Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Főnököm kirúgott borzalmas ürüggyel! Mára megbánta! Mit csináljak? fórum

Főnököm kirúgott borzalmas ürüggyel! Mára megbánta! Mit csináljak? (beszélgetős fórum)

1 2
37. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Enéh1)
2012. júl. 1. 10:08

te gordon ramsaynál melózol?:D menj be mosolyogva és mond neki hogy egy kis fizetésemelléssel ki tudja érdemelni a bocsánatod:D


mennyire gondol?:D

2012. júl. 1. 10:04

Pereld be!!!! Rágalmazás,becsületsértés, meg amit ki tudsz még találni, az minden mehet, mert ő is ilyen aljas volt veled. Menj perre, megnyered. Senkinek sincs joga másokat rongáli.

Az hogy ő főnök, az nem azt jelenti hogy rabszolgatartó, hanem csak annyit, hogy ő fizet, ez kettőtök között egy szerződés, ami a munkádra irányúl csak.

Nincs joga semmi egyébhez.

Ha rossz indokkal rúg ki, azt is alá kell támasztania a munkaügyi tárgyaláskor, a becsületsértés az meg polgári per lessz.

Felháborító dolognak tartom hogy emberek hogyan veszik a bátorságot, másik emberhez való viszonyulásukhoz.

35. 4244093cd0 (válaszként erre: 28. - Enéh1)
2012. jún. 26. 11:26
Lehet ,hogy tetszel neki:)))))
34. gica66 (válaszként erre: 1. - Enéh1)
2012. jún. 26. 11:22
Az nem kérdés mit csinálj!!!Keress másik munkahelyet.Arany pofa meg szorakozzon mással!
2012. jún. 25. 08:53
mit dolgozol? külföldre merre mennél?
32. 35486a5042 (válaszként erre: 15. - Enéh1)
2012. jún. 25. 08:53

én is visszamennék,mellette keresnék más munkahelyet... Habár nem tudom,milyen kedvel lehet így tovább dolgozni... :(


viszont nem az a lényleg, hogy honnan jött,hanem az ,h mire vitte :)

31. vica66 (válaszként erre: 30. - Enéh1)
2012. jún. 25. 08:30
Az is egy megoldás, sok sikert kívánok.
30. Enéh1 (válaszként erre: 29. - Vica66)
2012. jún. 24. 18:58

igen, tudom...ismerem egy ideje!

nézelődök, de leginkább gyűjtöm a pénzt külföldre!

29. vica66 (válaszként erre: 28. - Enéh1)
2012. jún. 24. 17:05

"...az volt a baja, hogy azt hitte, hogy el akar vinni a volt főnököm vissza magához!"

S erre azt a megoldást találta, hogy kirúg?! Abszolút logikusan gondolkodik: nem akarom, hogy elmenj, ezért inkább kirúglak?!

Még ha először történt volna...

Azért folytasd csak az álláskeresést, mert ennél az embernél nincs valami rendben agyilag, nem hinném, hogy ez volt az utolsó atrocitás, ami ért a részéről.

28. Enéh1
2012. jún. 24. 10:00

sziasztok!


Bementem 6kor, beszéltük, bocsánatot kért, és az volt a baja, hogy azt hitte, hogy el akar vinni a volt főnököm vissza magához! mivel rám tudja hagyni az éttermet és bennem bízik 100%osan, nem akart elveszíteni és hirtelen beparázott és ezért tette amit tett! mondtam, hogy ez volt az utolsó, hogy ilyet csinált velem...értse meg, hogy nem akarok menni sehova,nem is gondoltam ilyenre stb...ok, megértette és zárjuk le! nézelődök közben, de nem sok jót ígért az újság meg a net :/

27. vica66 (válaszként erre: 1. - Enéh1)
2012. jún. 23. 20:02
Mivel jelenleg nincs más lehetőséged, menj vissza, de sürgősen keress másik helyet, s amint teheted hagyd ott. Szerintem ezzel a módszerrel akar bizonytalanságban, lelki terrorban tartani, és hosszú távon rámegy erre akár az egészséged is, hiszen most is hogy kiborultál. Lépj tovább, ha teheted, nem éri meg, hogy tönkretegyen, keressen más bolondot.
26. Suesue (válaszként erre: 11. - Enéh1)
2012. jún. 23. 18:50

Mivel az Ő lelkiismerete nem tiszta most, valószínűleg megadná.

Egy próbát megér. :)

25. mandarinocska (válaszként erre: 1. - Enéh1)
2012. jún. 23. 18:43
Én elküldeném a....melegebb éghajlatra...
24. Roni24 (válaszként erre: 22. - Enéh1)
2012. jún. 23. 17:42

Ha kifordult magából lehet, hogy magán problémái, gondjai vannak, hiszen a főnök is ember még ha néha nem is úgy viselkedik =), és amit ugyan nem kéne bevinni a munkahelyre, de sokszor megesik, hogy azokon csattan, akik nem tehetnek semmiről! =S

Hát... sok sikert és tégy belátásod szerint! =)

23. grtm (válaszként erre: 22. - Enéh1)
2012. jún. 23. 17:41
Én inkább éhen halnék, minthogy visszamennék...
22. Enéh1 (válaszként erre: 21. - Roni24)
2012. jún. 23. 17:08

Értem! :)


Kifordult önmagából 1 hónapja...ezt többen is mondták, vendégek, ismerősök stb...

Persze, ohgy lehet azt, hogy közben nézek másik munkát is, mert időm lenne próbanapokra járni stb, mert 19 napot dolgozom...


De a barátnőm aki a szomszéd kávézóban dolgozik szintén bevédett tegnap a főnököm felesége előtt, hogy ne haragudj, de megkértük, hogy jöjjön kisegíteni ide néha, mert ketten maradtunk a kávézóban, és korrektül azt mondta, hogy nem mert nem akar, hogy pletykák legyenek, meg sz.rkeverések...és még őt rúgjátok ki? primitívség volt, ne haragudjatok!


És mondta a felesége, hogy igaza van, sajnálja,stb... ha tudják, hogy jó vagyok és kellek nekik, akkor ne szórakozzanak!

21. Roni24 (válaszként erre: 18. - Enéh1)
2012. jún. 23. 17:02

Ja, értem! Szóval most nagy a szája, mert tudja, hogy dilemmában vagy! De miért hív vissza állandóan, ha őt nem érdekli? Egyértelmű, kellesz neki, de mindezt úgy állítja be, mintha ő tenne neked szívességet azzal, hogy visszavesz!

Hmm... lehet, meg kéne játszani vele, hogy oké, akkor húzol innen. Szerintem pofára esne, amit persze a büdös életben nem ismerne be, mert ő a Főnök, de ez nagyon kockázatos!

Talán tényleg az lenne a legjobb, ha fű alatt másik munka után néznél, aztán ha megvan azt mondani neki, hogy na, akkor pá! De ez is kockázatos, hiszen ki tudja mikor találsz másikat, addig is meg kell élni, és ha találsz ki tudja kapsz-e annyi fizetést, és ki tudja, lehet, hogy rosszabb lesz, mint most!


VAGY, megtanulni lenyelni az ilyen húzásait... mert lehet, hogy még ezerszer ki fog rúgni ilyen alapon, de mindahányszor vissza fog hívni! Pokoli nehéz, mert sajnos a munkaadók is pontosan tudják, milyen nehéz a munkakeresés és ki is használják alaposan, hogy éppen ezért úgy ugrálunk ahogy ők fütyülnek!

Ha maradsz, próbáld meg másképp felfogni! Nézd a jó oldalát, van munkád, van pénzed! És bár a főnök hülye, számíthatsz rá, hogy ha legközelebb jogtalanul kirúg, akkor is vissza fog hívni mert nem akar elveszíteni egy jó munkaerőt! De ez legyen az ő sara te meg próbálj meg ezzel együtt élni! Ha ez a kirugdosás a heppje, hát csinálja! Vegyél egy nagy levegőt, és szard le! =) Ha igazán ki akar rúgni, úgyis ki fog, akkor is munkát kell keresned majd, de egyelőre van munkád! És ne hagyd veszni, míg nem muszáj! Vagyis, míg ki nem rúg úgy, hogy már nem is hív vissza!

20. Enéh1
2012. jún. 23. 16:54
már annyiszor üvöltöztem vele, hogy belefáradtam...azt hiszi, hogy ő a bszájba, de nem
19. B.Marcell (válaszként erre: 1. - Enéh1)
2012. jún. 23. 16:51
En bemennek a munkahelyre,leorditanama hajat,kozolnem vele,hogy ez volt az utolso aljas huzasa velem szembe,vagy soha tobbet nem lat Azt ravagnam az ajtot......!!!ha kellesz neki,hivni fog
18. Enéh1 (válaszként erre: 17. - Roni24)
2012. jún. 23. 16:29

de ezt tegnapi s elmondtam neki, de nem érdekelte!!!


mondtam, hogy ez volt az utolsó...az volt a flegma válasz, hogy ő nem is fog nekem könyörögni, húzzak innen!

17. Roni24 (válaszként erre: 9. - Enéh1)
2012. jún. 23. 16:27
JA, és mielőtt kirúg újból, talán hallgasson meg téged is!
16. Roni24 (válaszként erre: 9. - Enéh1)
2012. jún. 23. 16:27
Azt hiszem ezt is le kell vele tisztázni, hogy ez már a második eset, és legyen kedves és mondja meg, hány ilyet kell még elviselned? Ahogy írtad jól érzed magad és jól is dolgozol, s hogy visszahívott is bizonyítja ezt, akkor viszont ne szórakozzon veled! Persze ezt úgy add elő, amilyen stílust a "viszonyotok" megenged! =)
15. Enéh1 (válaszként erre: 14. - E8e3b19bd0)
2012. jún. 23. 16:26
persze, már a második ilyen esett, csak akkor 1 hét után jött rá, hogy nem csináltam semmit! tanácstalan vagyok, mert nincs másik hely ahova hirtelen mennék! kell a munka, de nem szeretem, hogy hülyére vesz és azt hiszi, hogy csettintésre ugrok! azért álljon már meg....elfelejti, hogy honnan jött és ki volt
14. e8e3b19bd0 (válaszként erre: 1. - Enéh1)
2012. jún. 23. 16:24

Istenem...mélyen együttérzek veled!Mennyiszer mentem át ezen már az életem során...

" hogy egyszer az életben végighallgathatna, de nem....csak a sajátját fújja...elmentem, zokogtam...felmentem a Normafához, levegő kellett, azt éreztem, hogy mindjárt megfulladok és megőrülök....zokogtam, hogy ez nem igazságos, nem csináltam semmit és mégis ezt kapom...."


Hát...részvétem.:(


Amúgy...:DDD Menj vissza dolgozni,úgy látszik "szokott kirugni".;)

13. Enéh1 (válaszként erre: 10. - Forrika)
2012. jún. 23. 16:24
Igen én is erre gondoltam, hogy közben keresek! De már a környező helyek is hülyének néznek minket, hogy nálunk mi megy...hol kirúg, hogy visszavesz stb...és tudja, hogy nem csinálok semmit
12. Enéh1 (válaszként erre: 8. - Ficánka5)
2012. jún. 23. 16:23
Ma még nem hívtam fel, nem voltam rá kíváncsi, azért nehogy azt higgye, hogy egyből ugrok ahogy ő csettint
11. Enéh1 (válaszként erre: 6. - Suesue)
2012. jún. 23. 16:22
Ezt többen mondják, hogy kérhetek béremelést, nem is értettem, hogy mi köze a kettőnek egymáshoz
2012. jún. 23. 16:22

Szerintem menj vissza, de gyorsan keress másik munkát.

A mai világban nem nagyon teheti meg az ember, hogy otthon ücsörögjön. Legalább addig legyen melód, amíg találsz másikat. És akkor hagyd ott, találjon helyetted mást hirtelen, ha tud.

9. Enéh1 (válaszként erre: 4. - Roni24)
2012. jún. 23. 16:21

Szia!


Igen, valamilyen szinten szerencsés vagyok, de kérdezzem meg tőle, hogy most meddig van biztos állásom? megint 3 hónapig mint az első ilyen kirúgás után? 1 éve vagyok ott, 4 évig dolgoztunk együtt egy másik helyen!

2012. jún. 23. 16:21

Most menj vissza, mert a mai világban a munkahelyet meg kell becsülni, de kezdj el másikat keresni.

A biztosat a bizonytalanért, pláne a semmiért nem szabad elhagyni, szerintem.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook