Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy anyák napi ünnepségen fórum

Egy anyák napi ünnepségen (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy anyák napi ünnepségen

2012. jún. 25. 21:35

Sziasztok!


Bocsánat, nem voltam itthon, netmentes környezetben voltam több mint egy hétig, nem tudtam válaszolni.


A cikk valóban befejezetlen, mert a kislány még mindig az otthonban van. Most is voltam nála.

Ez egy valós történet és csak remélni tudom, hogy jó kimenetele lesz a dolognak, de hogy időben mikor lesz vége? Fogalmam sincs.


Igen, egy kicsit talán naplós valóban.

2012. jún. 25. 12:47
Valószínűleg pont ez volt a cél...hogy kérdések maradjanak bennünk! :)
2012. jún. 25. 06:30
Tetszett nagyon a cikk! De kicsit nekem is hiányzott a "vége". Mi lett a kislánnyal? Mi lett veletek?
2012. jún. 24. 11:54
Én sem egészen értettem. Olyan se eleje, se vége nem volt...
2012. jún. 23. 15:11
Én is így éreztem... olyan befejezetlen ?? Hiányérzetem támadt...
2012. jún. 23. 14:31
Reméljük, Donna Juanna majd érkezik és megválaszolja a megválaszolatlanul maradt kérdéseket... elég ritkán fordul elő a portálon.
2012. jún. 23. 12:58
Valahogy nekem is ilyen gondolatom támadt, csak nem tudtam megfogalmazni. Annyi kérdés merült fel bennem, amire nincs válasz. (és így teljesen értelmetlen számomra)
2012. jún. 23. 12:53
Ez nem egy naplóbejegyzés akart lenni????...
4. Anika70 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2012. jún. 23. 12:47
Én is ezt vártam...
3. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2012. jún. 23. 12:20
Egyetértek!
2012. jún. 23. 12:01

Kedves Juannna.

Elolvastam a cikket, de valamiért, csak nem érintett meg. Nem értem az egész történetet...vártam, hogy mikor bontakozik ki.

2012. jún. 23. 09:08
Az egész úgy kezdődött, hogy egy kedves ember, egy gyermekotthon vezetője, meghívott egy Anyák napi ünnepségre... Egy kislányhoz, aki nem az enyém, nem én szültem, de régóta a szívemben van. Csak úgy hívom: szívem gyermeke.

Hajnali négykor keltem, hogy odaérjek időben az otthonba. A viharos éjszaka után napsütéssel virradt a reggel, de mire végigutaztam a fél országot, újra szakadt az eső, mintha dézsából öntenék. Az iskolánál szálltunk le a buszról, és akkor már nagyon izgultam, hogy hogyan fogad ő, a kislány, aki nyár óta nem látott, hiába levelezgetünk szinte éjjel-nappal. Izgultam, hogy mit fog szólni, ő, aki ragaszkodik a saját édesanyjához, de mégis engem lát majd az anyák napi ünnepségén...

Ugrás a teljes írásra: Egy anyák napi ünnepségen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook