Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Porckorongsérvesek ide! Most már mindig így lesz? fórum

Porckorongsérvesek ide! Most már mindig így lesz? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 30. 04:33
Sziasztok. Nekem lessz gerinc stabilizációs mütétem 1 hónap mulva a derékrésznél szeretném ha irnátok akinek már volt ilyen mütétje hogy menyi idö a rehabilitáció és menyi idö az amikor már el lehet kezdeni dolgozni és hány órában. Várom a válaszotokat. Üdv.Melkov
5. 342402de6d (válaszként erre: 4. - Ritus12)
2012. szept. 15. 21:55
...én is hasonlóképpen végig jártam ezeket,de csak a ceragem ágy segített,nézd meg itt a fórumon mit írnak róla...
2012. szept. 15. 21:44
Abban reménykedem,hogy valaki tud megoldást az ülőideg gyulladására.Bármilyen tanács érdekel!Május óta iszonyú fájdalmakkal kell élnem.A tűrőképességem határán vagyok és senki nem tud segíteni csak ígérgetni.Amikor elkezdődtek a panaszaim akkor 15 gyógytorna és 15 masszirka kezelést írt a reumatológus,de nem lett jobb,sőt!Idegsebészhez küldtek,ő MR-re.Ami szerint nem nagy a porckorongsérv,tehát nem kell műteni.Csakhogy már úgy zsibbadt a bal lábam,hogy menni nem tudtam,ülni sem.Ekkor befektettek a kórházba szteroid infúzióra 3napig.Ez sem segített,így a család elvitt Bezedekre talpreflexológushoz aki mindenkit meg tud gyógyítani,5-ször voltam.Nekem ez sem segített!Ezek után Pécsre mentem csontkovácshoz,meg nézte az Mr-em és azt ígérte elfelejthetem a fájdalmat örökre,2-szer voltam nála de még mindig ugyan úgy fáj.Közben folyamatosan szedem a Flektor port,Milgammát,Flektor tapasz.testgyertyát is kipróbáltam.Egy vagyont költöttem el.A fájdalom maradt.Ezért bármit tudtok ajánlani ami megszüntetné örökké hálás lennék .Dolgozni szeretnék,unokázni,szóval:Élni a régi életem.
2012. jún. 25. 11:25
Kérdem én: most már mindig így lesz? Műteni nem akarnak. Gyógyszereket ne kapok, és a kezeléseket már végigjártam
2012. jún. 25. 11:24
februárban ülőideggyulladásom lett. 3 hónap alatt ugy-ahogy kikezeltek, most kezdek "elni". Tegnap elmentunk egy rendezvényre, ülni kellett... Nem volt kényelmes, izegtem-mozogtam, éjjel már üvöltöttem itthon, úgy fájt..
2012. jún. 25. 11:23
Porckorongsérvesek ide! Most már mindig így lesz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook