Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Búbánatvölgy Esztergom

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Programajánlat, utazás

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8. Beaunich2012-06-27 22:27
A faházról se mutat az oldal valami sokat. Hátha csak a reklám nem elég jó. Köszönöm a válaszodat!!

7. tulipfairy2012-06-27 22:23
Ezen a képen tényleg nem az. A faházban sokkal jobban nézett ki, rendes kabinos volt, meg új. De mivel én nem a panzió részében voltam... remélem találsz valami jót. :)
(válasz Beaunich 6. hozzászólására)

6. Beaunich2012-06-27 22:20
De a weboldalon nem tűnik pl. a fürdőszoba nagyon igényesnek. Egy csoportot vinnék oda, akik előző évben jól megjárták egy másik országrészben levő szállással. Megnézném személyesen, csak messze lakok. Olyan helyet keresek, ahova nyugodt szívvel máskor is visszamennék.

5. tulipfairy2012-06-27 22:14
Szalonnát is lehet sütni, bográcsozni.
(válasz Beaunich 3. hozzászólására)

4. tulipfairy2012-06-27 22:13
Jó kis faházak voltak, jól felszerelt, kedvesek voltak. Ahhoz képest, hogy faház, nagyon igényes, modern volt a fürdő. Mi nem kértünk kaját. Van ott egy nagy terület, lehet kirándulni, focipálya. Nyuszik szabadon. :)
(válasz Beaunich 3. hozzászólására)

3. Beaunich2012-06-27 22:10
És milyen volt a szállás? Mi a panzióba mennénk, de a weboldal nem mutat sokat. És az ellátás?
(válasz tulipfairy 2. hozzászólására)

2. tulipfairy2012-06-27 22:07
Én voltam. Csak az egyik faházukban.

1. Beaunich2012-06-27 21:11
Volt már valaki a Vadregény panzióban a Búbánatvölgyben / Esztergomnál?