Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013 márciusi babák fórum

2013 márciusi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
11170. cama
2013. nov. 25. 14:25
Kicsi késve de lehet még csatlakozni a Facebook-os csoporthoz? Március 5 - én született babám.
11169. krizsanevi (válaszként erre: 11168. - Gilemerald)
2013. szept. 5. 20:50
Neked pedig jobbulást! :)
11168. Gilemerald
2013. szept. 3. 19:00
Ha valaki valamit a fejébe vesz, arról nem lehet lebeszélni:)Nem is akarlak.Nem mintha közöd lenne hozzá, de leírom, egye fene, hogy nem mindig olyan habostorta mindenki élete, mint némelyik emberé, aki ráér összeesküvéselméleteket gyártani.A nővérem volt Bács megyei, aki tavaly nyáron elhunyt(méhnyakrákban,43 éves volt), hátrahagyva 3 gyermeket.Az ő 3 gyermekének vagyunk a gyámja a férjemmel, de mivel nem RÁD illetve rátok tartozik ez, így nem írtam le.A számla(a családis fórumra gondolsz) azért Bács-Kiskun megyei, mivel a nagyobb gyermek nevén van, és arra ment addig is a pénz.Hihetetlen mi?Pedig van ám ilyen is.!!!Azt meg már csak tudom, hogy hol lakok, meg kinél szültem.Annyira nem vagyok gyagya, már ne is haragudj.De vajon miért is magyarázkodok?Azt hisztek, amit akartok!Neked pedig jó fogyást:)
11167. Roza78 (válaszként erre: 11165. - Gilemerald)
2013. szept. 3. 18:23
Egy másik fórumon azt írtad 4 gyereked van és bács-kiskuni vagy, itt azt írod első baba ,debreceni vagy és egy olyan orvosnál szültél aki nem is abban a kórházban dolgozik ahol állítólag te voltál. A magát törlő tagról tudjuk, hogy 4 gyereke van és bács-kiskun megyei. Azt hiszem nem kell sok ész hozzá , hogy rájöjjünk ki vagy. Ezért jó a faces csoport ,mert ott csak olyanok vannak akik névvel és arccal fel merik vállalni a mondanivalójukat.
11166. Gilemerald (válaszként erre: 11164. - *MysticMyra*)
2013. szept. 3. 17:20
Én csak a visszaolvasásra alapozok:)Ennyi idő alatt, mióta regisztráltam, volt időm visszaolvasni:)Hál Istennek Zéti jó fiú, enged nekem ennyi szabadidőt:)Nekem ez jött le.Ennyi.Ha valakit ezzel megbántottam, elnézést érte.Nem írok én sem többet ide.:)Ha már ilyen érzékenyek vagytok:)
11165. Gilemerald (válaszként erre: 11161. - Roza78)
2013. szept. 3. 17:17
? Ezt ha kifejtenéd bővebben, megköszönném:)
11164. *MysticMyra* (válaszként erre: 11160. - Gilemerald)
2013. szept. 3. 16:24

Azért ne általánosítsunk már egy közel 60 fős társaságot az alapján, hogy a fórum, klubb élete alatt kivel-ki nem értette jól meg magát vagy hogy viselkedett.

Ha nem lenne összetartás, szerintem ennyi ember nem is férne meg egymással. Nem 5-10 emberből álló privát klubbról beszélünk, azért vagyunk egy páran és személy szerint engem sért a hozzáállásod, mert engem is általánosítassz vele és rajtam kívül még másokat is, csak azért mert tagja vagyok egy közösségnek, aminek Te nem. Holott tudtommal senki nem bántottam meg, és a tagok közül sokunkkal két szót nem váltottál. :(

11163. tigrisné (válaszként erre: 11159. - Vancsa1977)
2013. szept. 3. 16:00
Szerintem nem éreznéd, én hívtalak is mert én is tagja vagyok pedig februárban szültem én is tudod. De te tudod, ha mégis meggondolod magad várunk!
11162. krizsanevi (válaszként erre: 11160. - Gilemerald)
2013. szept. 3. 15:08
Pff....
11161. Roza78 (válaszként erre: 11160. - Gilemerald)
2013. szept. 3. 12:46
Senkit nem utaltunk ki, te voltal az egyetlen aki mindig ellensegesen viselkedett , aztan mikor rajottel, hogy hulyesegeket irkalsz toroltetted magad a hoxarol es uj neven regisztraltal.
11160. Gilemerald (válaszként erre: 11159. - Vancsa1977)
2013. szept. 3. 08:05
Én is látok itt ezt-azt, van is véleményem, de nem igazán mer itt az ember sem írni semmit, sem kérdezni.Volt egy felhasználó, (nem egy) akit rendesen kiutáltak, szerintem ok nélkül.(szív-lélek társaság).Egyébként én nagyon későn találtam rá a fórumra, így egy vagyok az idegenek közül:)
11159. Vancsa1977 (válaszként erre: 11157. - Gilemerald)
2013. szept. 3. 06:37
Én szinte a legelejétől vagyok ezen a fórumon,de mivel én februárban szültem én is kivülállónak érezném ott magamat!
11158. shycc (válaszként erre: 11156. - *MysticMyra*)
2013. szept. 1. 21:47
Köszönöm, hogy megértesz. Azóta kértem belépést azért, hogy törölni tudjam a dolgaim, nem is maradtam sokáig, mert ebből is gond lett, sajnos. Köszönöm, hogy meg szeretnéd kérdezni, de nem muszáj már, tényleg nem tudnék aktív lenni (az intim témákat sem szoktam nézni, igaz) mert alig vagyok a gép előtt már, egyre több a munka itthon. Szívmelengető volt, amit írtál :) Megértelek Titeket is, csak az dobott fejbe, hogy hosszú idő, kihagyás után kerestem a csopit, és nem találtam, de már lenyugodtam. Ti összeforrott kis közösség lettetek, én már kilógtam, különc-féle vagyok amúgy is. Néha igaz, kíváncsi lennék, kinek hogy fejlődik a kicsi, de akkor majd írok ide, hátha jelez valaki... Szép estét!
11157. Gilemerald
2013. szept. 1. 19:04
Valahogy éreztem a visszaolvasásból, hogy nincs szükségem oda jelentkezni:)
11156. *MysticMyra* (válaszként erre: 11154. - Shycc)
2013. szept. 1. 16:33

Én sajnálom. :(

Téged is és Nikit is nagyon, mert ahogy írtad az elsők között voltál és nagyon is emlékszem, hogy az első uh-m is velem izgultad. Ahogy a fórumra való belépős teszt képed is tisztán él bennem.


Igazából azért is van kettősség bennem, mert nagyon imádom a face-s klubb tagokat, egytől egyik, minden kérdésre kapok választ, és valóban nagyon jó kis csapat jött össze. Szinte majdnem mindent megosztunk egymással. Viszont nekem az is sokat jelent, amit Veletek éltem át, hisz a csapat nagy része az első hónapoknak nem volt része. Akkor pedig mi támogattuk egymást....


De valahol jogos volt a szelektálás mert nagyon sok inaktív tag volt és a klubb élete nagyon személyessé vált.


Az, hogy miért nem jöhettél vissza, ma megfogom kérdezni és biztos megtudjuk beszélni.

11155. Roza78
2013. aug. 30. 23:12
Sajnálom, hogy így történt. A facebookon egy zárt közösséget hoztunk létre ahol nagyon intim dolgokat is megosztunk egymással, nevünket es arcunkat felvállalva ami ugye itt a hoxan nem jellemző. Előfordul olyan poszt amihez kevesebbet szólunk hozzá , mert esetleg nem tudunk, nincs tapasztalatunk abban a kérdésben, de mindig igyekeztünk segíteni, ha valakinek szüksége volt rá. Itt a hoxan néha nekem is volt olyan érzésem, hogy senki nem olvasta amit leírtam, de a fb-on ez nem jellemző, mert elég ha mégegyszer hozzászólsz és a posztod ismét előrekerül és akkor már többen elolvassák nem takarja el a többi hozzászólás. Több olyan tag volt a csoportban aki 1-2 hónapja nem szólt hozzá semmihez így azok törölve lettek, te is köztük voltál, mert úgy láttuk, hogy a másik csoport életében aktívan részt veszel, hozzánk pedig még csak be sem köszönsz. Kb. 3 hete voltak a törlések és te csak tegnap vetted észre. További jó egészséget kívánok neked és a babádnak.
11154. shycc
2013. aug. 30. 12:47
Na csajok, köszönöm a hozzáállást. Itt a hoxán elsők között voltam a tagok között, még a pozi teszt előtt írtam, akkor alig voltunk 3-5en. Örültem, hogy bekerültem a csapatba, aztán lettünk egyre többen, és igaz, ahányszor írtam, alig kaptam visszajelzést, mégis maradtam, gondoltam, nem vagyok népszerű, de attól még lehetek tag, hiszen ellenséges nem szoktam lenni. Aztán jött a facebook, oda is jelentkeztem, és posztoltam, ott is épp annyi visszajelzéssel, így aztán egyre kevesebbet írtam, mert nem volt eredménye, elszomorodtam. Ha máshogy kérdeztem, kaptam választ, de örültem, hogy tag lehettem, és néha tettem fel fotót is, amire igaz megint nem jött semmi, így aztán döntöttem, jó lesz nekem az, ha követhetem a velem együtt babavárók már megszületett és növekedő babáit, hogy ki milyen ütemben fejlődik, hol tart, mi van vele... Aztán jött több mint egy hónap, amikor a gépemet elkapta a kék halál, hetente jó ha egyszer kerültem gép elé, akkor is fél órára, alig posztoltam bárhol is. Lett új gépem, de a két gyerek mellett csak este van időm bekapcsolni (most az ideg és szomorúság miatt kapcsoltam be, mert nem bírom megérteni...) és látom, hogy simán ki lettem rakva. Igaz, jó egy csoportban a frissítés, de könyörgöm, aki visszakéri magát, azzal most miért kivételeztek??? Sosem balhéztam, sosem ugráltam, ha írtam, akkor is néztétek a posztom és annyi, de nem piszkáltam senkit ilyen miatt, hiszen mindenkinek szíve ügye, mihez szól hozzá... fáj, hogy hiába voltam kezdettől tag, azért, mert nem írtam már, ki kellett rakni, pedig simán azért ment el a kedvem az írástól, mert nem volt visszajelzés. Nem is az fáj, hogy kitettetek, hanem hogy visszakértem magam, és elutasítást kaptam. Több mint egy éve lettem tag, sajnálom, hogy ezt kellett megélnem. Köszönöm.
11153. Vancsa1977 (válaszként erre: 11148. - Gilemerald)
2013. júl. 17. 15:52

Köszi.

Tulajdonképpen én csak elméletileg jelentkeztem ide ebbe a fórumba.Mert március 5.-ére voltam kiírva,de tudtam,hogy nem fogom addig kihúzni.

Úgyhogy én nem igazán tartozok ide.

A másik meg,hogy nem tudom kinél,és hogy lehet oda jelentkezni.

11152. 2cbd52c5e4
2013. júl. 16. 07:54
Sziasztok! Kissé későn, de még csatlakozhatok Hozzátok a "facén"? Ugyan március végére voltam kiírva, de február legeslegvégén megérkezett a kislányom. Mi a teendőm?
2013. júl. 15. 21:34
Egy Nyiregyházi van :)
11150. blvik84
2013. júl. 13. 20:47
Sziasztok,vannak itt Nyíregyháziak?
11149. Roza78 (válaszként erre: 11147. - Gilemerald)
2013. júl. 9. 22:23
Nem problema, mindenki szabad akaratabol csatlakozott es pont azert vagyunk ott, mert sokkal szemelyesebb es oszintebb, mar nem vagyunk idegenek egymasnak. Egyutt izgultuk vegig terhessegunk honapjait es most is megosztjuk egymassal minden oromunket , aggodalmunkat. Tanacsokat es velemenyeket kerunk es adunk. Nekunk nem problema megbeszelni a szemelyes dolgainkat egymassal, de ha neked az akkor csak irj nyugodtan ide, ha valamit megis szeretnel megosztani velunk. Elso gyerekkel minden uj , nekem nagyon sokat segit, hogy meg tudom beszelni a dolgokat a tobbi anyukaval es latom is, hogy kivel beszelgetek nem csak anonim emberkek akik esetleg masnak mondjak magukat mint akik valojaban.
11148. Gilemerald (válaszként erre: 11145. - Vancsa1977)
2013. júl. 9. 21:53
Köszi, én is gratulálok a te babádhoz:) Te miért nem vagy tag a zárt csoportban?:)
11147. Gilemerald (válaszként erre: 11146. - Tigrisné)
2013. júl. 9. 21:52
Szia! Nem zavar semmi a párbeszédben, azt írtam érdekes.Mivel nem tudom miből indult, és mi az ok, nem foglalok állást, ha nem probléma:)Írtam, hogy nem szeretnék csatlakozni , mivel nem szeretném a személyes dolgaimat vadidegenekkel megosztani:)Vagy ez itt probléma?
11146. tigrisné (válaszként erre: 11143. - Gilemerald)
2013. júl. 8. 09:54

Gratulálok a manóhoz!

Azt nem értem mièrt zavarnak olyan párbeszèdek amik nem téged érintenek ( hiszen új vagy....), valamint megvoltak az okai a párbeszédnek. Vagy talán ráismertél valakire akit jól ismersz? Remélem azért még erre válaszolsz, hiszen csak meghívtunk oda ahová szeretnél csatlakozni.

11145. Vancsa1977 (válaszként erre: 11143. - Gilemerald)
2013. júl. 8. 08:31

Gratulálok a babához!

Én sem vagyok a márciusi zárt klubban.

11144. Roza78 (válaszként erre: 11141. - Gilemerald)
2013. júl. 7. 10:20
En is jartam Zatik doktorurhoz , de o a klinikan dolgozik nem a Kenezyben. En a Klinikan szultem.
11143. Gilemerald
2013. júl. 7. 09:51
Köszönöm, aranyosak vagytok!:)De nem szeretnék csatlakozni.Nézhettem volna, milyen régi az utolsó bejegyzés, és, hogy az utolsó párbeszédek milyen "érdekesek".Maradok csak olvasó, ha betér még ide valaki.De azért köszönöm:)
11142. *MysticMyra* (válaszként erre: 11141. - Gilemerald)
2013. júl. 7. 09:30
Szia. Face-n van egy zárt klubbunk. :) Oda tömörültünk. Ha gondolod csatlakozz. :)
11141. Gilemerald (válaszként erre: 11140. - Roza78)
2013. júl. 7. 06:23
A Postakertben lakunk, első babám.A Kenézyben szültem Zatik doktorúrnál:)Én is gratulálok a babádhoz.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook