Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhes lehetek? Nagyon szeretném! fórum

Terhes lehetek? Nagyon szeretném! (tudásbázis kérdés)


6. spinneli (válaszként erre: 4. - Bce8b01be5)
2012. jún. 26. 13:23
A teszt csak akkor jelez pozitívat, ha terhes vagy.
2012. jún. 26. 13:14
annyit érzek csak mintha tele lenne a hólyagom...lehajolok pl.és olyan fura mitha pisilnem kellene pedig nem
2012. jún. 26. 13:03

akkor lehet hogy terhes voltam?mert vasárnap este fájt a derekam akkor lett a 2medi labi teszt halvány pozi...

de amikor meg kellett volna jönnie egy picit sötétebb barnás volt meg fájt a mellem azon az egy napon

reménykedhetek még?de ugy érzem hogy nemtudom leálni erről a témárol..vagy azért mert annyira szeretném vagy mert érzem h lehet van valami?

naagyon köszönöm a válaszaitokat

3. spinneli (válaszként erre: 1. - Bce8b01be5)
2012. jún. 26. 12:55

Sajnos gyakran előfordul, pláne első terhességnél, hogy felszívódik...ha a teszt egyre kevésbé mutatja ki a terhességet, az azt jelenti, hogy egyre kevesebb a hcg a szervezetedben, magyarán nem lesz baba.

Sajnálom, de kitartást.

2. vov
2012. jún. 26. 12:48

Szia!


Biztosat az orvos tud mondani, de a tesztcsikoknak erősödni kellene ahogy telnek a napok.

Sajnalom!!!!

2012. jún. 26. 12:42
NEM VOLT SOHA RENDSZERES A MENSIM,DE 1HÓNAPJA HAGYTAM ABBA NUVARINGOT (KB 1,5 ÉVIG HASZNÁLTAM A NUVARINGAL RENDSZERES VOLT) JÚNIUS 28.-ÁN HAGYTAM ABBA AZ UTOLSÓ MENSIM MÁJUS 28.-ÁN VOLTÉS JÚNIUS 3-ÁTÓL 8. JELEZTE A PETEÉRÉSEM!A PÁROMMAL JÚNUS 3.ÁN VOLTUNK EGYÜTT!MAJD JÚNI.13-ÁTÓL HALVÁNYBARNÁS FOLYÁSOM VOLT 2HÉTIG(TEGNAP MULT EL! A MENISIMNEK MOST 20-ÁN KELETT VOLNA MEGJÖNNIE DE KÉSIK 6 NAPJA.ENYHE GÖRCSÖKET ÉREZTEM ÉS 4NAPIG FÁJT A FEJEM..ÉS VOLT NAP HOGY A DEREKAM IS FÁJT.MÁS PANASZOM NINCS DE 24.-ÉN VASÁRNAP CSINÁLTAM 2 MEDI LABI TESZTEE DÉLUTÁN ÉS MIND A 2 TESZT HALVÁNY POZI LETT AZOTA CSINÁLTAM EGY MEDI LABIT AMI MÉG HALVÁNYABB MINT A VASÁRNAPI MAJD NEMRÉG EGY AMAZON CSINÁLTAM AMI NEGATÍV!CSÜT MEGYEK DOKIHOZ

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook