Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki tartana velem fogyókúrában? fórum

Ki tartana velem fogyókúrában? (beszélgetős fórum)


2012. júl. 3. 01:45

Szia én is csatlakoznék

Én 1hónapja kezdtem kiiktatni az étrendemből a kenyeret a cukros ételeket italokat szóval minden zsírosító ételt

10 napja pedig nagyon odafigyelek mindennap tornázom 1órát és rengeteket biciklizem mellette pedig számolom a kalóriát 1200/nap eddig 5kilót sikerült fogynom de még hátra van 15

Kitartást mindenkinek:-)

13. lara.aare (válaszként erre: 11. - 1b1c6eef6d)
2012. júl. 2. 10:54

Szia :) köszi szépen. Lehet én is ezt a kalóriaszámlálgatást próbálom ki, de az elején ez olyan macerásnak tűnik, mindent megnézni mi mennyi, kikeresgetni.

Na de majd belejövök.


És neked mennyit sikerült már így fogynod?

2012. jún. 30. 13:22

Sziasztok!


Csatlakoznék én is,ha lehet még! 2 gyermekes anyuka vagyok,van 4 éves kisfiam és egy 8 hetes kislányom,akit szoptatok még! 169 cm vagyok és 80kg! Szeretnék lefogyni,kb 15kg!Nagyon zavar a súlyom! Mivel a szopizást nem akarom abbahagyni,így óvatosan,apráánként,de belevágok a fogyókúrába! Kezdeném azzal,hogy többöször eszem keveset,illetve ami egyszer már jól bevállt nálam, 6 után nem eszem!Ja,-és persze sok folyadék! Remélem sikerülni fog!


Ti mivel próbálkoztok?

11. 1b1c6eef6d (válaszként erre: 10. - Lara.aare)
2012. jún. 30. 12:28

Szia! Hát én jelenleg (is) kalóriát számolok, 1200 körül... és a lisztet,cukrot,szalámikat,zsíros húsokat,sütiket hanyagolom...és inkább a főzelékek,levesek, vagy csirkemell salátával.. viszont reggel nem sajnálom a cukrot mert teljes kiőrlésű kekszeket eszek, de abban van cukor. Csak amit tudok azt édesítőzök. Ja meg persze a cukros italokat is kerülöm!!

Jó szórakozást a nyaraláson!! ...ettől függetlenül... :)

2012. jún. 29. 23:31

Sziasztok. Én is le szeretnék fogyni, már túl vagyok pár dolgon, de egy ideje nem figyelek semmire és megint kezdett elszállni velem a ló...

Most 82-83 kiló vagyok és szeretnék legalább egy 15-20-at leadni...

A baj csak annyi, hogy megyünk nyaralni 3 hétre, és esélyes hogy az olasz kajáknak nem tudok ellenállni... tehát a fogyást július végétől tudom kezdeni, de fejben már most fel akarok készülni.

Ki milyen módszerrel fogy? Mire kell nagyon figyelni?

2012. jún. 28. 12:47

Én veled tartok! Már egy hónapja fogyózom (65 kilóról indultam, most vagyok 59,5) még 2,5-3 kilót szeretnék leadni.

Kezdetben léböjt diétával és kalóriaszámolgatásokkal kezdtem, de egy hétnél tovább nem bírtam.. megvettem mindenféle extrudált kenyeret meg vizet meg kalóriaszegény dolgokat, nem mertem semmi normális ételt enni, az édességet és cukros dolgokat abszolút kizártam az étrendből, valamint a kenyeret és egyéb pékárukat is.. napokig csak leveseken meg zöldségsalátákon éltem, iszonyatos volt, mellette keményebb sportolást is elkezdtem.. lement ezzel egy hét alatt 3 kiló.. aztán feladtam, és all inclusive módon folytattam.. most is mindent eszek, csak mindenből egy keveset.. nem bűntudattal eszem süteményt sem, hanem mértékkel.. a sport is kicsit abbamaradt, mert most nincs rá időm és energiám.. de.. ennek ellenére sokkal sikeresebb a fogyás, mint amikor szinte koplaltam.. jobban is érzem magam, mert nem kell kiéhezve néznem, ahogy más jóízűen eszik előttem mindent.. az egésznek az a titka, hogy mindenből keveset kell enni, napi 5ször, de soha nem szabad degeszre enni magunkat, és nagyon sok vizet kell fogyasztani.. persze némi mozgás is szükséges, napi 40-60 perc séta bőven elég, továbbá vacsorára max valami gyümölcsöt vagy kefirt szabad, de semmiképpen sem kenyeret, tésztát, pékárut vagy valami zsíros nehéz ételt..

8. 1b1c6eef6d (válaszként erre: 7. - Suora)
2012. jún. 28. 12:05

Én szeretnék csatlakozni, igen!! :) Köszi!

Bár karácsonyig...hát... :) Amennyit csak lehet!

2012. jún. 27. 19:58

Sziasztok

Fórum - Fogyjunk le karácsonyig fogyiklub indul!



ez most indult pár napja nem csatlakoztok ?

:)

2012. jún. 27. 11:48

Szia!


Én is most kezdtem Újra. Öhöm öhöm:)

Mondjuk abba nem hagytam, csak kicsi lazsálás volt.

Mi a Párommal alkotunk, egy dietetikus által "meghatározott" diétát csinálunk. Soksok zöldség, csirke, hal, gyümölcs, tejtermékek.

Ezt a 3. napja csináljuk, szóval eléggé újnak mondható a dolog.

Nálunk csaló nap is van, a vasárnap, ami bármit bármikor-t jelent, már várom:)

Bár most sem gázos a dolog.


A mozgásra minden áldott nap rá szeretném venni magam, de nem jön össze. Szörnyű lusta egy dög vagyok:(((

Pedig nemsoká megyünk nyaralni is, jó lenne ha felgyorsítanám a fogyót, de még ez sem elég motiváció.

Ez van!


Nektek sok sikert!

5. Arer (válaszként erre: 4. - 1b1c6eef6d)
2012. jún. 27. 11:35

Elhagytam a fehér kenyeret, zsemlét, csokit, felvágottakat. Rengeteg zöldség, gyümölcs. Kevés állati eredetű dolgot eszek, mert a koleszterinemmel is gond volt(van).

Amúgy minden mást eszek csak módjával. Előtte zabáltam a szendvicseket egész nap, még főtt étel helyett is ezt választottam inkább.

Mozogni lusta voltam eddig, de már könnyebb a mindennapi mozgás, lassan elkezdem azt is.

4. 1b1c6eef6d (válaszként erre: 3. - Arer)
2012. jún. 27. 11:18
Akkor csak így tovább!! :) És hogyan fogysz?
3. Arer
2012. jún. 27. 11:16
Én már nyomom egy ideje, de még van vissza bőven. Én is összesen 20-25kg-tól szeretnék megszabadulni. Ebből 12 ment le január óta. Én nem szeretnék gyorsan fogyni, úgy terveztem, hogy hete fél kg-nál többet semmi esetre sem, eddig sikerült tartanom. Neked is sikerül, ha elhatározod magad. Nekem erre az elhatározásra 6 évre volt szükség, igaz született 2 gyönyörű fiam közben.
2012. jún. 27. 10:56
Nagyon sokszor próbálkoztam már mindennel. "Levelezőtársat" keresek, hátha így sikerülne.. 20-25 kilót szeretnék leadni, jó lenne valakivel együtt dolgozni. :)
2012. jún. 27. 10:55
Ki tartana velem fogyókúrában?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook