Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha PR menedzser szeretnék lenni, milyen főiskolát kell elvégeznem? fórum

Ha PR menedzser szeretnék lenni, milyen főiskolát kell elvégeznem? (tudásbázis kérdés)

2009. jan. 13. 15:28
köszönöm:)
2008. aug. 22. 20:45

S.irma!!

Légy oly kedves olyan égbekiáltó butaságokat nem írni a fórumba minthogy PR=Marketing!!!! A Pr-nek valóban van egy olyan ága, hogy MARKETING-PR: amely a terméknyilvánossággal, termékek bemutatásával foglalkozik tehát eladásban érdekelt.De nem szabad megfeledkeznünk a másik ágról a CORPORATE-PR-ről: amely egy adott szervezet médiakapcsolatait és közönségkapcsolatait szervezi gondozza.Tehát ha Mercedesy Pr szakmában szeretne elhelyezkedni akkor e kettő ág közül választhat majd a későbbiekben.

2008. aug. 22. 20:28

Ducitüci!


A BKF-en van pr szak és inkább oda menjen az illető!Minthogy olyan vidéki főiskolákon tanuljon ahol csak az újdonság és a hirtelen trendivé vált Pr miatt indították el a képzést!!!!!

2008. aug. 22. 20:25

Kedves Mercedesy!

Ha Pr menedzser szeretnél lenni a Budapesti Kommunikációs Főiskola pr szakát kell elvégezned majd utánna ottmaradhatsz a mesterképzésen ahol a legkíválóbb pr szakemberektől sajátíthatod el a szakma rejtelmeit.

A mesterképzés elvégzése után már munkába is állhatsz és sokkal gyorsabban lépegetsz majd fel a ranglétrán!

2008. jan. 17. 09:46
köszix)
2008. jan. 15. 21:15
A BKF-en van pr-szak, de oda inkább ne.
2008. jan. 14. 21:18

Ahol marketinget oktatnak. :)


Általában gazdálkodási szak és utána lehet szakirányt választani. :) Én is az vagyok :D

2008. jan. 14. 21:14
Köszi, még messze van, de már előre tervezek...:)
2008. jan. 14. 21:12

Szerintem ha marketing diplomát szerzel akkor Pr-os is lehetsz.

Gazdasági főiskola vagy egyetem, ahol marketing képzés folyik.

Bár a felvételi tájékoztatóban konkrétan benne van, hogy hol milyen képzés folyik.

Sok sikert!

2008. jan. 14. 21:06
Ha PR menedzser szeretnék lenni, milyen főiskolát kell elvégeznem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook