Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Micimackó Bébiszitter- és Idősgondozó Szolgálat fórum

Micimackó Bébiszitter- és Idősgondozó Szolgálat (beszélgetős fórum)


2012. aug. 8. 11:02

Én is voltam náluk egyik nap és nagyon lehúzós társaság, valóban. Én már befizettem nekik majdnem negyvenezer Ft-ot azért, hogy regisztráljanak és aztán kiközvetítsenek. Én egy gyerekfelügyelő vagyok és már dolgoztam is bíbiszitterként, amúgy pasi vagyok. Az egyik dolgozójuk négy éve, amikor odamentem és befizettem nekik a pénzt, akkor még mondta is, hogy milyen jó, mert ritka a férfi baby-sitter.

Nem tudtam dolgozni, most viszont a munkámnak vége lett, ami egész nap lekötött, gondoltam, ha már befizettem nekik 4 éve a kiközvetítésért a pénzt, akkor most segítenek.

Ehhez képest közölték, hogy "nincs igény férfi bébiszitterre". Ami nyilvánvalóan hazugság.

De kíváncsi voltam, mennyire magabiztosan hazudoznak. Próbaképpen most fölhívtam őket, mint egy apuka, akinek van 3 fia és szüksége van egy FÉRFI BÉBISZITTERRE.

Tudjátok, mit mondtak?

Hogy ILYEN NÁLUK NINCS.


Hogy tudom őket följelenteni? Hogy kaphatom vissza azt a pénzt, amit egyértelműen lehúztak rólam?

Nyilván már sehogy :(

2012. júl. 13. 10:00
köszi az infot, hát akkor nagyon olyanok sajnos. pedig ezt nem szabadna
2012. júl. 12. 16:06

Én ma voltam náluk... Senkinek nem ajánlom!!! Egy nagydumás nő leült elém és csak mondja mondja mondja... amikor kérdeztem nem a kérdésre válaszol.. Szóval a rövid lényeg: fizesd be a 36 ezret és kapsz egy papírt, hogy az általuk kitalált képzést elvégezted. Ezután kapsz egy listát, azokból akik keresnek bébiszittert és ha szerencséd van talán a több száz jelentkező közül kiválasztanak.. Ha akkreditált papírt szeretnél és nem egy "mucsaröcsögit" az plusz 18 ezer, és ez sem nemzetközi!!!

Ebből a lehúzásból ők pedig gyönyörűen megélnek, ahogy elnéztem...

3. f799cac10e (válaszként erre: 2. - 8d33847c1b)
2012. jún. 28. 08:32
köszi,erre lettem volna kíváncsi, mert hívtak oda dolgozni, de ha úgymond nekem kell fizetnem akkor inkább nem,mert ok az erkölcsi meg az egészségkönyv de a többi azért akkor mi. köszi
2012. jún. 27. 21:19
én egyszer jelentkeztem náluk, kiderült, hogy tök sok pénzt kell befizetni, hogy regisztráljanak (azt hiszem, 30.000, de az is lehet, hogy több), ezen jól felháborodtam, és nem mentem már el hozzájuk
2012. jún. 27. 16:57
Van valaki aki ismeri, vagy dolgozik ott?vélemények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook