Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Majd hívlak, baby! fórum

Majd hívlak, baby! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Majd hívlak, baby!

2020. jún. 10. 10:57
Akkor szerencsés vagyok, soha nem fecséreltem sokat feleslegesen.
23. andilaci (válaszként erre: 22. - Badonyimariaeva)
2020. jún. 10. 10:04
Ez így van!!!!
2007. aug. 4. 20:15
Valóban mint a könyvben is írva van,nagyon sok időt pazarolunk el feleslegesen az életünkből.
2007. jún. 3. 16:00
ez tök jó lehet ez a könyv. és milyen igaz minden szava!
2007. jún. 3. 15:51

érdekes mikor megismertem valakit és hívtam akkor elhatott a francba, szóval soha többet.

Ha egy lánynak nagyon tetszem akkor majd ő hív.

19. e71af41436 (válaszként erre: 18. - 7e433abb8e)
2006. júl. 22. 12:52
én is ezt mondanám....ha nem ezért szakított volna már nem egy lánnyal. ugyan már? nem lehet hogy az ő szerszámával van gond?hogy esetleg neki büdös ott valami? és ahogy ismerem a csajszit,az első útja a nőgyógyihoz vezetett....pont ezért ...mert elég cikisnek találta az egészet.
18. 7e433abb8e (válaszként erre: 17. - E71af41436)
2006. júl. 22. 12:24

gondolom kellene egy nőgyógyászati vizsgálat.

csak nehogy elfelejtsem ideírni, hogy az embernek az orra amúgy is érzékeny és nem kimondottan kell "onnan" jönni szagoknak, van olyan h. valakinek alapban nem tetszik a bőre illata...és azért nem...


de gondolom ez senkinek sem újdonság.

2006. júl. 22. 05:39

na szóval adott egy elég csini lány,kicsit túlzottan akaroma fiúkat mentalitással. összejött egy pasival,akivel 2 hónapig működött a dolog,aztán valamiért kezdett elmaradozni a szeksz. a lány persze próbálta kideríteni az okot.nem sikerült,aztán 1-2 hét herce-hurca-huza-vona után a srác megadta a kegyelemdöfést. az volt az indok, hogy amikor szekszelnek,ő nem bírja elviselni a csajból "onnan" jövő szagot. de ezt csak szeksz közben érzi.

(mellesleg,azért megjegyezte,hogy az előző kapcsolatánál is ez volt a gond)

2006. júl. 17. 15:53
Ne fogjátok vissza magatokat...:)
15. Jay (válaszként erre: 13. - E71af41436)
2006. júl. 17. 14:37

Szerintem soha nem fogja látni Pitz, de rád bízom....


Én engedélyezem......:))))


Mert kiváncsi vagyok. DDDD

14. mothertiger (válaszként erre: 8. - E71af41436)
2006. júl. 17. 14:00

Jópár évvel ezelőtt egy elátkozott kapcsolatban tengődtem. Összeszedtem magam mellé egy ifjút, aki kb. 2évvel volt fiatalabb tőlem. Valami oknál fogva őrületesen beleszerettem. Állandóan, nagy hévvel duruzsolt a fülembe, hogy lépjek ki a kapcsolatomból, költözzünk össze, bla-bla-bla...

4hónapig fűtötte az elhatározásomat, sűrűn könnyezve kapcsolatunk titkos voltát ( a könnyezés szó szerint értendő). Egyik nap tényleg tettem lépéseket, hogy "legalizálom" a szeretőmet. Amikor beszámoltam a lépésemről, szeretőm kerülni kezdett, és arra kért, hogy "csináljam vissza" a dolgokat. Szeretett volna megmaradni az addigi szinten...

Mivel nem tettem eleget a kérésének, szakított velem. Az utolsó pillanatig krokodilkönnyeket hullatott a szerelmünkért. Majd napokkal később olyanokat hallottam vissza, hogy egy büdös ribanc vagyok, mert mindenkivel lefekszem... Terjesztő: ex-szeretőm. Ki érti ezt? Inkább hallottam volna szívesebben a fenti "majd hívlak, baby"-t...

Némelyik fiú/férfi olyan seggfej tud lenni.

Tisztelet a kivételnek.

13. e71af41436 (válaszként erre: 9. - Zikzik)
2006. júl. 16. 18:21
nem kaptam felhatalmazást még....de ha igen akkor beírom....
12. 'szti (válaszként erre: 11. - Kisgé)
2006. júl. 14. 13:42
Iiiiiigen, ez tipikus. Bármelyik irányba
11. kisgé (válaszként erre: 8. - E71af41436)
2006. júl. 14. 13:40

A kedvencem:


"Túl jó vagy hozzám, nem érdemellek meg!" fordítása: nem szeretlek eléggé, pedig te olyan édes vagy!

10. kisgé (válaszként erre: 7. - Mociscsaj)
2006. júl. 14. 13:39

Kiment a divatból, vagy mi!:) Sajna!:((((

Én is őszinte típus vagyok, ettől meg is ijednek!:)

9. zikzik (válaszként erre: 8. - E71af41436)
2006. júl. 14. 13:38
Kíváncsi vagyok: Mi volt az?
2006. júl. 14. 02:06
én arra lennék kíváncsi,ki milyen szöveggel lett már lekoptatva? én hallottam mostanság igen meglepőt.......
2006. júl. 13. 22:50

Azt nem ertem, hogy miert van szukseg arra a sok "jatekra" "taktikazasra" manapsag. A tapasztalataim szerint ez kulonosen a kezdodo kapcsolatokra jellemzo. Miert nem lehet oszinten kimutatni, ha valaki irant erdeklodunk, ha valakit jobban meg szeretnenk ismerni, ahelyett, hogy taktikazunk...Ez szerintem csak bolonditja a masikat, legyen az no vagy ferfi!

Mi tortent az oszinteseggel, a nyitottsaggal az emberek kozott?

6. Júdás (válaszként erre: 3. - Muci5)
2006. júl. 12. 02:46

Teljesen egyetértek Veled!!!!!

Nem éri meg várni, ha tényleg úgy gondolja, ahogy mondja, nem fog megváratni napokat, heteket stb....

Az "el fogok válni", "majd elhagyom, csak még ezt és azt el kell rendezni" pedig soha nem igaz.

5. moxy
2006. júl. 11. 20:26
hat ..elgondolkodtato.es mennyire igaz
2006. júl. 11. 09:00
Én meg ezt a cikket olvasgattam párszor, most, mikor kitettem egy fiút, aki csak bántott volna a bizonytalanságával.....
3. muci5 (válaszként erre: 2. - Angela9)
2006. júl. 10. 00:33

Jo ez a cikk, amikor meg zoldfulu voltam, hanyszor , de hanyszor voltam igy, hajnalokig vartam, akar csak sms, sose jott se hivas, se uzi, es mindig volt ra egy jo kis magyaraztom, vagy neki, es en addig mondogattam magamnak, hogy ez igy volt!

de eszen kell lenni, marha gyorsan repulnek az evek, gyerekek , pernahajderekre nem szabad eveket, sot honapokat sem pazarolni!

tul rovid ahhoz , hogy igy szurjuk el az idot,

en az utolso nagy pofara esesem utan nagyon atertelmeztem a dolgot, es igenis kokemenyen kell hozzaalni, mar ha a legkisebb reszlet is hibadzik nala lapatra vele, tobb millio hemzseg beloluk a vilagban nem szabad egy miatt idot, elmenyeket, lehetosegeket kihagyni, otthon a tv elott a hivast varva/hajnal 1kor.../

2006. máj. 28. 13:20
Sajnos egyetértek, de be kell vallanom, én a kifogáskeresőkhöz tartozom, és nem hiszem, hogy megnevelődöm a cikk által.
2006. máj. 28. 02:19
KÖNYVAJÁNLÓ: Greg Behrendt és Liz Tucillo könyve: Majd hívlak, baby!
Elképesztőnek tartom, hogy mi nők mennyit tudjuk ámítani magunkat, amikor valakivel egy kellemes randi után mégsem indul be az elvárt kapcsolat. Mennyi kifogást találunk ki, és mennyit reménykedünk, pedig ahogy Greg Behrendt szépen kielemzi, a valósag az, hogy egy férfi tűzön-vízen keresztül is kapcsolatot teremt egy nővel, HA IGAZÁN AKAR. Érdemes a könyvet elolvasni és elgondolkozni rajta.

Ugrás a teljes írásra: Majd hívlak, baby!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook