Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan kezdjek hozzá a South Beach diétához? fórum

Hogyan kezdjek hozzá a South Beach diétához? (beszélgetős fórum)


2009. jún. 10. 20:43

Sziasztok!

Ez megint egy jó kis lenyúlás csak hogy megvegyük egy új könyvet , diétás kiegészitőt akármit...

Nekünk nem ez a szar South Beach Diet kell hanem, önbizalom. Amúgy meg lassan megírom a Kelet Európa Diet könyvet amiben csak olyan hozzávalók lesznek amit nálunk is meg lehet venni. (párizsi, káposzta, répa stb... ) ja és ingyenes kiadvány lesz ... akkor bezzeg majd nem kell senkinek... nem lesz elég menő , ha nincs benne polip, meg borjú meg csupa olyan dolog amit megvenni sem lehet minálunk, nemhogy kifizetni...De azért sok sikert, és teli pénztárcát...

4. Tombraider (válaszként erre: 1. - Cicuska80)
2008. márc. 9. 11:24

Beírom ide, amit a könyv ír az első szakaszról!


Fogyasztható ételek listája:


MARHA

hátszín, bélszín, fartő, más sovány részek


SZÁRNYAS

pulyka- és csirkemell (grillezve, sütőben megsütve, párolva)


TENGER GYÜMÖLCSE minden fajta hal kagyló rák


SERTÉS főtt sonka, sovány sonka, szűzpecsenye


BÁRÁNY comb bélszín más sovány részek


BORJÚ comb, fartő, bordaszelet


SAJTOK (zsírtalan vagy zsírszegény) cheddar, feta, mozzarella, parmezán, ricotta, provolone, 1-2%-os vagy zsírmentes túró


OLAJOS MAGVAK 30 szem pisztácia, 20 szem kis mogyoró (amit pucolni kell az jobb) 15 szem mandula, 15 szem kesudió, 15 szem fél pekándió, 8 szem makadámdió, 2 teáskanál mogyoróvaj (na én ezeket elhagynám eleinte)


TOJÁS nincs korlátozva (én csak fehérjét, néha egy sárgáját hozzákeverek a rántottához a szine miatt)


TEJTERMÉK zsírmentes vagy sovány túró, zsírmentes vagy sovány tej, zsírmentes natúr joghurt, zsírszegény natúr szójatej


TOFU zsírszegény


ZÖLDSÉGEK articsóka, brokkoli, cukkíni, fehérrépa, gomba, káposzta, karfiol, padlizsán, paprika, paradicsom, saláta, spárga, spenót, uborka, zeller, zöld- és sárgabab, zsenge zöldborsó héja,


ZSIRADÉKOK repceolaj, olívaolaj


FŰSZEREK ÉS ÍZESÍTŐK minden fűszer amihez nincs hozzáadva cukor, ugyanez vonatkozik a leveskockára, kivonatok (mandula, vanília stb) torma, bors, zsírszegény vajpótló


A lényeg, hogy a húsokat párolni, olvívaolajon (kb. 1 evőkanál) megsütni, grillezni lehet. Minden rántott dolgot el kell felejteni. Én nem javaslom az előre csomagolt felvágottakat, csak amit a pultnál lehet kapni.


Nyugodtan kérdezz és megpróbálok válaszolni!

3. Madár (válaszként erre: 1. - Cicuska80)
2008. febr. 21. 18:48

Szia Cicuska90!

A könyvet meg tudod rendelni az Alexandra online könyváruháznál 1.759.- + posta költség.(Én is most rendeltem meg.) sok sikert!!!!

Üdv:Madár.

2008. febr. 12. 12:03
Ehez nekem is segitség kellene
2008. jan. 15. 10:51

Sziasztok!

Tudna vki segíteni a SBD-vel kapcsolatban? Hogyan kezdjem el? A könyvet nem tudtam megszerezni, amiket találtam nem volt teljesen egyértelmű (pl. csirkemell elehető de miylen elkészítéssel) ilyesmikre gondolok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook