Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 21 éves, értelmes, helyes fiamnak eddig még nem volt kapcsolata... fórum

21 éves, értelmes, helyes fiamnak eddig még nem volt kapcsolata... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2016. júl. 10. 07:28
ne aggodj ezen.lehet cask felenk a gyereked,deha beindul utana nem less leallas,ki elobb,ki meg kesobb ero tipus ne feledd!
2016. jún. 23. 13:14

Ez a probléma már nem probléma :)))

Rég jártam erre.Kedvem támadt visszaolvasni a fórumot.Ezután még volt két esemény mentes év

Most viszont boldogság van!Elmúlt egy éve, hogy egy tündéri pszichológus lány a barátnője. Két igazán jó ember,jó rájuk nézni. Megérdemlik egymást :)

A nagy fiam is megkomolyodott, két éve lehorgonyzott, már nem kalandozik.

2012. júl. 12. 18:06

Szia!

Mi újság veletek?

2012. júl. 1. 21:35

Ne izgulj én ismerek olyat akinek 28 éves koráig mégcsak szexuális kapcsolata sem volt.

Pedig nem egy csúnya srác és nem is buta, csak valahogy nem jött össze neki.

Most mégis normális élete van. Ennyi.

117. margó1965 (válaszként erre: 112. - Maci Pötyije)
2012. jún. 27. 11:36

Ez volt a célom.

Jó, hogy van aki nem ért félre. Nem tartom magam egy szörnyeteg, minden lében kanál anyának.Szeretném, ha boldogok, sikeresek lennének, jól éreznék magukat a bőrükben.

Tudják, hogy mindig mindenben számíthatnak ránk és így volt ez a mi szüleinkkel is.

Mi is rengeteg támogatást kaptunk a kezdetekkor és később is, nem csak anyagiakat, lelkieket is.

Most meg mi támogatjuk őket, mert már idősek, betegesek. Ez így normális, szerintem. Közben meg látom, hogy a korosztályom szülei idősek otthonában, méltatlan körülmények között élnek (halnak). Még csak nem is a felgyorsult élet miatt, egyszerűen csak az eltávolodás az ok.A "barátnőm" anyukája egy a lakásuktól 500 méterre lévő otthonban halt éhen, mert a két gyereke közül egyiknek sem volt annyira fontos, hogy legalább naponta 1x megetessék, az ápolók meg ahhoz túlterheltek voltak, hogy erre figyelni tudjanak. Egyikük sem dolgozott, leszázalékoltak voltak.

Ami döbbenetes, hogy ezt ő maga mondta el. Én próbáltam megérteni, de nem ment, ma már nem vagyunk barátok.

116. f37f946a03 (válaszként erre: 112. - Maci Pötyije)
2012. jún. 27. 09:33

Teljesen egyetértek veled. Szó szerint ezt gondolom.Ez nem irányítás, beleszólás akar lenni. Szeretne segíteni a háttérből és ehhez vár ötleteket.

Egy anya mindig anya marad, legyen bármennyi idős is a gyereke. Nem baj az ha élőkapcsolat marad szülők és gyerekek között a kamaszkor után is. Az a baj, hogy ez ma már nem "divat", ciki. Pedig pont az összetartásnak, szeretetnek van hatalmas ereje.Igen, lehet a magánélet szentségére hivatkozni.Én viszont nem vitatnám el a jó szándékot és nem gondolom, hogy életre szóló trauma, megalázás ez a fiúnak.

Láttam a képeket,nem pózolósak. Sugárzóan helyes gyerekek, helyes szülők, családi események, (szülinapok, életképek )Sokan csak szeretnétek így élni.Pl. én is.

115. Muraja
2012. jún. 27. 07:53

Teljes megalazas a fiatal ember szamara . Nincs joga hogy a privat eleteben kuttason.

Igazan ma mar nincs semi amit az ember tiszteletben tart ? Nem mond neki semit az a szo integritas ?

2012. jún. 27. 06:44
Még az sem biztos, hogy gátlásai vannak, csupán nem akar futó kapcsolatokat, egy-egy éjszakás kalandokat. Még nem találkozott azzal, akivel szeretne. Van még akár 15 éve is:)
2012. jún. 26. 21:47
Én nem ismerem a fórumindítót, nem tudhatom, hogy mit csinált rosszul, vagy jól,és a hozzászólásaiból sem gondolnám azt , hogy egy életre elba...a volna a fia hátralevő életét! Ha(!) vannak szexuális gátlásai, annak nem okvetlenül az anyja lehet az oka, és mellesleg egy kedves,vonzó, normális lány sec perc alatt ki fogja kezelni, pszichiátriai végzettség nélkül ;)
2012. jún. 26. 21:22
Hmmm! Szomorúnak tartom, hogy vannak olyanok, akik azt gondolják, hogy egy anya, akinek már felnőtt a gyermeke, "bűnt" követ el azzal, hogy törődik a fiával. Én úgy vettem ki, hogy Margó nem irányítani, beleszólni akar a fia életébe, csak azt remélte, hogy ebben a fórumban lesznek akik megerősítik abban amit Ő is tud(szerintem!) vagy legalábbis remél, hogy nincs semmi baj, és vannak teljesen normális férfiak/fiúk akik hasonló cipőben járnak/jártak. Egy szerető anyának mindig is lesz köze a gyermeke magánéletéhez, és ez nem jelenti azt, hogy bele fog szólni, irányítani fogja, csak azt, hogy ha KELL mellette áll, bátorítja, vigasztalja, és amikor lehet együtt örül és ünnepel vele. Sajnos ez a mai világban egyre ritkább, mert "magánéletre " hivatkozva eltávolodnak egymástól a szülők és a gyermekek...10-15 év múlva meg már lassan idegenek a másiknak, csak közös multbéli emlékeik vannak , na meg persze magánéletük.
111. e8e3b19bd0 (válaszként erre: 106. - 8e9170fe09)
2012. jún. 26. 00:44
Amire én asszociálok,az nyílván nélkülem.De már gyűlölöm,hogy egy ilyen idióta vagyok.Egy szerencsétlen hülye.És még nevetséges is és már k*ra elegem van,hogy miért vagyok ennyire barom ostoba...hogy miért ennyire nagyon...Már úgy utálom,hogy ez van...olyan egy kib*tt szemét helyzet ez és annyira igazságtalan.Bár ne lennék.
110. Bcicus (válaszként erre: 99. - Margó1965)
2012. jún. 25. 23:02
Mi is összetartó család vagyunk, még sem szóltak bele soha a szüleim abba hogy van e valamki vagy nincs, vagy miért van több egyszerre és pláne nem fordult meg a fejükben hogy ezt egész ország elé kiteregessék.
109. Bcicus (válaszként erre: 104. - Margó1965)
2012. jún. 25. 23:01
Ami egyszer fent volt a neten az örökre ott marad ezt sose felejtsd el.
108. libalány (válaszként erre: 103. - 130454e42d)
2012. jún. 25. 22:48
:)
107. 91d4989ab9 (válaszként erre: 103. - 130454e42d)
2012. jún. 25. 20:55
ja 6:d
106. 8e9170fe09 (válaszként erre: 98. - E8e3b19bd0)
2012. jún. 25. 20:39
Vagy így vagy úgy! :)
105. bfbfdbbd29 (válaszként erre: 104. - Margó1965)
2012. jún. 25. 20:12

Én nem néztem meg a képeket, minek is? elhittem neked , hogy helyes fiad van, és amúgy teljesen lényegtelen, ha nem lenne az, nem az a téma. Nem a szépségen múlik a párválasztás. Már írtam és ismét csak ezt tudom írni: majd lesz, akibe " beleszerelmesedik" és viszont. Ez nem megy parancsszóra, össze-vissza -csak szex - kapcsolatokba meg ne is menjen bele, annak te sem örülnél. Tudod te, mi zajlik a discoban, milyenek az ott bulizós lányok többségben? Hát nem hiszem, hogy a fiad olyanokat szeretne. Némelyik már 14-15 évesen túl van mindenféle szexuális kapcsolaton, bármit megcsinálnak, hogy nagylányoknak lássák őket. Emelett isznak, végighányják hazafelé az utat, mindegy ki viszi őket haza. Tisztelet a kivételnek.

Valószínű a fiad nem abból a körből szeretne választani.

Nekem is van hasonló korú fiam, évekig szerelmes volt egy kislányba, mire összejöttek, szóba sem jöhetett másik lány. És még korántsem hiszem azt, hogy ez lesz az igazi, ki tudja, még lehet ők sem.

104. margó1965 (válaszként erre: 100. - 130454e42d)
2012. jún. 25. 19:56

Kicsit elszúrtam, a naplóm képeire nem gondoltam...(már töröltem)

Ennek ellenére nem hiszem, hogy bárki is beazonosította volna.Végül is az ismeretlenek csámcsoghatnak:) Az tény, hogy sok értelme nem volt a topiknak

103. 130454e42d (válaszként erre: 102. - 91d4989ab9)
2012. jún. 25. 19:55
Ugye neked is fiad van? :D
102. 91d4989ab9 (válaszként erre: 99. - Margó1965)
2012. jún. 25. 19:46

tök normális hogy nem csajozik még, minek csajozzon, anyucitól mindent megkap, jó értelemben irom, mosol rá vasalsz főzöl, a többit meg megoldja egyedül



élete utolsó legboldogabb idejét tölti, ha már nőügyei lesznek sose lesz ilyen nyugis az élete:D ráér még:D

101. megi04 (válaszként erre: 99. - Margó1965)
2012. jún. 25. 19:45
Aki ezért elítél,az hülye! Legyél rá büszke,hogy nem kell neki akárki!:)
100. 130454e42d (válaszként erre: 99. - Margó1965)
2012. jún. 25. 19:40
Biztos, hogy jó ötlet megmutatni? Kiteregeted a magánéletét, ismeretlenek azon csámcsognak, hogy b.zi vagy mafla, és mindezt úgy, hogy kép is van róla, tehát azonosítható... Rossz ötlet volt így ez a topic, de megmutatni még rosszabb lenne szerintem.
99. margó1965 (válaszként erre: 85. - Bcicus)
2012. jún. 25. 19:31

Lehet, hogy nálatok ez így természetes. Mi ennél összetartóbb család vagyunk.Ma is jóban vagyok a szüleimmel, sőt a férjem szüleivel is és sok mindent tudunk egymásról. Segítjük azt, akinek épp szüksége van rá. Mi is számíthatunk rájuk.

Lehet, ilyen szinten nem általános beleszólni a gyerekek életébe, nem is ez a szándékom.

A segíteni akarás viszont tényleg bennem van.Közben meg tudom, hogy nem kell.Nem az én ügyem...Ezért lehet elítélni.

Nem gondolom, hogy ha a fiúkat szeretné ahhoz semmi közöm nem lenne, de tudom, hogy nem így van. Nem azért, mert nem tudnám elfogadni. Én úgy látom a bu**zás a mostani kor divatja.

Nem vagyok biztos benne, hogy nem fogom megmutatni neki ezt a topikot... ezen még gondolkozom. Abban viszont biztos vagyok, hogy utána is szóba fog velem állni, max. kicsit mérges lesz.

98. e8e3b19bd0 (válaszként erre: 96. - 8e9170fe09)
2012. jún. 25. 19:31
:(Ne tépd magad ezen...Na.Minden megoldódik.Megszoktak...Azt hiszem...:(
97. mosolyka1111 (válaszként erre: 79. - Virus2008)
2012. jún. 25. 17:39

Hasonlót írtam én is.

Amúgy szerintem a 3. verzió van, mamlasz (minden rossz szándék nélkül írom ezt).

Férjem fia is jóképű (több ügyfelem is fűzött, hogy hozzuk össze a lányával, mondjuk ez nevetséges lenne). De ő már 32, és még ugyanitt tart, mert töketlenke.

96. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - Margó1965)
2012. jún. 25. 17:38
Sehogy! Ez a vérvonal kihalásra van ítélve. A természet megoldja...
2012. jún. 25. 17:35
Margó, én ismegnéztem. Igazán jóképűek a fiúk! (Nem vagy elfogult.)
2012. jún. 25. 17:30
Elég durva, hogy rögtön arra mennek rá sokan, hogy biztos meleg a fiad. Miért lenne az? azért mert tudomásod szerint nincs barátnője? úristen, csak 21 éves, ne ám már kötelező legyen csajozni! Majd találkozik azzal, akivel idáig még nem és egymásba szeretnek. Nem az a lényeg, hogy legyen "egy nő", aki csak arra való , hanem hogy legyen egy hozzá illő leányzó.
93. megi04
2012. jún. 25. 17:19

:))) Elképzeltem a szitut,hogy a fiad megtudja,hogy aggódsz érte,és felhemperedik a röhögéstől!:))Találgatják,hogy meleg,depis,esetleg gátlásos...Pedig,lehet,hogy egyszerűen,még így érzi jól magát!!!!:) Majd ha eljön az idő,és megtalálja azt,akivel szívesen járna,akkor minden rendbe jön.

Van 2 felnőtt fiam(26,23 évesek)és nem kezdtek korán csajozni. Nem azért mert anyakedvencei voltak,hanem mert azt mondták nekik k@rv@ nem kell..Még "arra" sem! Háát...az ő döntésük!:)Ettől nem voltak sem melegek,sem depisek.Egyszerűen AKKOR így érezték magukat jól!:)Most mind a kettőnek van barátnője. Nem k@rv@k,jópofa,aranyos,rendes kis csajok.:)

2012. jún. 25. 14:05
kedves aggodó anya akkor boldog lennél ha hazavinne egy buta cafat nőt valamelyik diszko után és kijelentené hogy elveszi feleségül?:D na majd ekkor nyiss topikot róla:DDDDD
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook