Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Létezik olyan program, amivel a fényképezőgéppel készített videó szerkeszthető? fórum

Létezik olyan program, amivel a fényképezőgéppel készített videó szerkeszthető? (tudásbázis kérdés)


márc. 21. 21:06
Több ezer videószerkesztő létezik de persze azért nem mindegy, hogy milyet használsz attól függ milyen fajta animációk kellenek a videódhoz vagy effektek akkor ott vannak még az áttűnési részek mindenféle más opciók amiket használnál a videódhoz de ha csak szerkesztő progi kell akkor azt írd be a keresőbe és kidob egy párat. De ha telefonról csinálod én tudok neked ajánlani egy jó kis szerkesztőt a kine master elég jó program régebben sokat használtam van benne vágási lehetőség, zenei aláfestés , képet a videóba meg még több ezer.
2012. jún. 28. 08:11
Ha a video aviban van, akkor a movie makerrel tudod szerkeszteni. Ez elvileg fenn kell, hogy legyen a gépeden. Írd be a keresőbe, és kiadja - legalábbis én csak így találom meg az enyémen :)
2012. jún. 27. 21:49
A videó avi.ban van ha ez a válasz a kérdésre, sajnos nagyon analfabéta vagyok ehhez de akkor majd próbálkozoma googleval,köszönöm.
2012. jún. 27. 21:34

sztem ne mondd meg neki

konvertálni meg ezermindenfélével lehet

google a te barátod is

2012. jún. 27. 21:33
miért a videoszerkesztő honnét tudja mivel készült? :O
5. Gicus86 (válaszként erre: 1. - RLindi)
2012. jún. 27. 21:29
Milyen formátumba van a video??
2012. jún. 27. 21:17
Köszi,megnézem!
2012. jún. 27. 21:15
Talán a windows movie maker, de ez nem biztos.
2012. jún. 27. 20:59
Sziasztok! Létezik olyan program ,amivel a fényképezőgéppel készített videó szerkeszthető? Illetve a végéből szeretnénk egy 2 mp részt levágni. Lehet ilyet?
2012. jún. 27. 20:58
Fényképezőgép-videó-segítség!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook