgen,van beutalom a mind a kettöre.hétfön megyek röntgenre 11én pedig cétére.ami biztos hogy be kell feküdni a korházba és meg mütik a fülem illetve a kiszakadt dobháryát..a daganatrol pedig a ct eredmény után fogunk beszélgetni a dokival,,azért arra kiváncsi vagyok hogy egy ilyen mütét hogyan zajlik le.mert ahogy megládta hogy sápadok annyit mondott nem lesz ez anyira vészes..megint irt fel gyogyszert orr sprét és orr cseppentöt és fül cseppet..........mehipeti 2012/06/29
15. mehipeti (válaszként erre: 14. - Zebracsikó)
2012. jún. 28. 09:40
tulajdonképpen most lett elegem belöle de igaz hamarabb kellet volna orvoshoz fordulni..jolvan rendben irok holnap..további szép napot és nagyon szépen köszönöm a hozzá szolásokat..mehipeti
2012. jún. 28. 09:35
majd írj holnap, hogy mi a helyzet
2012. jún. 28. 09:35
azt monjuk nem értem, 6 éven keresztül hogy tudtad elviselni, hogy folyik a füled....
12. mehipeti (válaszként erre: 10. - Zebracsikó)
2012. jún. 28. 09:33
azon leszek
11. mehipeti (válaszként erre: 9. - Zebracsikó)
2012. jún. 28. 09:31
igen irt fel antibiotikumot..de nem fály és most se egyszerüen csak váladékozik és zug és sokat romlott a hallásom
2012. jún. 28. 09:30

menj vissza kontrollra holnap mindenképpen


kérj pontosabb tájékoztatást a bajodról


és ha nem jó a doki, menj másikhoz

9. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Mehipeti)
2012. jún. 28. 09:29

a kilyukadt dobhártyádat sehogy nem fogja megcsinálni, itt a gyulladást kell megszüntetni, a fülfolyás okát.


antibiotikumot írt fel?

2012. jún. 28. 09:29
mindekinek elöre is köszönö a hozzá szolásokat,,maradok tisztelettel.mehipeti
7. mehipeti (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2012. jún. 28. 09:17
már ugy kezdtem hogy mondtam a problémám én beszéltem ö meg ült és nézte a számito gépet miután megvizsgált és kiszivta amit kelett kérdeztem mire számithatok majd elkzdte mondani az aszisztensnönek a dolgokat hogy vigye be a gépbe de nem mondott semmit csak annyit hogy controlra menjek visza..ennyi amit mondott ezért vagyok tanácstalan mert nem tudom mire számitsak,,és ha kis van lukadva a dobhártyám akkor azt hogyan tudja megcsinálni ott rendelöben vagy korházban,szoval totál tanácstalan vagyok..
6. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Mehipeti)
2012. jún. 28. 09:11

ha folyik a füled, akkor egyértelmű, hogy átszakadt a dobhártyád, valószínűleg elhanyagolt középfülgyulladás miatt.


Miért nem faggattad ki jobban?


Holnap kérdezz rá a további vizsgálatokra, minimum röntgenre küldjön el, ha daganatot sejt...

5. mehipeti (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2012. jún. 28. 09:04
állitolag dobhártya lukadás és daganatot is emlitett a doki,hogy a kettö közül melyik azt nem dudom
4. zebracsikó (válaszként erre: 3. - Mehipeti)
2012. jún. 28. 09:02

elvesztheted a hallásod, ha elhanyagolod.


Menj vissza kontrollra.


Mi a diagnózis? Középfülgyulladás vagy valami más?

3. mehipeti (válaszként erre: 2. - Vigyorex6)
2012. jún. 28. 08:52
igen sztk alapon voltam,ahol kiszivták és gyogyszereket irt fel a doki,holnap megek vissza controlra
2. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Mehipeti)
2012. jún. 28. 08:47

Másik doki?

Gondolom sztk alapon voltál.

Érdemes lenne magánban felkeresni egy fül-orr-gégészt.

Nem játék a fül téma, mert idővel meg is süketülhetsz a problémás füledre.

2012. jún. 28. 08:43
szép napot kivánok nektek!nekem 2006ota van egy fülbetegségem,váladékozik.akkor elment a fül orr gégészetre 2szer kiszivták majd raktak bele antibiotikumos gézt,,utánna is váladékozott ugyan ugy,sajnos nem fordultam orvoshoz vele ujra mert nem fályt csak váladékozott és ugy voltam vele hogy majd elmulik.most 18án voltam a fülészeten ott ujra kiszivták majd a doktor ur irt ki fül cseppet és gyulladás csökkentöt továbra sem fály csa váladékozik és zug és a hallásom sokat romlott..igazábol tanácstalan vagyok mert 29én holnap kell vissza mennem controlra és nem tudom mit csinálnak vele mert a doktorur nem sok mindent mondott..szeretném a tanácsotok véleményetek megjegyzéseteket kérni..a válaszotokat elöre is köszönöm.és maradok tisztelettel..mehipeti..2012/06/28

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook